Звукові планшети

Звукові планшети

Інтерактивні планшетики відт Азбукварик подарують дітям багато приємних моментів.

Це не просто розвага, але й навчання грамоті, рахунку, знайомство з тваринами,

а найголовніше - багато музики та улюбленихх пеісень!

Приємного вибору!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Книга-планшет Чиї хатинки? Чиї дітки?
Книга-планшет Перші уроки Уроки сонечка - це електронна енциклопедія для малюків в форматі книжки-планшетика! 120 навчальних картинок, 60 логічних пар, 8 тем ( "Будиночки на фермі", "Лісові будиночки", "Як захищаємося", "Чий обід", "Дитинчата на фермі", "Дитинчата в лісі", "Як ми з'яв..
490 грн.
Планшетик Все про все
Планшетик Все про все Ваш малюк любиь розумні ігри-вікторини? Тоді цей планшетик – для нього! 200 запитань, 20 різноманітних тем, 3 рівня складності чекають на маленького ерудита. А допитливий Макс допоможе дитині стати Суперзнатоком! Бонус – міні-плеєр з сучасними танцювальними м..
370 грн.
Планшетик Дружок. 30 звіряток та їх голосів
Планшетик Дружок Ось це так! Тварини ферми, лісу, Африки та океану - в одному планшетику! Малюк не тільки познайомиться зі звірятками, але і пограє з ними в захоплюючі ігри: «Чий це голос?» і «Веселі хованки». А улюблені мультяшки (Крихітка Єнот, Мамонтеня, Їжачок та ін.) заспівають 5..
350 грн.
Планшетик Загадай - я відгадаю
Планшетик Загадай - я відгадаю Грати з цим інтерактивним планшетиком так же весело, як з найкращим другом! Загадай тварину - а веселий Крихітка Єнот її вгадає. Як же він це зробить? Задаватиме питання, а ти відповідай - ТАК чи НІ і натискай на кнопочки! Планшетик «Загадай - я відг..
370 грн.
Планшетик Знайди пару
Планшетик Знайди пару Електронна музична іграшка. Містить: - теми ферма, улюбленці, ліс, зоопарк, - гра Знайди пару, - гра Чий це голос? - 5 пісеньок. Російською мовою. ТМ Азбукварик   ..
350 грн.
Планшетик Кошеня-повторяшка
Планшетик Кошеня-повторяшка З новим інтерактивним планшетиком сумувати не прийдеться! В режимі «Повторяшка» котешя повторить все, що ти скажеш: і забавні звуки, і фрази, і навіть пісеньки. Це так весело! Погладь миле кошеняа Мяу – і воно поговориь з тобою, розповість, що він любит..
350 грн.
Планшетик Маленький всезнайко
Планшетик Маленький всезнайко Ваш малюк хоче знати все про все? Тоді цей планшетик – для нього! 200 запитань, 20 різноманітних тем, 3 рівня складності, російською мовою. Планшетик містить навіть міні-плеєр з улюбленими пісеньками з мультиків: «Пусть бегут неуклюже», «Песенка друзей»,..
370 грн.
Планшетик Музична ферма
Планшетик Музична ферма Електрона музична іграшка. Все про тварин на фермі. Містить: - пісеньки звірят та мелодії, - голоси тварин, - гру Загадки, - гру Чий голос? ТМ Азбукварик   ..
340 грн.
Планшетик Мультяшки-повторяшки
Планшетик Мультяшки-повторяшки Электронная музыкальная игрушка. Режимы Звуки/песенки, Повторяшка, Пианино, Мелодии. Содержит: мультсказка Мама для мамонтенка, 5 песенок мультяшек, 7 мелодий, звуки инструментов. ТМ Азбукварик   ..
330 грн.
Планшетик Планета динозаврів
Планшетик Планета динозаврів Цей озвучений планшетик - чудовий подарунок для цікавих малюків. Натискаючи на яскраві картинки, дитина познайомиться з чудовими динозаврами, дізнається про них багато чого цікавого, послухає голоси та звуки. Веселі ігри ("Диновікторина" та"Пригоди диноза..
360 грн.
Планшетик Розумна казочка
Планшетик Розумна казочка Казки допомогають дітям вчитися! З новим інтерактивним планшетиком діти не тільки послухають улюблені казки, але й вивчать цифри, форми і кольори, познайомляться з тваринами. А в режимі «Розумна казка» дитина буде виконувати завданння по казці «Теремок» і змо..
360 грн.
Планшетик-піаніно  Моя музична абетка
Планшетик-піаніно  Моя музична абетка Електронна музична іграшка. Міститьт: - 40 пісень та мелодій, - режим Музична абетка, - режим Піаніно/пісеньки, - гра Вгадай літеру, - гра Вгадай мелодію. ТМ Азбукварик   ..
370 грн.
Планшетик-пианино  Веселая радуга
Планшетик-пианино  Веселая радуга Электронная музыкальная игрушка. Содержит: - 8 песенок, - режим Цифры/цвета, - режим Пианино/песенки, - игра Чей голос? - игра Загадки, ТМ Азбукварик   ..
350 грн.
Сенсорний планшет Абетка Фіксики
Сенсорний планшет Абетка Фіксики З сенсорним планшетом "Фіксф Абетка" дитина зможе грати, вчитися і розвиватися! Планшет містить 10 навчальних програм. З цією розумною іграшкою дитина вивчить російський алфавіт, цифри до 10, вивчить 33 вірші і 10 скоромовок, розгадає 33 загадки у ..
500 грн.
Создание сайтов