Звукові планшети

Звукові планшети

Інтерактивні планшетики відт Азбукварик подарують дітям багато приємних моментів.

Це не просто розвага, але й навчання грамоті, рахунку, знайомство з тваринами,

а найголовніше - багато музики та улюбленихх пеісень!

Приємного вибору!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Книга-планшет Все про тварин
Книга-планшет Все про тварин. Малишок Планшетик Малишок – це нове покоління навчальних книг-іграшок! Перевертаючи сторінки-екранчики, дитина знайомиться з тваринами, числами та кольорами, пограє в навчальні ігри, відгадає веселі загадки! На кожній сторінці – нова тема: «Хто чим корис..
460 грн.
Книга-планшет Малишок. Мої казки
Книга-планшет Малишок. Мої казки Планшетик Малишок – це нове покоління навчальних книг-іграшок! Планшетик Малишок з інтерактивними сторінками-екранчиками обов'язково зацікавить вашого малюка! Дитина не тільки послухає  5 улюблених казок російською мовою ("Колобок", "Теремок", "Ре..
450 грн.
Книга-планшет Перші уроки
Книга-планшет Перші уроки Планшетик Малишок – це нове покоління навчальних книг-іграшок! Перевертаючи сторінки-екранчики, дитина знайомиться з тваринами, числами та кольорами, пограє в навчальні ігри, відгадає веселі загадки! На кожній сторінці – нова тема: «Абетка», «Рахунок», «Твар..
450 грн.
Книга-планшет Чиї хатинки? Чиї дітки?
Книга-планшет Перші уроки Уроки сонечка - це електронна енциклопедія для малюків в форматі книжки-планшетика! 120 навчальних картинок, 60 логічних пар, 8 тем ( "Будиночки на фермі", "Лісові будиночки", "Як захищаємося", "Чий обід", "Дитинчата на фермі", "Дитинчата в лісі", "Як ми з'яв..
490 грн.
Планшетик Все про все
Планшетик Все про все Ваш малюк любиь розумні ігри-вікторини? Тоді цей планшетик – для нього! 200 запитань, 20 різноманітних тем, 3 рівня складності чекають на маленького ерудита. А допитливий Макс допоможе дитині стати Суперзнатоком! Бонус – міні-плеєр з сучасними танцювальними м..
370 грн.
Планшетик Дружок. 30 звіряток та їх голосів
Планшетик Дружок Ось це так! Тварини ферми, лісу, Африки та океану - в одному планшетику! Малюк не тільки познайомиться зі звірятками, але і пограє з ними в захоплюючі ігри: «Чий це голос?» і «Веселі хованки». А улюблені мультяшки (Крихітка Єнот, Мамонтеня, Їжачок та ін.) заспівають 5..
350 грн.
Планшетик Знайди пару
Планшетик Знайди пару Електронна музична іграшка. Містить: - теми ферма, улюбленці, ліс, зоопарк, - гра Знайди пару, - гра Чий це голос? - 5 пісеньок. Російською мовою. ТМ Азбукварик   ..
350 грн.
Планшетик Казочка
Планшетик Казочка Електронна музична іграшка (російською мовою) Містить: - 10 пісеньок з мультфильмів, - 5 мультиків (розповіді за мотивами одноіменних мультфільмів) - 5 казок, - 10 віршів. ТМ Азбукварик   ..
370 грн.
Планшетик Казочка для маленьких
Планшетик Казочка для маленьких Електронна музична іграшка. Містить: - 5 пісеньок-потішек, - 5 пісеньок з мультфільмів, - 5 мультиків (розповіді за мотивами мультфільмів) - 5 казок, - 5 віршів. ТМ Азбукварик ..
370 грн.
Планшетик Кошеня-повторяшка
Планшетик Кошеня-повторяшка З новим інтерактивним планшетиком сумувати не прийдеться! В режимі «Повторяшка» котешя повторить все, що ти скажеш: і забавні звуки, і фрази, і навіть пісеньки. Це так весело! Погладь миле кошеняа Мяу – і воно поговориь з тобою, розповість, що він любит..
350 грн.
Планшетик Курочка ряба та інші казки
Планшетик Курочка ряба та інші казки У цьому звуковому планшетіку з яскравою сюжетною картинкою зібрано 5 казок ( «Курочка Ряба», «Теремок», «Маша і ведмідь», «Зайчикова хатинка», «Коза-дереза») і кращі потішки. І нтерактивні ігри ( «Повторяшка» і «Склади казку») не тільки розважають,..
280 грн.
Планшетик Мішутки Перші знання
Планшетик Мішутки Перші знання Сучасні діти знайомляться з новітніми технологіями прямо з пелюшок! Спеціально для них було розроблено цей унікальний планшетик, в якому зібрано всі перші знання. Натискаючи на малюнки, дитина вивчить абетку, цифри і кольори, познайомиться з тваринами та..
370 грн.
Планшетик Маленький всезнайко
Планшетик Маленький всезнайко Ваш малюк хоче знати все про все? Тоді цей планшетик – для нього! 200 запитань, 20 різноманітних тем, 3 рівня складності, російською мовою. Планшетик містить навіть міні-плеєр з улюбленими пісеньками з мультиків: «Пусть бегут неуклюже», «Песенка друзей»,..
370 грн.
Планшетик Мультяшки-повторяшки
Планшетик Мультяшки-повторяшки Электронная музыкальная игрушка. Режимы Звуки/песенки, Повторяшка, Пианино, Мелодии. Содержит: мультсказка Мама для мамонтенка, 5 песенок мультяшек, 7 мелодий, звуки инструментов. ТМ Азбукварик   ..
330 грн.
Планшетик Новорічне свято
Планшетик Новорічне свято Кожна дитина буде рада знайти цей планшет під ялинкою! Бо в ньому є і новорічні пісеньки, і мультказки російською мовою («Дед Мороз и лето», «Умка», «Верное средство», «Мама для Мамонтёнка», «Песенка Мышонка»), і віршики улюблених поетів («Новый год», «Ели», ..
370 грн.
Планшетик Планета динозаврів
Планшетик Планета динозаврів Цей озвучений планшетик - чудовий подарунок для цікавих малюків. Натискаючи на яскраві картинки, дитина познайомиться з чудовими динозаврами, дізнається про них багато чого цікавого, послухає голоси та звуки. Веселі ігри ("Диновікторина" та"Пригоди диноза..
360 грн.
Создание сайтов