Кіт Басік та Лі-Лі (BUDI BASA)

Кіт Басік та Лі-Лі (BUDI BASA)

Тільки тут ви знайдете Котика Басіка від компанії Буді Баса!

Саме того, який підкорив серця багатьох дітей та дорослих!  Він порадує всіх без винятку.  Пригорнувши його до себе ви вже ніколи не захочете випускати цього красеня з рук.
Найкреативніший та й просто чудовий подарунок для людини будь-якого віку  -  кіт Басік (всі моделі, крім  Басік-подушка та BABY в люльці)   упаковані в подарункову коричневу коробку - переноску з ручками  з атласних стрічок, які пов"язуються красивим бантом. По обидві сторони коробки зроблені круглі отвори - навіщо? Та звичайно ж для того, щоб Басік міг дихати, він же дійсно, як живиой котик. На дні коробки надрукований паспорт котика, так що обов"язково ознайомтесь з ним))

В будинку, де немає можливості  завести живого котика, він стане повноправним членом сем"ї! Заведи  собі такого  вихованця,адже він не попросить навіть їжі, а радості приносить без меж.
Вибирайте свого красеня до душі -   у кожного Басіка свої персональні аксесуари чи одяг. Пропонуємо Вам широкий вибір в наявності  в Україні.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Басік BABY в жовтому комбінезоні з рибкою
Басік в жовтому комбінезоні з рибкою 20 см Компанія "Буді Баса"   ..
850 грн.
Басік BABY в костюмі пінгвіна
Басік BABY в костюмі пінгвіна 20 см Компанія "Буді Баса" Миле кошеня в чорно-білому м'якому комбінезоні з капюшоном у вигляді пінгвіна. ..
860 грн.
Басік BABY в костюмі супермена
Басік BABY в костюмі супермена 20 см Компанія "Буді Баса" Зустрічайте!!! Басік Baby в костюмі Супермена! Костюмчик з синього флісу, щоб маленький супермен не змерз. На грудях логотип супергероя BB (Basik Baby), алий плащ развивається за спиною!   ..
870 грн.
Басік BABY в люльці
Басік BABY в люльці 20 см Компанія "Буді Баса" Зручна та легка люлька-переноска з жовтого вельвету на хлопковій підкладці. Краї люльки оздоблено білим кантом.   ..
900 грн.
Басік BABY в толстовці, 20 см
Басік BABY в толстовці 20 см Малюк Басік в тепленькій толстовці приємного жовтого кольору з аплікацією на грудях. Компанія BUDI BASA ..
850 грн.
Басік BABY з совеням
Басік BABY з совеням 20 см Компанія "Буді Баса" У малюка Басіка новий товариш- совеня Філя! Совеня виготовлене з фетру. ..
820 грн.
Басік і шарф в клітинку, 22 см
Басік і шарф в клітинку 22 см  Басік дуже любить зиму. Дуже весело гратися в сніжки, колиа тебе зігріває  улюблений тепленький  шарф  в шотландську клітинку. Точно не змерзнеш) Компанія BUDI BASA ..
800 грн.
Басік в жовтій куртці "B&Co", 25 см
Басік в жовтій куртці "B&Co" 25 см Компанія BUDI BASA ..
950 грн.
Басік в жовтій куртці "B&Co", 30 см
Басік в жовтій куртці "B&Co" 30 см   Компанія BUDI BASA ..
1 050 грн.
Басік в костюмі індіанця, 19 см
Басік в костюмі індіанця Ks19-070 Budi Basa 19 см Компанія "Буді Баса" Котик в потішному костюмі індіанця. Пончо зі штучного рудого замшу з етничною тасьмою та замшовою бахромою кольору цегли. Попереду пончо прикрашає замшевий шнурок на дерев"яному гудзику та з китичками на ..
800 грн.
Басік в піжамі, 25 см
Басік в піжамі 25 см Басік в милій теплій піжамі кольору топленого молока з м'якої бавовни-інтерлоку з принтом у вигляді якорів. Ура! Теперь і у Басіка є тепла затишна піжамка. В цій м'якій кофтинці та цікавому ковпачку наш  Басік буде бачити лише найсолодші сни. Малюнок..
940 грн.
Басік в тільняшці та береті, 25 см
Басік в тільняшці та береті 25 см Басік збирається в морську подорож! Плавання планується на комфортабельному лайнері, але Басіку необходно знати деякі правила поведінки на судні. Він дуже відповідальний котик, тому навчився основам матроської справи. Відтеперь Басі..
900 грн.
Басік в тільняшці та береті, 30 см
Басік в тільняшці та береті 30 см Басік збирається в морську подорож! Плавання планується на комфортабельному лайнері, але Басіку необходно знати деякі правила поведінки на судні. Він дуже відповідальний котик, тому навчився основам матроської справи. Відтеперь Басі..
1 000 грн.
Басік в халаті, 25 см
Басік в халаті  25 см У Басіка затишний домашній халат з коміром-шалькою та пояском. Халатик пошитий з бавовни-інтерлоку кармінно-рожевого кольору в дрібний білий горошок на підкладці з сатинау насиченого вишневого кольору. Компанія BUDI BASA ..
920 грн.
Басік в штанях на підтяжках, 25 см
Басік в штанях на підтяжках 25 см Кіт Басік відвідав Німеччину. Басік уповажає традиції інших країн. Він вирішив приємно здивувати жителів Німеччини, вдягнушви їх національний костюм. Побувавши в декількох магазинах одягу, Басік купив собі штанці болотного кольору, підтяжки та к..
880 грн.
Басік в штанях та смугастій кофті, 25 см
Басік в штанях та смугастій кофті 25 см Котик в штанях з крупного вельвету і смугастій кофті з капюшоном. Кофта пошита з бавовни на підкладці та застібається на молнію. Компанія BUDI BASA ..
1 050 грн.
Создание сайтов