Фігурки і набори пластизоль

Фігурки і набори пластизоль

В нашому магазині представлений широкий вибір наборів з пластизолю.

У нас ви знайдете багато видів фігурок тварин, рибок, мешканців морів і океанів, фрукти, овочі, продукти харчування, героїв казок. Вони стануть незамінними в організації рольових ігор вашої дитини.

Всі іграшки сертифіковані і виготовлені з високоякісних ПВХ-матеріалів, безпечні для здоров'я ваших малюків.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Іграшка з пластизолю Зайчик Єрошка
Іграшка з пластизолю Зайчик Єрошка С-542 Іграшки, виготовлені з високоякісних полімерних матеріалів, обо'язково сподобаються малюкам. З ними будь-яка гра стане цікавішою та веселішою. Смішне звірятко потішить Вашу дитину. Висота 17 см Пластизоль Завод Вогник ..
130 грн.
Іграшка з пластизолю Крисеня Рет
Іграшка з пластизолю Крисеня Рет С-1028 Іграшки, виготовлені з високоякісних полімерних матеріалів, обо'язково сподобаються малюкам. З ними будь-яка гра стане цікавішою та веселішою. Смішне звірятко потішить Вашу дитину. Висота 13 см Пластизоль Завод Вогник ..
130 грн.
Іграшка з пластизолю Мишеня з сиром
Іграшка з пластизолю Мишеня з сиром С-909 Іграшки, виготовлені з високоякісних полімерних матеріалів, обо'язково сподобаються малюкам. З ними будь-яка гра стане цікавішою та веселішою. Смішне звірятко потішить Вашу дитину. Висота 13 см Пластизоль Завод Вогник ..
110 грн.
Іграшка з пластизолю Песик Бакс
Іграшка з пластизолю Песик Бакс С-565 Іграшки, виготовлені з високоякісних полімерних матеріалів, обо'язково сподобаються малюкам. З ними будь-яка гра стане цікавішою та веселішою. Смішне звірятко потішить Вашу дитину. Висота 14 см Пластизоль Завод Вогник ..
150 грн.
Іграшка з пластизолю Щеня спаніеля
Іграшка з пластизолю Щеня спаніеля С-529 Іграшки, виготовлені з високоякісних полімерних матеріалів, обо'язково сподобаються малюкам. З ними будь-яка гра стане цікавішою та веселішою. Смішне звірятко потішить Вашу дитину. Пластизоль Висота 13 см Завод Вогник ..
130 грн.
Ігровий набір Бременські музики
Ігровий набір Бременські музики СИ-327 Ігрові  фігурки з пластизолю. 7 штук від 6 до12 см ЗАТ КПФ Іграшки   ..
350 грн.
Ігровий набір Курочка ряба
Ігровий набір Курочка ряба СИ-109 Ігрові  фігурки з пластизолю. 3 штуки від 5 до19 см ЗАТ КПФ Іграшки   ..
180 грн.
Ігровий набір Лускунчик
Ігровий набір Лускунчик СИ-389 Ігрові  фігурки з пластизолю. 5 штук від 9 до12 см ЗАТ КПФ Іграшки   ..
250 грн.
Ігровий набір Птахоферма
Ігровий набір Птахоферма СИ-384 Ігрові  фігурки з пластизолю. Каченя, качка, курка, півень, індик. 6 штук від 6 до10 см ЗАТ КПФ Іграшки   ..
225 грн.
Дід Мороз
Дід Мороз СИ-22 Ігрова  фігурка з пластизолю -Дід Мороз. 16 см ЗАТ КПФ Іграшки   ..
120 грн.
Колобок
Колобок С-1186 з-д Вогник 7 см, 0+ Ігрова фігурка з пластизолю.   Завод іграшок Вогник   ..
85 грн.
Лисичка Аліса
Лисичка Аліса С-683 з-д Вогник 20 см, 0+ Ігрова фігурка з пластизолю.   Завод іграшок Вогник   ..
170 грн.
Набір  продуктів
Набір  продуктів Іграшки, виготовлені з високоякісних полімерних матеріалів, обо'язково сподобаються малюкам. З ними будь-яка гра стане  цікавішою та веселішою. Пластизоль Завод Вогник ..
250 грн.
Набір іграшок Вінні Пух і всі-всі-всі
Набір ігрушок Вінні Пух і всі-всі-всі Набір складається з 5 фігурок персонажів. Розмір від 7 до 13 см. Іграшки, виготовлені з високоякісних полімерних матеріалів, обо'язково сподобаються малюкам. З ними будь-яка гра стане цікавішою та веселішою. Пластизоль ЗАО Іграшка ..
250 грн.
Набір Австралія
Набір Австралія Іграшки, виготовлені з високоякісних полімерних матеріалів, обо'язково сподобаються малюкам. З ними будь-яка гра стане цікавішою та веселішою. Смішні звірятка потішать Вашу дитину. Пластизоль Завод Вогник ..
210 грн.
Набір Азія
Набір Азія Іграшки, виготовлені з високоякісних полімерних матеріалів, обо'язково сподобаються малюкам. З ними будь-яка гра стане цікавішою та веселішою. Смішні звірятка потішать Вашу дитину. Пластизоль Завод Вогник ..
200 грн.
Создание сайтов