Дерев'яні конструктори і кубики

Дерев'яні конструктори і кубики

Пропонуємо придбати одну з найпопулярніших іграшок  - дерев'яний конструктор.

Яскраві, виготовлені з високо якісних матеріалів, вони обов'язково зацікавлять маленького дослідника.

Окремими деталями дерев'яних конструкторів Томік можна грати  в рольові ігри, розігрувати казки, будувати міста і замки.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Великий конструктор Веселе містечко, 56 деталей
Великий конструктор Веселе містечко 7678-1 ТОМІК 56 деталей  Ігрові набори з дерева подарують багато годин  захоплюючої гри дітям та їхнім батькам. Дерев'яний набор-конструктор «Веселемістечко» від «Томік» познайомить дитину з міською інфраструктурою, а батьки розк..
400 грн.
Великий конструктор Кольоровий, 56 деталей
Великий конструктор Кольоровий  6678-65 ТОМІК 56 деталей  Ігрові набори з дерева подарують багато годин  захоплюючої гри дітям та їхнім батькам. Такі набори розвивають мислення та кмітливість, вчать порівнювати і аналізуровати. ТМ Томік, дерево   ..
450 грн.
Конструктор Зоопарк, 39 деталей
Конструктор Зоопарк 39 деталей  Дерев'яний конструктор «Зоопарк» від «Томік» в ігровій формі познайомить дитину з мешканцями зоопарку, дозволить вигадати власну  казку про звірят, подаруєбагато теплих сімейних вечорів за цікавим заняттям. Дитячий конструктор «Зоопа..
380 грн.
Конструктор Курочка Ряба, 17 деталей
Конструктор Курочка Ряба 17 деталей  4 ×17 ×21 см  ;Будь-яка сучасна іграшка— це більше, ніж просто спосіб розважити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, вивчають соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття та їх розвиток будуть п..
250 грн.
Конструктор Транспорт, 45 деталей
Конструктор Транспорт 45 деталей Дере'яний конструктор сподобається дітям будь-якого віку від малюків двух років до учнів молодших класів школи. Дерев'яний конструктор можна збирати, можна в нього гратись, а можна використовувати як елемент занять. В дерев'яному конструкт..
390 грн.
Кубики Англійська абетка
Кубики Англійська абетка 4 ×13 ×17 см 12 кубиков Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відпові..
150 грн.
Кубики Весела абетка
 Кубики Весела абетка 4 ×13 ×17 см Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття та їх розви..
170 грн.
Кубики Кольорові
Кубики Кольорові 20 елементів Коробка: 21 x 17 x 4 см, кубик: 4 см Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відпові..
140 грн.
Кубики на палочці Ведмедик
Кубики на палочці Ведмедик 4 ×13 ×17 см 7 деталей Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відповідальності, а занятт..
150 грн.
Кубики на палочці Ежачок
Кубики на палочці Ежачок 4 ×13 ×17 см 7 деталей Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття..
150 грн.
Кубики на палочці Зайчик
Кубики на палочці Зайчик 4 ×13 ×17 см 7 деталей Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття..
150 грн.
Кубики Російська абетка
Кубики Російська абетка 4 ×13 ×17 см 12 кубиків Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відпові..
130 грн.
Кубики Російська абетка з цифрами
Кубики Російська абетка з цифрами 4 ×17 ×21 см 20 кубиків Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають д..
200 грн.
Плашки Кольорові
Плашки Кольорові 28 елементів Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття та їх розвиток будуть ..
130 грн.
Розвиваюча іграшка БізіБудинок
Розвиваюча іграшка БізіБудинок Ця дерев'яна розвиваюча іграшка допоможе малюкові розвинути дрібну моторику, координацію рухів, увагу, посидючість, творче та логічне мислення, допоможе в освоєнні побутової діяльності, що сприяє розвитку самостійності малюка. БізіБудинок включає в себе:..
1 700 грн.
Создание сайтов