Дитяча література

Дитяча література

Читання - одне з найбільш захоплюючих занять. А якщо герої книги - це персонажі улюблених мультфільмів, тоді читання стає ще більш цікавішим.

На сторінках нашого інтернет-магазину Ви зможете знайти книги з розповідями про Фіксиків,

Смішариків та інших персонажів  мультфільмів, які стануть самим улюбленими.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
7 веселих фіксі-історій. Фіксики
7 веселих фіксі-історій. Фіксики Фіксики розкривають таємниці. У серії книжок маленькі умільці наочно і захоплююче пояснять, як влаштованої все на світі: телефони і холодильники, степлери і кулькові ручки, і навіть залізниця й роботи. Секретні, корисні і веселі розповіді від улюблених..
150 грн.
7 корисних фіксі-історій. Фіксики
7 корисних фіксі-історій. Фіксики Фіксики розкривають таємниці. У серії книжок маленькі умільці наочно і захоплююче пояснять, як влаштованої все на світі: телефони і холодильники, степлери і кулькові ручки, і навіть залізниця й роботи. Секретні, корисні і веселі розповіді від улюблени..
150 грн.
7 таємних фіксі-історій. Фіксики
7 таємних фіксі-історій. Фіксики Фіксики розкривають таємниці. У серії книжок маленькі умільці наочно і захоплююче пояснять, як влаштованої все на світі: телефони і холодильники, степлери і кулькові ручки, і навіть залізниця й роботи. Таємні, корисні і веселі розповіді від улюблених г..
150 грн.
Іграшки. Агнія Барто. Книжка-картонка в пухкій обкладинці
Іграшки. Агнія Барто. Книжка-картонка в пухкій обкладинці 16 с., 16,5*16,5 см Книжку-картонку з яскравими малюнками в м'якій пухкій обкладинці приємно взяти в руки. Запропоновану книгу "Іграшки" А. Барто буде цікаво не тільки читати, але й розглядати сторінки, які зроблені з міцьн..
140 грн.
Бременські музики та інші казки. Бібліотека дитячого садочку. 4 казки
Бременські музики та інші казки. Бібліотека дитячого садочку. 4 казки 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт ..
60 грн.
Бременськиі музики. Картонна книжка-панорамка
Бременськиі музики. Картонна книжка-панорамка 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе малюку зуст..
160 грн.
Вінні Пух та всі-всі-всі
Вінні Пух та всі-всі-всі Заходер Б. , Милн А. Картона книга в пухкій обкладинці 16 с., 21*28 см, російською мовою Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. В збірку увійшли історії про героев, яких всі люблять. Книгу вирізняють великі яскраві іллюстрації та авт..
250 грн.
Вінні Пух. Картонна книжка-панорамка
Вінні Пух. Картонна книжка-панорамка А.Мілн, Б.Заходер 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допомож..
160 грн.
Вінні-Пух і всі-всі-всі. Всі історії. А.Мілн
Вінні-Пух і всі-всі-всі. Всі історії А.Мілн 400 с., 17*22 см Повний авторський текст, російською мовою. Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героями. Книга «Вінні-Пу..
370 грн.
Вінні-Пух іде в гості. А.Мілн. Книги з великими літерами
Вінні-Пух іде в гості. Книги з великими літерами А.Мілн 32 с., 17*22 см, російською мовою. Серія " Книги з великими літерами". Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героя..
150 грн.
Вінні-Пух. А.Мілн
Вінні-Пух А.Мілн 160 с., 13*20 см, російською мовою. Серія " Позакласне читання", повний авторський текст. Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героями. Книга «Вінні..
120 грн.
Вінні-Пух. Будинок на Пуховій галявині. А.Мілн
Вінні-Пух. Будинок на Пуховій галявині А.Мілн 160 с., 13*20 см, російською мовою. Серія " Позакласне читання", повний авторський текст. Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та мил..
120 грн.
Веселі друзі. Бібліотека дитячого садочку. 5 історій
Веселі друзі. 5 історій 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть вашій дитині розвинути творче мисленн..
60 грн.
Веселі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 4 історії
Веселі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 4 історії 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліиотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть в..
60 грн.
Добрі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 5 історій
Добрі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 5 історій 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Біблиотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ваші..
60 грн.
Зимові історії. Бібліотека дитячого садочку. 4 історії
Зимові історії. Бібліотека дитячого садочку. 4 історії 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ваші..
60 грн.
Создание сайтов