Кіт Басік та Лі-Лі (BUDI BASA)

Кіт Басік та Лі-Лі (BUDI BASA)

Тільки тут ви знайдете Котика Басіка від компанії Буді Баса!

Саме того, який підкорив серця багатьох дітей та дорослих!  Він порадує всіх без винятку.  Пригорнувши його до себе ви вже ніколи не захочете випускати цього красеня з рук.
Найкреативніший та й просто чудовий подарунок для людини будь-якого віку  -  кіт Басік (всі моделі, крім  Басік-подушка та BABY в люльці)   упаковані в подарункову коричневу коробку - переноску з ручками  з атласних стрічок, які пов"язуються красивим бантом. По обидві сторони коробки зроблені круглі отвори - навіщо? Та звичайно ж для того, щоб Басік міг дихати, він же дійсно, як живиой котик. На дні коробки надрукований паспорт котика, так що обов"язково ознайомтесь з ним))

В будинку, де немає можливості  завести живого котика, він стане повноправним членом сем"ї! Заведи  собі такого  вихованця,адже він не попросить навіть їжі, а радості приносить без меж.
Вибирайте свого красеня до душі -   у кожного Басіка свої персональні аксесуари чи одяг. Пропонуємо Вам широкий вибір в наявності  в Україні.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Басік баріста, 25 см
Басік баріста 25 см Басік баріста в стильному фартуху з цупкої бавовни в біло-коричневу полоску. На фартуці оригінальний принт с чашечкою кави та кавовими зернами і написом: "Басик любит кофе". На котику об"ємний ковпак з  ткани кавового кольору, а також галстук метелик ..
900 грн.
Басік в дафлкоті, 25 см
Басік в дафлкоті 25 см Басік надає перевагу класиці. Класична поезія, класична музика, класичний одяг - все це викликає у Басіка трепетні почуття. Дафлкот - пальто з капюшоном - прекрасный вибір для весни та осені. Компанія BUDI BASA   ..
920 грн.
Басік в дафлкоті, 30 см
Басік в дафлкоті 30 см Басік надає перевагу класиці. Класична поезія, класична музика, класичний одяг - все це викликає у Басіка трепетні почуття. Дафлкот - пальто з капюшоном - прекрасный вибір для весни та осені. Компанія BUDI BASA   ..
1 020 грн.
Басік в жовтій жилетці з сірим капюшоном, 30 см
Басік в жовтій жилетці з сірим капюшоном 30 см Басік в стьоганній жовтій жилетці  з великим сірим капюшоном. Компанія BUDI BASA ..
1 050 грн.
Басік в картатому береті, 25 см
Басік в картатому береті 25 см Басік ніколи не був в Парижі. Перед поїздкою він вивчив останні тренди французської моди. Прочитавши статтю про французський берет, символ французськой елегантності, Басік визначився з одягом: картатий червоний берет з синім помпоном та мете..
850 грн.
Басік в кепці, 25 см
Басік в кепці 25 см Басік любить вбиратися! Для прогулянок  у вогкий день у нього є шикарна плетена кепка глибокого синього кольору з блакитним козирьком и ворсистого софту та рожевим помпоном з хутра. Також котика прикрашає м'якя синя в мілкий горошок краватка-метелик з щ..
850 грн.
Басік в рукавичках, 30 см
Басік в рукавичках 30 см Басік вже приготувався до холодів! Кот в зимовій червоній шапочці з плетеного трикотажу з помпоном та в білосніжному  жилеті з хутра з червоними рукавичками. Компанія BUDI BASA ..
1 040 грн.
Басік в тільняшці та береті, 25 см
Басік в тільняшці та береті 25 см Басік збирається в морську подорож! Плавання планується на комфортабельному лайнері, але Басіку необходно знати деякі правила поведінки на судні. Він дуже відповідальний котик, тому навчився основам матроської справи. Відтеперь Басі..
900 грн.
Басік в тільняшці та береті, 30 см
Басік в тільняшці та береті 30 см Басік збирається в морську подорож! Плавання планується на комфортабельному лайнері, але Басіку необходно знати деякі правила поведінки на судні. Він дуже відповідальний котик, тому навчився основам матроської справи. Відтеперь Басі..
1 000 грн.
Басік в червоному светері з півником, 30 см
Басік в червоному светері з півником 30 см Басік готуєть зустрічати перші холоди. Котик придбав яскравий червоний светер з зображенням півника. Він зігріє Басіка в негоду! Компанія BUDI BASA ..
900 грн.
Басік в штанях на підтяжках, 25 см
Басік в штанях на підтяжках 25 см Кіт Басік відвідав Німеччину. Басік уповажає традиції інших країн. Він вирішив приємно здивувати жителів Німеччини, вдягнушви їх національний костюм. Побувавши в декількох магазинах одягу, Басік купив собі штанці болотного кольору, підтяжки та к..
880 грн.
Басік в штанях на підтяжках, 30 см
Басік в штанях на підтяжках 30 см Кіт Басік відвідав Німеччину. Басік уповажає традиції інших країн. Він вирішив приємно здивувати жителів Німеччини, вдягнушви їх національний костюм. Побувавши в декількох магазинах одягу, Басік купив собі штанці болотного кольору, підтяжки та к..
980 грн.
Басік в штанях та смугастій кофті, 25 см
Басік в штанях та смугастій кофті 25 см Котик в штанях з крупного вельвету і смугастій кофті з капюшоном. Кофта пошита з бавовни на підкладці та застібається на молнію. Компанія BUDI BASA ..
1 030 грн.
Басік лижник, 30 см
Басік лижник 30 см У нашого Басіка нове захоплення - горнолижний спорт. Як весело спускатися с крутої гори вниз. Але для якісних тренувань потрібен зручний, легкий та теплий костюм. На котику шапочка з м'ягкого флісу з помпоном та шарф. А ще у нього є спеціальна маска!!! Те..
1 000 грн.
Басік у фраці, 30 см
Басік у фраці 30 см Котик в елегантному чорному фраці з бархату на атласній підкладці. На моднику біла сорочка, а також шарф-метелик. Басік готовий відвідати світський прийом. Компанія BUDI BASA ..
1 100 грн.
Басік шеф-повар, 30 см
Басік шеф-повар 30 см  Басік відчиняє ресторан! Улюблений ресторан Басіка закрився і він вирішив знайти собі нове затишне містечко. Але відвідавши декілька закладів, Басік з подивом відмітив – ніде немає меню для котів! Де же тепер Басіку ласувати улюбленими стравам..
1 000 грн.
Создание сайтов