Мікрофони

Мікрофони

Музичні мікрофони Азбукварик - веселі і цікаві іграшки.

Співай разом з улюбленими мултяшками, як справжній артист!!!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мікрофон з вогниками Пісні В.Шаінського
Мікрофон з вогниками Пісні В.Шаінського 15 пісеньок Електронна музична іграшка, російською мовою. Цей чудовий мікрофон перетворить будь-яке свято в  справжнє шоу! Він світиться під музику, як справжній диско-шар! Слухай 15 хітів Володимира Шаінського («Облака», «Улыбка», ..
260 грн.
Мікрофон з вогниками Пісні веселих мультяшок
Мікрофон з вогниками Пісні веселих мультяшок 15 пісеньок Електронна музична іграшка, російською мовою. Цей чудовий мікрофон перетворить будь-яке свято в  справжнє шоу! Він світиться під музику, як справжній диско-шар! Слухай 15 дитячих хітів («Не ходите, дети, в Африку гу..
260 грн.
Мікрофон Караоке (українською)
Мікрофон Караоке ОЗВУЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКОЮ Електронна музична іграшка. Містить 7 кнопочок. На кожній записано по 2 пісеньки. Батарейки не входять в комплект.   ..
210 грн.
Мікрофон Караоке Пісеньки друзів
Мікрофон Караоке Пісеньки друзів Електронна  музична іграшка. Цей дивовижний мікрофон перетворить будь-який день в свято! Що може бути веселіше, ніж співати пісеньки разом з улюбленими мультяшками? Підспівуй Умці, Трубадуру, папужці - і вони стануть твоїми друзями! Натиск..
240 грн.
Мікрофон Караоке Пісеньки Шаінського
Мікрофон Караоке Пісеньки Шаінського Електронна  музична іграшка. Містить 4 кнопочки. На кажній записано по 3 пісеньки. Нові оригінальні мікрофони-караоке для майбутніх зірок сцени! В цьому мікрофоні – 12 популярних пісеньок В. Шаінского. ТМ Азбукварик ..
240 грн.
Мікрофон Караоке Стань зіркою
Микрофон караоке Стань зіркою З цим мікрофоном кожна рдитина зможе співати як звірка! Обирай пісеньку і нажтискай на кнопочку. Веселий концерт починається! На 4 кнопочках мікрофону записані 12 дитячих хітів (російською мовою): "Если добрый ты", "Хвост за хвост", "Песенка Водяного"..
240 грн.
Мікрофон Караоке Чунга-чанга
Мікрофон Караоке Чунга-чанга, 14 пісеньок Електронна музична іграшка. Містить 7 кнопочок-зірочок. На ко;ній записано по 2 пісеньки. Нові оригінальні мікрофони-караоке для майбутніх зірок сцени! В кожному мікрофоні – 14 популярних пісеньок В. Шаінського, Е. Крилатова, М. Танича та ..
240 грн.
Мікрофон караоке Я співаю
Мікрофон Караоке Я співаю Електронна  музична іграшка. В цьому яскравому мікрофоні – 12 популярних пісеньок В. Шаінського, Е. Крилатова, М. Танича та інших відомих композиторів (російською мовою): "Песенка Мамонтёнка", "Какой чудесный день!", "Песня Львёнка и Черепахи", "Облака",..
240 грн.
Мікрофон Малишарики, 11 пісеньок
Мікрофон Малишарики, 11 пісеньок Виконано з міцного пластику в яскравих кольорах із зображенням героїв популярного мультсеріалу. У мікрофона є 4 кнопки, натискаючи на які, дитина почує 11 пісень з мультсеріалу і оплески, а також побачить світлові ефекти. Безпечні матеріали дозволя..
240 грн.
Создание сайтов