Музичні, інтерактивні книжки

Музичні, інтерактивні книжки
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
7 улюблених історій. Маша та ведмідь. Серія Співаючі мультяшки
7 улюблених історій. Маша та ведмідь. Серія Співаючі мультяшки Велика книдка в пухкій обкладинці. Містить 5 пісень і 7 історій: Перша зустріч До весни не турбувати Ловись, рибка! Позвони мені, позвони! День варення Следи небачених звірів Перший раз в перший кла..
490 грн.
Іграшки. А.Барто
Музична книга Іграшки А.Барто Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. В цій книзі зібрані віршики для найменших. Малюки із задоволенням будуть натискати на кнопочки та слухати пісеньки. Книга містить 10 віршиків та 5 пісеньок. 20*18*1 см Тм..
250 грн.
Їжачок в тумані. С.Козлов
Їжачок в тумані С.Козлов Музична книга з історією зі звуками та пісенькою за мотивами одноіменного мультфільму. 22*19 см, російською мовою. ТМ Умка   ..
240 грн.
Історія зі звуками Під грибом, В.Сутєєв
Історія зі звуками Під грибом В.Сутєєв За мотивами мультфільму "Грибок-теремок" Натисни на кнопочки - і герої заговорять. 21,5 *19 см Тм Умка ..
300 грн.
Абетка у віршах. Агнія Барто
Абетка у віршах Агнія Барто 33 кнопки З цією чудовою Абеткою вивчення літер  стане не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопки та слухайте звуки, слова і чудові вірші улюбленого дитячого поета.   30*25,5*1 см, російською мовою. Тм Умка ..
470 грн.
Айболить. К.Чуковський
Музичная книга Айболить К.Чуковський Компактная книга из міцного безпечного картону с кнопкой для прослуховування. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Айболить. К.Чуковський
Айболить К.Чуковський Красива книжка з цупкими  картонними сторінками і яскравими ілюстраціями. Улюблені вірші для малюків. 20*17,5 см, російською мовою. Тм Умка ..
250 грн.
Антошка, 1 пісенька
Музична книга Антошка Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка с пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Аудіокнига 38 папуг, Г.Остер. Серія Розмовляючі мультяшки
Аудіокнига 38 папуг. Серія Розмовляючі мультяшки Г.Остер Велика аудіокнига в пухкій обкладинці. Можна слухати казку, відкривши книжку на будь-якій сторінці, або читати текст самостійно, виключивши звук за допомогою кнопки на динаміку.   ТМ Умка   ..
410 грн.
Аудіокнига Три історії. В гостях у Барбоскіних
Аудіокнига Три історії. В гостях у Барбоскіних  Красива книга в пухкій обкладинці з цупкими картонними сторінками і яскравими ілюстраціями. Відкрий її - і она заговорить голосами персонажів мультфільму. Можна слухати історії, відкривши книгу на будь-якій сторінці, або читати, вим..
380 грн.
Бременські музики
Бременскі музики Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка с пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Бременські музики, 5 пісеньок
Бременські музики В.Ліванов Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Пластиковий звуковий модуль має 5 кнопок з  улюбленими пісеньками Г.Гладкова та Ю.Ентіна. За мотивами одноіменного мультфільму. 22*19*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
300 грн.
В гостях у принцеси. Софія Прекрасна
В гостях у принцеси. Софія Прекрасна Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. В гостях у принцеси Софії новий друг і дівчинка дуже хоче йому сподобатися. Пластиковий звуковий модуль містить 5 кнопок з веселими пісеньками.  22*19*2 см, російсько..
300 грн.
Вінні Пух і всі-всі-всі, А.Мілн, Б.Заходер
Вінні Пух і всі-всі-всі А.Мілн, Б.Заходер Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати моторику пальчиків. Розглядаючи барвисті картинки, відкриє ..
240 грн.
Вінні Пух і всі-всі-всі, А.Мілн, Б.Заходер
Вінні Пух і всі-всі-всі А.Мілн, Б.Заходер Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з пісенькою. Російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Вірші для малюків А.Барто
Музична книга Вірші для малюків Віршики з циклу "Іграшки" А.Барто Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. На пластиковому звуковому модулі знаходяться 3 кнопочки-зірочки. Звучить 3 пісеньки на віршики А.Барто. 22*15*2 см, російською мовою. ..
240 грн.
Создание сайтов