Музичні, інтерактивні книжки

Музичні, інтерактивні книжки
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
7 улюблених історій. Маша та ведмідь. Серія Співаючі мультяшки
7 улюблених історій. Маша та ведмідь. Серія Співаючі мультяшки Велика книдка в пухкій обкладинці. Містить 5 пісень і 7 історій: Перша зустріч До весни не турбувати Ловись, рибка! Позвони мені, позвони! День варення Следи небачених звірів Перший раз в перший кла..
490 грн.
Їжачки сміються. К.Чуковський, 3 пісеньки
Музична книга Їжачки сміються К.Чуковський Чудова книга з віршами улюбленого дитячого письменника. Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати мо..
240 грн.
Їжачок в тумані. С.Козлов
Їжачок в тумані С.Козлов Музична книга з історією зі звуками та пісенькою за мотивами одноіменного мультфільму. 22*19 см, російською мовою. ТМ Умка   ..
240 грн.
Історія зі звуками Під грибом, В.Сутєєв
Історія зі звуками Під грибом В.Сутєєв За мотивами мультфільму "Грибок-теремок" Натисни на кнопочки - і герої заговорять. 21,5 *19 см Тм Умка ..
300 грн.
Абетка у віршах. Агнія Барто
Абетка у віршах Агнія Барто 33 кнопки З цією чудовою Абеткою вивчення літер  стане не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопки та слухайте звуки, слова і чудові вірші улюбленого дитячого поета.   30*25,5*1 см, російською мовою. Тм Умка ..
470 грн.
Абетка у віршах. Лунтік
Абетка у віршах. Лунтік 33 кнопки З цією чудовою Абеткою вивчення літер  стане не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопки та слухайте звуки, слова і чудові вірші. Начайтесь разом з Лунтіком! 30*25,5*1 см, російською мовою. Тм Умка ..
450 грн.
Айболить. К.Чуковський
Айболить К.Чуковський Красива книжка з цупкими  картонними сторінками і яскравими ілюстраціями. Улюблені вірші для малюків. 20*17,5 см, російською мовою. Тм Умка ..
250 грн.
Айболить. К.Чуковський
Музичная книга Айболить К.Чуковський Компактная книга из міцного безпечного картону с кнопкой для прослуховування. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Антошка, 1 пісенька
Музична книга Антошка Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка с пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Аудіокнига 38 папуг, Г.Остер. Серія Розмовляючі мультяшки
Аудіокнига 38 папуг. Серія Розмовляючі мультяшки Г.Остер Велика аудіокнига в пухкій обкладинці. Можна слухати казку, відкривши книжку на будь-якій сторінці, або читати текст самостійно, виключивши звук за допомогою кнопки на динаміку.   ТМ Умка   ..
410 грн.
Аудіокнига Слон купив велосипед. Серія розмовляючі віршики
Аудіокнига Слон купив велосипед Картонна книга в пухкій обкладинці зі звуковим модулем. Серія розмовляючі віршики. Відкрий книгу та слухай веселі віршики І.Бурсова та англійські і чешські пісеньки в перекладі С.Маршака. Можна слухати вірші, відкривши книжку на будь-якій сторінці, або ..
450 грн.
Аудіокнига Три історії. В гостях у Барбоскіних
Аудіокнига Три історії. В гостях у Барбоскіних  Красива книга в пухкій обкладинці з цупкими картонними сторінками і яскравими ілюстраціями. Відкрий її - і она заговорить голосами персонажів мультфільму. Можна слухати історії, відкривши книгу на будь-якій сторінці, або читати, вим..
380 грн.
Аудіокнига Чудо чудове. Серія розмовляючі віршики
Аудіокнига Чудо чудове Картонна книга в пухкій обкладинці зі звуковим модулем. Серія розмовляючі віршики. Відкрий книгу та слухай веселі віршики чудових поетів К.Чуковського, Я.Акіма про веселих та пустотливих дітлхів і не ттільки про них. Можна слухати вірші, відкривши книжку на будь..
450 грн.
Бременські музики
Бременскі музики Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка с пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
В гостях у принцеси. Софія Прекрасна
В гостях у принцеси. Софія Прекрасна Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. В гостях у принцеси Софії новий друг і дівчинка дуже хоче йому сподобатися. Пластиковий звуковий модуль містить 5 кнопок з веселими пісеньками.  22*19*2 см, російсько..
300 грн.
Вінні Пух і всі-всі-всі, А.Мілн, Б.Заходер
Вінні Пух і всі-всі-всі А.Мілн, Б.Заходер Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати моторику пальчиків. Розглядаючи барвисті картинки, відкриє ..
240 грн.
Создание сайтов