Дитяча література

Дитяча література

Читання - одне з найбільш захоплюючих занять. А якщо герої книги - це персонажі улюблених мультфільмів, тоді читання стає ще більш цікавішим.

На сторінках нашого інтернет-магазину Ви зможете знайти книги з розповідями про Фіксиків,

Смішариків та інших персонажів  мультфільмів, які стануть самим улюбленими.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
4 улюблені казки, Союзмультфільм
4 улюблені казки, Союзмультфільм Картона книга в пухкій обкладинці 16 с., 21*28 см, російською мовою Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. В збірку увійшли історії про героев, яких всі люблять. -Мама для мамонтенятка, -Крихітка Єнот, -Паровозик з Ромаш..
250 грн.
7 веселих фіксі-історій. Фіксики
7 веселих фіксі-історій. Фіксики Фіксики розкривають таємниці. У серії книжок маленькі умільці наочно і захоплююче пояснять, як влаштованої все на світі: телефони і холодильники, степлери і кулькові ручки, і навіть залізниця й роботи. Секретні, корисні і веселі розповіді від улюблених..
150 грн.
7 корисних фіксі-історій. Фіксики
7 корисних фіксі-історій. Фіксики Фіксики розкривають таємниці. У серії книжок маленькі умільці наочно і захоплююче пояснять, як влаштованої все на світі: телефони і холодильники, степлери і кулькові ручки, і навіть залізниця й роботи. Секретні, корисні і веселі розповіді від улюблени..
150 грн.
7 таємних фіксі-історій. Фіксики
7 таємних фіксі-історій. Фіксики Фіксики розкривають таємниці. У серії книжок маленькі умільці наочно і захоплююче пояснять, як влаштованої все на світі: телефони і холодильники, степлери і кулькові ручки, і навіть залізниця й роботи. Таємні, корисні і веселі розповіді від улюблених г..
150 грн.
Іграшки. Агнія Барто. Книжка-картонка в пухкій обкладинці
Іграшки. Агнія Барто. Книжка-картонка в пухкій обкладинці 16 с., 16,5*16,5 см Книжку-картонку з яскравими малюнками в м'якій пухкій обкладинці приємно взяти в руки. Запропоновану книгу "Іграшки" А. Барто буде цікаво не тільки читати, але й розглядати сторінки, які зроблені з міцьн..
140 грн.
Бременські музики та інші казки. Бібліотека дитячого садочку. 4 казки
Бременські музики та інші казки. Бібліотека дитячого садочку. 4 казки 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт ..
60 грн.
Бременськиі музики. Картонна книжка-панорамка
Бременськиі музики. Картонна книжка-панорамка 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе малюку зуст..
160 грн.
Вінні Пух іде в гості. Книжка-картонка в пухкій обкладинці
Вінні Пух іде в гості. Книжка-картонка в пухкій обкладинці Алан А.Мілн, Борис Заходєр 16 с., 16,5*16,5 см Книжку-картонку з яскравими малюнками в м'якій пухкій обкладинці приємно взяти в руки. Запропоновану книгу "Вінні Пух іде в гості" буде цікаво не тільки читати, але й розгляда..
140 грн.
Вінні Пух та всі-всі-всі
Вінні Пух та всі-всі-всі Заходер Б. , Милн А. Картона книга в пухкій обкладинці 16 с., 21*28 см, російською мовою Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. В збірку увійшли історії про героев, яких всі люблять. Книгу вирізняють великі яскраві іллюстрації та авт..
250 грн.
Вінні Пух. Картонна книжка-панорамка
Вінні Пух. Картонна книжка-панорамка А.Мілн, Б.Заходер 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допомож..
160 грн.
Вінні-Пух і всі-всі-всі. Всі історії. А.Мілн
Вінні-Пух і всі-всі-всі. Всі історії А.Мілн 400 с., 17*22 см Повний авторський текст, російською мовою. Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героями. Книга «Вінні-Пу..
370 грн.
Вінні-Пух іде в гості. А.Мілн. Книги з великими літерами
Вінні-Пух іде в гості. Книги з великими літерами А.Мілн 32 с., 17*22 см, російською мовою. Серія " Книги з великими літерами". Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героя..
150 грн.
Вінні-Пух. А.Мілн
Вінні-Пух А.Мілн 160 с., 13*20 см, російською мовою. Серія " Позакласне читання", повний авторський текст. Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героями. Книга «Вінні..
120 грн.
Вінні-Пух. Будинок на Пуховій галявині. А.Мілн
Вінні-Пух. Будинок на Пуховій галявині А.Мілн 160 с., 13*20 см, російською мовою. Серія " Позакласне читання", повний авторський текст. Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та мил..
120 грн.
Вірші для малюків. А.Барто
Вірші для малюків А.Барто 32 с., 20 * 26,5 см, російською мовою. Чудова серія "Улюблена книжка" - це кращі казки та вірші для найменших. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть Вашій дитині розвинути творче мислення. У цій книзі ви зн..
90 грн.
Вірші про тварин
Вірші про тварин 32 с., 20 * 25,5 см, російською мовою. Чудова серія "Улюблена книжка" - це кращі казки та вірші для найменших. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть Вашій дитині розвинути творче мислення. ТМ Умка ..
80 грн.
Создание сайтов