Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Пропонуємо широкий вибір музичних та звукових книг.

Яскрава, красива книга обов'язково сподобається малюку.

Це ж так весело розглядати картинки, слухати улюблені мелодії, гратись разом з героями мультфільмів та казок,

вчитися і розважатися з найкращими друзями!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Один вдома. Маша та ведмідь
Один вдома. Маша та ведмідь 4 фрази та пісенька з мультфільму. Красива книжка з цупкими  картонними сторінками і яскравими ілюстраціями. Улюблені герої разом зустрічають Новий рік! 20*17,5 см, російською мовою. Тм Умка ..
235 грн.
Колобок (5 кнопок, 10 пісень)
Музична казка Колобок Ця  музична книга-іграшка сподобається вашому малюку своїми яскравими зображеннями, веселими звуками та пісеньками. 20*17*1 см Тм Умка ..
270 грн.
Книга-піаніно Машине піаніно 10 нових пісень з мультфільму Маша і ведмідь
Книга-піаніно Машине піаніно 10 нових пісеньок з мульт серіалі Маша і ведмідь Велика яскрава книга-піаніно дуже сподобається дитині. Вона зможе читати, роздивлятися ілюстрації та слухати улюблені пісеньки. Також під кожною пісенькою розташовані різнокольорові  ноти і використ..
500 грн.
Фіксі-абетка
Фіксі-абетка 33 кнопки З цією чудовою абеткою у віршах навчання грамоті стане не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопочки та слухайте звуки, слова і віршики. Навчайтесь  граючи разом з фіксиками! 30*25,5*1 см, російською мовою. Тм Умка ..
470 грн.
Абетка Три коти
Звукова абетка Три коти  33 кнопки З цією чудовою абеткою у віршах навчання грамоті стане не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопочки та слухайте звуки, слова і віршики. Навчайтесь  граючи разом з кошенятами! 30*25,5*1 см, російською мовою. ..
470 грн.
Абетка Мі-мі-мішки
Звукова абетка Мі-мі-мішки 33 кнопки З цією чудовою абеткою у віршах навчання грамоті стане не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопочки та слухайте звуки, слова і віршики. Навчайтесь  граючи разом з улюбленими героями! 30*25,5*1 см, російською мов..
470 грн.
Іграшки. А.Барто
Музична книга Іграшки А.Барто Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. В цій книзі зібрані віршики для найменших. Малюки із задоволенням будуть натискати на кнопочки та слухати віршики. Книга містить 10 віршиків, з них 5 озвучені. 20*18*1 см ..
250 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Фунтік, В.Шульжик
Фунтік В.Шульжик Компактна книга зміцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з трьома пісеньками з мультфільму 18.5*15*2 см Тм Умка ..
180 грн.
Улюблені пісеньки Вінні Пух, А.Мілн, Б.Заходер. Серія Музична лапка
Улюблені пісеньки Вінні Пух. Серія Музична лапка А.Мілн, Б.Заходер Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати моторику пальчиків. Розглядаючи ба..
350 грн.
Паровозик з Ромашкового, Г.Циферов, Г.Сапгін
Музична книга Паровозик з Ромашкового Г.Циферов, Г.Сапгін Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка с пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Пікнік Три коти, 3 пісеньки з вогниками
Музична книга Пікнік. Три коти Звучить 3 пісеньки з мультфільму Три коти. Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями, а якщо нажати на чарівну жовту кнопочку, то ваш малюк почує музику і побачить як гарно і весело блимають веселі вогники!!! Разом з гер..
210 грн.
Маша та Ведмідь. Спи, моя радість, засни 1 кн. 3 пісеньки
Маша і Ведмідь. Спи моя радість, засни. Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. Яскраві, мальовничі ілюстрації сторінок. Улюблені герої заспівають три пісеньки вашому малюкові! 1 кнопка з 3 пісеньками 19*15*1 см, російською мовою. Тм У..
180 грн.
Канікули Боніфація. Історія зі звуками
Канікули Боніфація. Історія зі звуками Т.Мантула Красива книжка з цупкими  картонними сторінками і яскравими ілюстраціями.  22*19см, російською мовою. Тм Умка ..
250 грн.
Бобик в гостях у Барбоса, М.Носов
Музична книга Бобик в гостях у Барбоса М. Носов Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Абетка тварин. М.Дружиніна
Музична книга Абетка тварин М.Дружиніна Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Віршики про тварин допоможуть малюку легко та швидко вивчити літери. Вивчайте літери та слухайте пісеньки! 20*18*1 см, російською мовою. Тм Умка ..
240 грн.
7 пісеньок про транспорт, Малишарики, з піаніно, що знімається
7 пісеньок про транспорт, Малишарики, з піаніно, що знімається Велика яскрава книга-піаніно дуже сподобається дитині. Вона зможе читати, роздивлятися ілюстрації та слухати улюблені пісеньки. Також під кожною пісенькою розташовані різнокольорові  ноти і використовуючи такі ж різно..
500 грн.
Создание сайтов