Кіт Басік та Лі-Лі (BUDI BASA)

Кіт Басік та Лі-Лі (BUDI BASA)

Тільки тут ви знайдете Котика Басіка від компанії Буді Баса!

Саме того, який підкорив серця багатьох дітей та дорослих!  Він порадує всіх без винятку.  Пригорнувши його до себе ви вже ніколи не захочете випускати цього красеня з рук.
Найкреативніший та й просто чудовий подарунок для людини будь-якого віку  -  кіт Басік (всі моделі, крім  Басік-подушка та BABY в люльці)   упаковані в подарункову коричневу коробку - переноску з ручками  з атласних стрічок, які пов"язуються красивим бантом. По обидві сторони коробки зроблені круглі отвори - навіщо? Та звичайно ж для того, щоб Басік міг дихати, він же дійсно, як живиой котик. На дні коробки надрукований паспорт котика, так що обов"язково ознайомтесь з ним))

В будинку, де немає можливості  завести живого котика, він стане повноправним членом сем"ї! Заведи  собі такого  вихованця,адже він не попросить навіть їжі, а радості приносить без меж.
Вибирайте свого красеня до душі -   у кожного Басіка свої персональні аксесуари чи одяг. Пропонуємо Вам широкий вибір в наявності  в Україні.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Басік BABY в шапці-сова і шарфі
Басік BABY в шапці-сова і шарфі 20 см Компанія "Буді Баса" На котику затишний плетений з жовтих ниток комплект: шапочка – сова с вушками китичками та шарф. ..
850 грн.
Басік BABY з совеням
Басік BABY з совеням 20 см Компанія "Буді Баса" У малюка Басіка новий товариш- совеня Філя! Совеня виготовлене з фетру. ..
820 грн.
Басік і шарф в клітинку, 22 см
Басік і шарф в клітинку 22 см  Басік дуже любить зиму. Дуже весело гратися в сніжки, колиа тебе зігріває  улюблений тепленький  шарф  в шотландську клітинку. Точно не змерзнеш) Компанія BUDI BASA ..
800 грн.
Басік і шарф в клітинку, 30 см
Басік і шарф в клітинку 30 см  Басік дуже любить зиму. Дуже весело гратися в сніжки, колиа тебе зігріває  улюблений тепленький  шарф  в шотландську клітинку. Точно не змерзнеш) Компанія BUDI BASA ..
930 грн.
Басік баріста, 25 см
Басік баріста 25 см Басік баріста в стильному фартуху з цупкої бавовни в біло-коричневу полоску. На фартуці оригінальний принт с чашечкою кави та кавовими зернами і написом: "Басик любит кофе". На котику об"ємний ковпак з  ткани кавового кольору, а також галстук метелик ..
900 грн.
Басік в картатому береті, 25 см
Басік в картатому береті 25 см Басік ніколи не був в Парижі. Перед поїздкою він вивчив останні тренди французської моди. Прочитавши статтю про французський берет, символ французськой елегантності, Басік визначився з одягом: картатий червоний берет з синім помпоном та мете..
850 грн.
Басік в кепці, 25 см
Басік в кепці 25 см Басік любить вбиратися! Для прогулянок  у вогкий день у нього є шикарна плетена кепка глибокого синього кольору з блакитним козирьком и ворсистого софту та рожевим помпоном з хутра. Також котика прикрашає м'якя синя в мілкий горошок краватка-метелик з щ..
850 грн.
Басік в костюмі індіанця, 19 см
Басік в костюмі індіанця Ks19-070 Budi Basa 19 см Компанія "Буді Баса" Котик в потішному костюмі індіанця. Пончо зі штучного рудого замшу з етничною тасьмою та замшовою бахромою кольору цегли. Попереду пончо прикрашає замшевий шнурок на дерев"яному гудзику та з китичками на ..
800 грн.
Басік з мишкою Міленою, 25 см
Басік з мишкою Міленою 25 см Котик в рудому оксамитовому бантику з новою подружкою - мишкою Міленою. Компанія BUDI BASA   ..
1 000 грн.
Басік з мишкою Міленою, 30 см
Басік з мишкою Міленою 30 см Котик в рудому оксамитовому бантику з новою подружкою - мишкою Міленою. Компанія BUDI BASA   ..
1 100 грн.
Басік з мишкою, 30 см
Басік з мишкою 30 см Кіт Басік спіймав мишку і хоче з нею погратися. Якщо Ви не проти, він спіймає мишку і для Вас, просто візьміть його до себе. Компанія BUDI BASA ..
900 грн.
Кішечка Лі-Лі BABY в плащику в горошок, 18 см
Кішечка Лі-Лі BABY в плащику в горошок 18 см Ли-Ли в милому плащику коралового кольору в белий великий горох. Плащик пошито з маленьким комірчиком з подвійною оборочкою, на двух біленьких гудзиках та з пишною відрізною спідничкою. Компанія BUDI BASA ..
850 грн.
Кішечка Лі-Лі BABY в рожевому пальті, 18 см
Кішечка Лі-Лі BABY в рожевому пальті 18 см Малючка Лі-Лі в тепленькому ніжно-рожевому пальті з м'якого софту на п'ятьох біленьких гудзиках. Пальто пошито з рожевим підкладом з сатину, з невеличким комірчиком та клапанами на поличках зпереду. Компанія BUDI BASA ..
870 грн.
Кішечка Лі-Лі BABY в толстовці,  20 см
Кішечка Лі-Лі BABY в толстовці 20 см Маленька Лі-Лі в рожевій затишній толстовці з красивою квіточкою на грудях. Компанія BUDI BASA ..
850 грн.
Кішечка Лі-Лі BABY в шапочці сова та шарфі, 18 см
Кішечка Лі-Лі BABY в шапочці сова та шарфі 18 см На маленькій Лі-Лічці затишний плетений з ніжно-рожевих ниток комплект: шапочка – сова з вушками китичками та шарфик. Ніжно-рожева плетна шапочка  і не менш рожевий шарфик дуже вигідно відтіняють розовий носик Лі-Лі. Компан..
850 грн.
Кішечка Лі-Лі в жовтому платті з фартушком, 27 см
Кішечка Лі-Лі в жовтому платті з фартушком 27 см У кота Басіка з'явилася подружка) Зворушливе платтячко з фартушком в жовтій гамі з бавовни. Платтячко в дрібний горошок зшите з білосніжним х/б воротом і нижньою спідничкою з сіточки. Фартушок на лямках з крильцями та оборочкою ..
1 000 грн.
Создание сайтов