Дитяча література

Дитяча література

Читання - одне з найбільш захоплюючих занять. А якщо герої книги - це персонажі улюблених мультфільмів, тоді читання стає ще більш цікавішим.

На сторінках нашого інтернет-магазину Ви зможете знайти книги з розповідями про Фіксиків,

Смішариків та інших персонажів  мультфільмів, які стануть самим улюбленими.

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Маленькі дослідники: Моє дивовижне тіло
Маленькі дослідники: Моє дивовижне тіло Мартін Рут, Сандерс Аллан 18 стор.    Це перша книга з серії «Маленькі дослідники», до якої також входять «Світ Тварин», «Транспорт» та «Космічний Світ» Видавництво #книголав представляє читачам «Маленьких Дослідників» – інте..
270 грн.
 Айболить. К.Чуковський. Картонна книжка-панорамка
 Айболить. Картонна книжка-панорамка К.Чуковський, повний авторський текст 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. ..
160 грн.
38 папуг. Зарядка для хвоста. Картонна книжка-панорамка
38 папуг. Зарядка для хвоста. Картонна книжка-панорамка 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе м..
160 грн.
4 улюблені казки, Союзмультфільм
4 улюблені казки, Союзмультфільм Картона книга в пухкій обкладинці 16 с., 21*28 см, російською мовою Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. В збірку увійшли історії про героев, яких всі люблять. -Мама для мамонтенятка, -Крихітка Єнот, -Паровозик з Ромаш..
250 грн.
7 веселих фіксі-історій. Фіксики
7 веселих фіксі-історій. Фіксики Фіксики розкривають таємниці. У серії книжок маленькі умільці наочно і захоплююче пояснять, як влаштованої все на світі: телефони і холодильники, степлери і кулькові ручки, і навіть залізниця й роботи. Секретні, корисні і веселі розповіді від улюблених..
150 грн.
7 таємних фіксі-історій. Фіксики
7 таємних фіксі-історій. Фіксики Фіксики розкривають таємниці. У серії книжок маленькі умільці наочно і захоплююче пояснять, як влаштованої все на світі: телефони і холодильники, степлери і кулькові ручки, і навіть залізниця й роботи. Таємні, корисні і веселі розповіді від улюблених г..
150 грн.
Іграшки. А.Барто. Книга з 6 пазлами на сторінці
Іграшки. А.Барто. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазли. ТМ Умка ..
150 грн.
Іграшки. Агнія Барто. Книжка-картонка в пухкій обкладинці
Іграшки. Агнія Барто. Книжка-картонка в пухкій обкладинці 16 с., 16,5*16,5 см Книжку-картонку з яскравими малюнками в м'якій пухкій обкладинці приємно взяти в руки. Запропоновану книгу "Іграшки" А. Барто буде цікаво не тільки читати, але й розглядати сторінки, які зроблені з міцьн..
140 грн.
Айболит. К.Чуковський. Книга з фігурною вирубкою.
Айболит. Книга з фігурною вирубкою. К.Чуковський. 10 с., 13*21 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та історіями про пригоди улюблених героїв. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
60 грн.
Атлас пригод
Атлас пригод Рейчел Вільямс 270х380 мм (великий формат) 88 стор.      Атлас Пригод – це навколосвітня книжка-подорож із яскравими ілюстраціями. Разом із батьками діти зможуть дослідити карти семи частин світу, на яких є сотні розваг і випробувань для натх..
350 грн.
Бременські музики
Бременські музики Ю.Ентін, В.Ліванов 96 с., 14,5*22 см, російською мовою. Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героями. Книга Бременські музики — чудовий варіант для тих..
100 грн.
Бременські музики та інші казки. Бібліотека дитячого садочку. 4 казки
Бременські музики та інші казки. Бібліотека дитячого садочку. 4 казки 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт ..
60 грн.
Бременські музики. Книга з 6 пазлами на сторінці
Бременські музики. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
150 грн.
Бременськиі музики. Картонна книжка-панорамка
Бременськиі музики. Картонна книжка-панорамка 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе малюку зуст..
160 грн.
Вінні Пух іде в гості. Книжка-картонка в пухкій обкладинці
Вінні Пух іде в гості. Книжка-картонка в пухкій обкладинці Алан А.Мілн, Борис Заходєр 16 с., 16,5*16,5 см Книжку-картонку з яскравими малюнками в м'якій пухкій обкладинці приємно взяти в руки. Запропоновану книгу "Вінні Пух іде в гості" буде цікаво не тільки читати, але й розгляда..
140 грн.
Вінні Пух та всі-всі-всі
Вінні Пух та всі-всі-всі Заходер Б. , Милн А. Картона книга в пухкій обкладинці 16 с., 21*28 см, російською мовою Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. В збірку увійшли історії про героев, яких всі люблять. Книгу вирізняють великі яскраві іллюстрації та авт..
250 грн.
Создание сайтов