Музичні іграшки

Музичні іграшки

Плеєри, годинники та інші іграшки з улюбленими пісеньками та потішками Азбукварик.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Дитяче електропіаніно  20 пісень Нового року
Дитяче електропіаніно  20 пісень Нового року Дитяче електропіаніно "Малишарики" надовго захопить дитину і допоможе розкрити його музичні здібності. В іграшці є 2 режими роботи: програвач і класичне піаніно. У першому режимі дитина зможе прослухати 10 новорічних пісень та 10 поті..
350 грн.
Дитяче електропіаніно 20 пісень Улюблені мультфільми
Дитяче електропіаніно 20 пісень Улюблені мультфільми Дитяче електропіаніно надовго захопить дитину і допоможе розкрити його музичні здібності. В іграшці є 2 режими роботи: програвач і класичне піаніно. У першому режимі дитина зможе прослухати 20 пісень. У другому режимі класичног..
350 грн.
Дитяче електропіаніно Малишарики
Дитяче електропіаніно Малишарики Дитяче електропіаніно "Малишарики" надовго захопить дитину і допоможе розкрити його музичні здібності. В іграшці є 2 режими роботи: програвач і класичне піаніно. У першому режимі дитина зможе прослухати 11 пісень з популярного мультфільму "Малишарики"..
350 грн.
Книга-планшет Чиї хатинки? Чиї дітки?
Книга-планшет Перші уроки Уроки сонечка - це електронна енциклопедія для малюків в форматі книжки-планшетика! 120 навчальних картинок, 60 логічних пар, 8 тем ( "Будиночки на фермі", "Лісові будиночки", "Як захищаємося", "Чий обід", "Дитинчата на фермі", "Дитинчата в лісі", "Як ми з'яв..
490 грн.
Конячка
Конячка Серія: Веселуни. Веселуни – музичні іграшки для найменших! Яскрава конячка приверне увагу малюків веселими звуками, мерехкотливими вогниками, улюбленими пісеньками та мелодіями, російською мовою ("Лошадка", "На ферме", "Едет дедушка Егор", "Облака", "Антошка", "Радуга-дуг..
250 грн.
Кошеня
Кошеня Серія: Веселуни. Веселуни – музичні іграшки для найменших! Яскраве кошеня приверне увагу малюків веселими звуками, мерехкотливими вогниками, улюбленими пісеньками та мелодіями, російською мовою ("Если нравится вам киска", "Добрая кошка", "Тень-тень, потетень", "Пошёл котик..
250 грн.
Музична іграшка Дід Мороз, 6 пісеньок
Музична іграшка Ялинка Електронна музична іграшка, російською мовою. Музична ялинка з популярними зимовими пісеньками – чудовий подарунок до Нового року! Веселий Дід Мороз привітає малюків з Новим роком та заспіває 6 пісеньок про улюблене свято: "Дед Мороз", "Зима", "Песня Деда Мо..
200 грн.
Музична іграшка Снігуронька, 6 пісеньок
Музична іграшка Снігуронька Електронна музична іграшка, російською мовою. Мила Снігурочка приходить в гості до малюків. Да не просто так, а з подарунками – улюбленими новорічними пісеньками! Натискай на кнопочку-нотку – слухай 6 пісеньок: "Кабы не было зимы...", "Песня о снежинке", "Т..
200 грн.
Плеєр Улюблена казочка - Курочка Ряба
Плеєр Улюблена казочка - Курочка Ряба Електронна музична іграшка, осійською мовою. Містить: -2 казки (Курочка Ряба, Вовк та семеро козенят), -4 пісеньки-потішки ТМ Азбукварик   ..
240 грн.
Свинка
Свинка Серія: Веселуни. Веселуни – музичні іграшки для найменших! Свинка бешкетунка приверне увагу малюків веселими звуками, мерехкотливими вогниками, улюбленими пісеньками та мелодіями, російською мовою ("Я свинка", "Ни кола, ни двора", "Свинка и поросята", "Каравай", "Нам не ст..
250 грн.
Создание сайтов