Кіт Басік та Лі-Лі (BUDI BASA)

Кіт Басік та Лі-Лі (BUDI BASA)

НОВІ ПОСТАКИ БАСІКІВ ОЧІКУЮТЬСЯ З СЕРЕДИНИ СІЧНЯ

 

Тільки тут ви знайдете Котика Басіка від компанії Буді Баса!

Саме того, який підкорив серця багатьох дітей та дорослих!  Він порадує всіх без винятку.  Пригорнувши його до себе ви вже ніколи не захочете випускати цього красеня з рук.
Найкреативніший та й просто чудовий подарунок для людини будь-якого віку  -  кіт Басік (всі моделі, крім  Басік-подушка та BABY в люльці)   упаковані в подарункову коричневу коробку - переноску з ручками  з атласних стрічок, які пов"язуються красивим бантом. По обидві сторони коробки зроблені круглі отвори - навіщо? Та звичайно ж для того, щоб Басік міг дихати, він же дійсно, як живиой котик. На дні коробки надрукований паспорт котика, так що обов"язково ознайомтесь з ним))

В будинку, де немає можливості  завести живого котика, він стане повноправним членом сем"ї! Заведи  собі такого  вихованця,адже він не попросить навіть їжі, а радості приносить без меж.
Вибирайте свого красеня до душі -   у кожного Басіка свої персональні аксесуари чи одяг. Пропонуємо Вам широкий вибір в наявності  в Україні.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Кішечка Лі-Лі в жовтому платті з фартушком, 27 см
Кішечка Лі-Лі в жовтому платті з фартушком 27 см У кота Басіка з'явилася подружка) Зворушливе платтячко з фартушком в жовтій гамі з бавовни. Платтячко в дрібний горошок зшите з білосніжним х/б воротом і нижньою спідничкою з сіточки. Фартушок на лямках з крильцями та оборочкою ..
1 000 грн.
Лі-Лі BABY в рожевому комбінезоні з полуничкою
Лі-Лі BABY в рожевому комбінезоні з полуничкою 18 см Компанія "Буді Баса"   ..
850 грн.
Создание сайтов