Кіт Басік та Лі-Лі (BUDI BASA)

Кіт Басік та Лі-Лі (BUDI BASA)

Тільки тут ви знайдете Котика Басіка від компанії Буді Баса!

Саме того, який підкорив серця багатьох дітей та дорослих!  Він порадує всіх без винятку.  Пригорнувши його до себе ви вже ніколи не захочете випускати цього красеня з рук.
Найкреативніший та й просто чудовий подарунок для людини будь-якого віку  -  кіт Басік (всі моделі, крім  Басік-подушка та BABY в люльці)   упаковані в подарункову коричневу коробку - переноску з ручками  з атласних стрічок, які пов"язуються красивим бантом. По обидві сторони коробки зроблені круглі отвори - навіщо? Та звичайно ж для того, щоб Басік міг дихати, він же дійсно, як живиой котик. На дні коробки надрукований паспорт котика, так що обов"язково ознайомтесь з ним))

В будинку, де немає можливості  завести живого котика, він стане повноправним членом сем"ї! Заведи  собі такого  вихованця,адже він не попросить навіть їжі, а радості приносить без меж.
Вибирайте свого красеня до душі -   у кожного Басіка свої персональні аксесуари чи одяг. Пропонуємо Вам широкий вибір в наявності  в Україні.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Басік BABY в жовтій курточці в китайському стилі
Басік BABY в жовтій курточці в китайському стилі 20 см   ..
850 грн.
Басік BABY в жовтому комбінезоні з рибкою
Басік в жовтому комбінезоні з рибкою 20 см Компанія "Буді Баса"   ..
850 грн.
Басік BABY в комбінезоні Панда
Басік BABY в комбінезоні Панда 20 см Компанія "Буді Баса" Зустрічайте!!! Басік Baby в костюмі Панда! У Басіка новий теплай костюмчик. Ви нізащо не впізнаєте малюка в новому комбнезоні.   ..
870 грн.
Басік BABY в костюмі пінгвіна
Басік BABY в костюмі пінгвіна 20 см Компанія "Буді Баса" Миле кошеня в чорно-білому м'якому комбінезоні з капюшоном у вигляді пінгвіна. ..
860 грн.
Басік BABY в костюмі супермена
Басік BABY в костюмі супермена 20 см Компанія "Буді Баса" Зустрічайте!!! Басік Baby в костюмі Супермена! Костюмчик з синього флісу, щоб маленький супермен не змерз. На грудях логотип супергероя BB (Basik Baby), алий плащ развивається за спиною!   ..
870 грн.
Басік BABY в люльці
Басік BABY в люльці 20 см Компанія "Буді Баса" Зручна та легка люлька-переноска з жовтого вельвету на хлопковій підкладці. Краї люльки оздоблено білим кантом.   ..
900 грн.
Басік BABY в рушнику з капюшоном
Басік BABY врушнику з капюшоном 20 см Компанія "Буді Баса" У чарівного котшнятка великий пухнатий банний рушник з мордочкою каченяти. ..
850 грн.
Басік BABY з совеням
Басік BABY з совеням 20 см Компанія "Буді Баса" У малюка Басіка новий товариш- совеня Філя! Совеня виготовлене з фетру. ..
820 грн.
Басік і шарф в клітинку, 22 см
Басік і шарф в клітинку 22 см  Басік дуже любить зиму. Дуже весело гратися в сніжки, колиа тебе зігріває  улюблений тепленький  шарф  в шотландську клітинку. Точно не змерзнеш) Компанія BUDI BASA ..
800 грн.
Басік в костюмі індіанця, 19 см
Басік в костюмі індіанця Ks19-070 Budi Basa 19 см Компанія "Буді Баса" Котик в потішному костюмі індіанця. Пончо зі штучного рудого замшу з етничною тасьмою та замшовою бахромою кольору цегли. Попереду пончо прикрашає замшевий шнурок на дерев"яному гудзику та з китичками на ..
800 грн.
Басік в піжамі, 25 см
Басік в піжамі 25 см Басік в милій теплій піжамі кольору топленого молока з м'якої бавовни-інтерлоку з принтом у вигляді якорів. Ура! Теперь і у Басіка є тепла затишна піжамка. В цій м'якій кофтинці та цікавому ковпачку наш  Басік буде бачити лише найсолодші сни. Малюнок..
970 грн.
Басік в піжамі, 30 см
Басік в піжамі 30 см Басік в милій теплій піжамі кольору топленого молока з м'якої бавовни-інтерлоку з принтом у вигляді якорів. Ура! Теперь і у Басіка є тепла затишна піжамка. В цій м'якій кофтинці та цікавому ковпачку наш  Басік буде бачити лише найсолодші сни. Малюнок..
1 070 грн.
Басік в помаранчево-зеленій шапці та шарфі , 25 см
Басік в помаранчево-зеленій шапці та шарфі 25 см У котика нова тепла шапочка з флісу та красивий шарф, стильно підв'язаний вузликами. Осінь в місті! Компанія BUDI BASA ..
840 грн.
Басік в помаранчево-зеленій шапці та шарфі , 30 см
Басік в помаранчево-зеленій шапці та шарфі 30 см У котика нова тепла шапочка з флісу та красивий шарф, стильно підв'язаний вузликами. Осінь в місті! Компанія BUDI BASA ..
940 грн.
Басік в рукавичках, 25 см
Басік в  рукавичках 25 см Басік вже приготувався до холодів! Котик в зимовій червоній шапочці з плетеного трикотажу з помпоном та в білосніжному  жилеті з хутра з червоними рукавичками. Компанія BUDI BASA ..
1 000 грн.
Басік в рукавичках, 30 см
Басік в рукавичках 30 см Басік вже приготувався до холодів! Кот в зимовій червоній шапочці з плетеного трикотажу з помпоном та в білосніжному  жилеті з хутра з червоними рукавичками. Компанія BUDI BASA ..
1 100 грн.
Создание сайтов