Музичні, інтерактивні книжки

Музичні, інтерактивні книжки
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
7 улюблених пісень для дитячого садка, з піаніно, що знімається
7 улюблених пісень для дитячого садка, з піаніно, що знімається Велика яскрава книга-піаніно дуже сподобається дитині. Вона зможе читати, роздивлятися ілюстрації та слухати улюблені пісеньки. Також під кожною пісенькою розташовані різнокольорові  ноти і використовуючи такі ж різн..
500 грн.
Іграшки. А.Барто
Музична книга Іграшки А.Барто Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. В цій книзі зібрані віршики для найменших. Малюки із задоволенням будуть натискати на кнопочки та слухати віршики. Книга містить 10 віршиків, з них 5 озвучені. 20*18*1 см ..
250 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Іграшки. А.Барто, 10 пісеньок
Музичні вірші Іграшки. А.Барто Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 10 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
200 грн.
Їжачки сміються. К.Чуковський, 3 пісеньки
Музична книга Їжачки сміються К.Чуковський Чудова книга з віршами улюбленого дитячого письменника. Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати мо..
240 грн.
Їжачок в тумані. С.Козлов
Їжачок в тумані С.Козлов Музична книга з історією зі звуками та пісенькою за мотивами одноіменного мультфільму. 22*19 см, російською мовою. ТМ Умка   ..
240 грн.
Історія зі звуками Під грибом, В.Сутєєв
Історія зі звуками Під грибом В.Сутєєв За мотивами мультфільму "Грибок-теремок" Натисни на кнопочки - і герої заговорять. 21,5 *19 см Тм Умка ..
300 грн.
Абетка та загадки. К.Чуковський
Абетка та загадки. К.Чуковський 33 кнопки 30 звуків, 5 пісеньок, 3 загадки З цією чудовою Абеткою вивчення літер буде не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопки та слухайте звуки, слова і чудові вірші. Начайтесь разом з улюбленими героями! 30*25,5*1 ..
450 грн.
Абетка тварин. М.Дружиніна
Музична книга Абетка тварин М.Дружиніна Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Віршики про тварин допоможуть малюку легко та швидко вивчити літери. Вивчайте літери та слухайте пісеньки! 20*18*1 см, російською мовою. Тм Умка ..
240 грн.
Абетка у віршах. Агнія Барто
Абетка у віршах Агнія Барто 33 кнопки З цією чудовою Абеткою вивчення літер  стане не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопки та слухайте звуки, слова і чудові вірші улюбленого дитячого поета. 30*25,5*1 см, російською мовою. Тм Умка ..
470 грн.
Абетка у віршах. Лунтік
Абетка у віршах. Лунтік 33 кнопки З цією чудовою Абеткою вивчення літер буде не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопки та слухайте звуки, слова і чудові вірші. Начайтесь разом з Лунтіком! 30*25,5*1 см, російською мовою. Тм Умка ..
450 грн.
Абетка. М.А.Жукова
Музична книга Абетка М.А.Жукова Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Книгу складено логопедом з 10-річним стажем роботи. Вивчайте літери та слухайте пісеньки! 20*18*1 см, російською мовою. Тм Умка ..
240 грн.
Автомобіль кота Леопольда
Музична книга Автомобіль кота Леопольда Компактная книга з цупкого безпечного картону з кнопкою для прослуховування. Теперь читати улюблені історії стало легко та узручно! Книжечка з закладками у формі улюблених героїв допоможе в цьому. А весела пісенька розважить малюків та їхніх бат..
230 грн.
Айболить. К.Чуковський
Айболить К.Чуковський Красива книжка з цупкими  картонними сторінками і яскравими ілюстраціями. Улюблені вірші для малюків. 20*17,5 см, російською мовою. Тм Умка ..
250 грн.
Айболить. К.Чуковський
Музичная книга Айболить К.Чуковський Компактная книга из міцного безпечного картону с кнопкой для прослуховування. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Антошка, 1 пісенька
Музична книга Антошка Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка с пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Аудіокнига Слон купив велосипед. Серія розмовляючі віршики
Аудіокнига Слон купив велосипед Картонна книга в пухкій обкладинці зі звуковим модулем. Серія розмовляючі віршики. Відкрий книгу та слухай веселі віршики І.Бурсова та англійські і чешські пісеньки в перекладі С.Маршака. Можна слухати вірші, відкривши книжку на будь-якій сторінці, або ..
450 грн.
Создание сайтов