Книжки для купання

Книжки для купання

Книжки для ванни перетворять купання малюка в веселу розвиваючу гру. Також їх  можна використовувати під час годування і прогулянок.

Безпечний непромокаємий матеріал легко миється.

Пропонуємо широкий вибір книг для ванн, які обов'язково сподобаються вашій дитині.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Іграшки. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни " Іграшки" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. На сторінках книжки назви улюблених іграшокта яскраві кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та пот..
150 грн.
Веселі машинки. Кіт Леопольд. Книжка-розкладушка для ванни
Книжка-розкладушка для ванни "Веселі машинки. Кіт Леопольд" 8 х 8 см Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. На сторінках книжки улюблена казка та яскраві кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та п..
110 грн.
Домашні тварини. В.Степанов. Книжка-розкладушка для ванни
Книга-розкладушка для ванны "Домашні тварини" 11,5 х 9,5 см, 6 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних,..
140 грн.
Домашні тварини. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванны "Домашні тварини" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, еколог..
140 грн.
Домашні тварини. Простоквашино. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "Домашні тварини. Простоквашино" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Книга-пищалка для ванни стане чудовим подарунком Вашому малюку та Вам. Ніяких сліз - тільки розваги та навчання! Вашого малюка більше не треба вмовля..
140 грн.
Книга для купання Ферма
Книга для купання Ферма 15,5 х 15,5 см Книжка для купання "Ферма" неодмінно зацікавить малюка, адже досить провести мокрими пальчиками по білому зображенню і воно "оживає", картинки змінюють кольори, стають яскравими і барвистими! Це захоплює дитину і купання  перетворю..
130 грн.
Кольори і  форми з Чебурашкою. Книжка-розкладушка для ванни
Книжка-розкладушка для ванни  "Кольори і  форми з Чебурашкою" 8 х 8 см Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. На сторінках книжки улюблена казка та яскраві кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що зв..
110 грн.
Лісові тварини. В.Степанов. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванны "Лісові тварини" Володимир Степонов 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, в..
150 грн.
Малишарики. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванны "Малишарики" 8 стор., 14*10 см, книга-вирубка у вигляді героя. Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, в..
130 грн.
Мами і малюки. Книжка-розкладушка для ванни
Книжка-розкладушка для ванни "Мами і малюки" 8 х 8 см Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. На сторінках книжки улюблена казка та яскраві кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка...
110 грн.
Мойдодир. К.Чуковський. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "К.Чуковський. Мойдодир" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка в справжнє задоволення. На сторінках книжки улюбилений багатьма дітьми  твір Чуковського і яскраві кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторіночку книж..
150 грн.
Перші вірші. А.Барто. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "А. Барто. Перші вірші " 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. На сторінках книжки улюблені вірші А. Барто та яскраві кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що з..
150 грн.
Ріпка. Книжка-пищалака для ванни
Книга-пищалка для ванни "Ріпка" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, екологіч..
150 грн.
Свято дружби. My little pony. Книжка-пищалака для ванни
Книга-пищалка для ванни Свято дружби. My little pony 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка в справжнє задоволення. На сторінках книжки улюбилений багатьма дітьми  твір Чуковського і яскраві кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторіночку к..
160 грн.
Теремок. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванны "Теремок" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, еколог..
150 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Улюблені герої. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни " Улюблені герої" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. На сторінках книжки яскраві,  кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка..
150 грн.
Создание сайтов