Музичні, інтерактивні книжки

Музичні, інтерактивні книжки
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
38 попуг. Г.Остер
Музична книга 38 попуг Г.Остер Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
4 улюблені історії. Маша та ведмідь
Музична книга 4 улюблені історії. Маша та ведмідь Компактная книга з цупкого безпечного картону з кнопкою для прослуховування. Теперь читати улюблені історії стало легко та узручно! Книжечка з закладками у формі улюблених героїв допоможе в цьому. А весела пісенька розважить малюків та..
230 грн.
7 улюблених історій. Маша та ведмідь. Серія Співаючі мультяшки
7 улюблених історій. Маша та ведмідь. Серія Співаючі мультяшки Велика книдка в пухкій обкладинці. Містить 5 пісень і 7 історій: Перша зустріч До весни не турбувати Ловись, рибка! Позвони мені, позвони! День варення Следи небачених звірів Перший раз в перший кла..
490 грн.
Їжачки сміються. К.Чуковський, 3 пісеньки
Музична книга Їжачки сміються К.Чуковський Чудова книга з віршами улюбленого дитячого письменника. Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати мо..
240 грн.
Їжачок в тумані. С.Козлов
Їжачок в тумані С.Козлов Музична книга з історією зі звуками та пісенькою за мотивами одноіменного мультфільму. 22*19 см, російською мовою. ТМ Умка   ..
240 грн.
Історія зі звуками Під грибом, В.Сутєєв
Історія зі звуками Під грибом В.Сутєєв За мотивами мультфільму "Грибок-теремок" Натисни на кнопочки - і герої заговорять. 21,5 *19 см Тм Умка ..
300 грн.
Абетка у віршах. Лунтік
Абетка у віршах. Лунтік 33 кнопки З цією чудовою Абеткою вивчення літер  стане не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопки та слухайте звуки, слова і чудові вірші. Начайтесь разом з Лунтіком! 30*25,5*1 см, російською мовою. Тм Умка ..
450 грн.
Айболить. К.Чуковський
Айболить К.Чуковський Красива книжка з цупкими  картонними сторінками і яскравими ілюстраціями. Улюблені вірші для малюків. 20*17,5 см, російською мовою. Тм Умка ..
250 грн.
Айболить. К.Чуковський
Музичная книга Айболить К.Чуковський Компактная книга из міцного безпечного картону с кнопкой для прослуховування. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Антошка, 1 пісенька
Музична книга Антошка Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка с пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Антошка, 1 пісенька
Музична книга Антошка Ця книга великого формату в пухкій обкладинці стане відмінним подарунком малюкові, який любить співати. Мікрофончик можна зняти і підспівувати під улюблені пісеньки та мелодії на відстані від книги. У книзі "Улюблені пісеньки" на яскравих кольорових сторінках зна..
700 грн.
Аудіокнига Слон купив велосипед. Серія розмовляючі віршики
Аудіокнига Слон купив велосипед Картонна книга в пухкій обкладинці зі звуковим модулем. Серія розмовляючі віршики. Відкрий книгу та слухай веселі віршики І.Бурсова та англійські і чешські пісеньки в перекладі С.Маршака. Можна слухати вірші, відкривши книжку на будь-якій сторінці, або ..
450 грн.
Аудіокнига Три історії. В гостях у Барбоскіних
Аудіокнига Три історії. В гостях у Барбоскіних  Красива книга в пухкій обкладинці з цупкими картонними сторінками і яскравими ілюстраціями. Відкрий її - і она заговорить голосами персонажів мультфільму. Можна слухати історії, відкривши книгу на будь-якій сторінці, або читати, вим..
380 грн.
Аудіокнига Чудо чудове. Серія розмовляючі віршики
Аудіокнига Чудо чудове Картонна книга в пухкій обкладинці зі звуковим модулем. Серія розмовляючі віршики. Відкрий книгу та слухай веселі віршики чудових поетів К.Чуковського, Я.Акіма про веселих та пустотливих дітлхів і не ттільки про них. Можна слухати вірші, відкривши книжку на будь..
450 грн.
Бобик в гостях у Барбоса, М.Носов
Бобик в гостях у Барбоса М. Носов Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
В гостях у принцеси. Софія Прекрасна
В гостях у принцеси. Софія Прекрасна Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. В гостях у принцеси Софії новий друг і дівчинка дуже хоче йому сподобатися. Пластиковий звуковий модуль містить 5 кнопок з веселими пісеньками.  22*19*2 см, російсько..
300 грн.
Создание сайтов