Кіт Басік та Лі-Лі (BUDI BASA)

Кіт Басік та Лі-Лі (BUDI BASA)

Тільки тут ви знайдете Котика Басіка від компанії Буді Баса!

Саме того, який підкорив серця багатьох дітей та дорослих!  Він порадує всіх без винятку.  Пригорнувши його до себе ви вже ніколи не захочете випускати цього красеня з рук.
Найкреативніший та й просто чудовий подарунок для людини будь-якого віку  -  кіт Басік (всі моделі, крім  Басік-подушка та BABY в люльці)   упаковані в подарункову коричневу коробку - переноску з ручками  з атласних стрічок, які пов"язуються красивим бантом. По обидві сторони коробки зроблені круглі отвори - навіщо? Та звичайно ж для того, щоб Басік міг дихати, він же дійсно, як живиой котик. На дні коробки надрукований паспорт котика, так що обов"язково ознайомтесь з ним))

В будинку, де немає можливості  завести живого котика, він стане повноправним членом сем"ї! Заведи  собі такого  вихованця,адже він не попросить навіть їжі, а радості приносить без меж.
Вибирайте свого красеня до душі -   у кожного Басіка свої персональні аксесуари чи одяг. Пропонуємо Вам широкий вибір в наявності  в Україні.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Басік BABY в рушнику з капюшоном
Басік BABY врушнику з капюшоном 20 см Компанія "Буді Баса" У чарівного котшнятка великий пухнатий банний рушник з мордочкою каченяти. ..
860 грн.
Басік в джинсах з підтяжками, 25 см
Басік в джинсах з підтяжками 25 см Басік в блакинтій сорочці та джинсах на підтяжках. Компанія BUDI BASA ..
1 100 грн.
Басік в джинсах з підтяжками, 30 см
Басік в джинсах з підтяжками 30 см Басік в блакинтій сорочці та джинсах на підтяжках. Компанія BUDI BASA ..
1 200 грн.
Басік в краватці-метелику в пайетках, 30 см
Басік в краватці-метелику в пайетках 30 см Басік приготувався до свят.и. Котик придбав яскраву, блискучу краватку-метелик в пайетках. Шик та блиск! Компанія BUDI BASA ..
900 грн.
Басік в курточці з капюшоном, 25 см
Басік в курточці з капюшоном 25 см   Компанія BUDI BASA ..
1 000 грн.
Басік в курточці з капюшоном, 30 см
Басік в курточці з капюшоном 30 см   Компанія BUDI BASA ..
1 150 грн.
Басік в куртці-косусі, 25 см
Басік в куртці-косусі 25 см   Компанія BUDI BASA ..
1 000 грн.
Басік в куртці-косусі, 30 см
Басік в куртці-косусі 30 см   Компанія BUDI BASA ..
1 150 грн.
Басік в піжамі, 25 см
Басік в піжамі 25 см Басік в милій теплій піжамі кольору топленого молока з м'якої бавовни-інтерлоку з принтом у вигляді якорів. Ура! Теперь і у Басіка є тепла затишна піжамка. В цій м'якій кофтинці та цікавому ковпачку наш  Басік буде бачити лише найсолодші сни. Малюнок..
1 000 грн.
Басік в піжамі, 30 см
Басік в піжамі 30 см Басік в милій теплій піжамі кольору топленого молока з м'якої бавовни-інтерлоку з принтом у вигляді якорів. Ура! Теперь і у Басіка є тепла затишна піжамка. В цій м'якій кофтинці та цікавому ковпачку наш  Басік буде бачити лише найсолодші сни. Малюнок..
1 150 грн.
Басік в хутряній шапці, 25 см
Басік в хутряній шапці 25 см Котик в шикарній об"ємній шапці ушанці з високого хутра чудового, королівського синього кольору. В комплекті плетений шарф в тон шапки с білою полосою. Компанія BUDI BASA ..
1 100 грн.
Кішечка Лі-Лі BABY в платті з плетеною квіточкою, 18 см
Кішечка Лі-Лі BABY в платті з плетеною квіточкою 18 см На маленькій кішечці дуже миле бавовняне в рубчик платтячко полунично-рожевого кольору, з обручкою по низу і рукавчиками ліхтариками. Футболка прикрашає квітка, виплетена вручну з двох бавовняних ниток в червоних відтінках. Квіточ..
860 грн.
Кішечка Лі-Лі BABY в рожевому платті, 18 см
Кішечка Лі-Лі BABY в рожевому платті 18 см  Маленька Лі-Лі в рожевому сарафанчику з красивими квіточками на грудях. Компанія BUDI BASA ..
850 грн.
Кішечка Лі-Лі в ліловій шубці, 24 см
Кішечка Лі-Лі в ліловій шубці 24 см Компанія BUDI BASA ..
1 000 грн.
Кішечка Лі-Лі в ліловій шубці, 27 см
Кішечка Лі-Лі в ліловій шубці 27 см Компанія BUDI BASA ..
1 100 грн.
Кішечка Лі-Лі в лавандовому платті, 27 см
Кішечка Лі-Лі в лавандовому платті  27 см Кішечка Лі-Лиі в чутливому платті в сільському стилі з марлі лавандового кольору з х/б мереживом в тон плаття та оригінальною квіткою ручної роботи з чупкої тканини кольору чорниці з ніжно-бузковими тичинками. Компанія BUDI BASA ..
1 000 грн.
Создание сайтов