Звукові планшети

Звукові планшети

Інтерактивні планшетики відт Азбукварик подарують дітям багато приємних моментів.

Це не просто розвага, але й навчання грамоті, рахунку, знайомство з тваринами,

а найголовніше - багато музики та улюбленихх пеісень!

Приємного вибору!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Книга-планшет Все про тварин
Книга-планшет Все про тварин. Малишок Планшетик Малишок – це нове покоління навчальних книг-іграшок! Перевертаючи сторінки-екранчики, дитина знайомиться з тваринами, числами та кольорами, пограє в навчальні ігри, відгадає веселі загадки! На кожній сторінці – нова тема: «Хто чим корис..
460 грн.
Книга-планшет Перші уроки
Книга-планшет Перші уроки Планшетик Малишок – це нове покоління навчальних книг-іграшок! Перевертаючи сторінки-екранчики, дитина знайомиться з тваринами, числами та кольорами, пограє в навчальні ігри, відгадає веселі загадки! На кожній сторінці – нова тема: «Абетка», «Рахунок», «Твар..
450 грн.
Книга-планшет Чиї хатинки? Чиї дітки?
Книга-планшет Перші уроки Уроки сонечка - це електронна енциклопедія для малюків в форматі книжки-планшетика! 120 навчальних картинок, 60 логічних пар, 8 тем ( "Будиночки на фермі", "Лісові будиночки", "Як захищаємося", "Чий обід", "Дитинчата на фермі", "Дитинчата в лісі", "Як ми з'яв..
490 грн.
Планшетик Дружок. 30 звіряток та їх голосів
Планшетик Дружок Ось це так! Тварини ферми, лісу, Африки та океану - в одному планшетику! Малюк не тільки познайомиться зі звірятками, але і пограє з ними в захоплюючі ігри: «Чий це голос?» і «Веселі хованки». А улюблені мультяшки (Крихітка Єнот, Мамонтеня, Їжачок та ін.) заспівають 5..
350 грн.
Планшетик Загадай - я відгадаю
Планшетик Загадай - я відгадаю Грати з цим інтерактивним планшетиком так же весело, як з найкращим другом! Загадай тварину - а веселий Крихітка Єнот її вгадає. Як же він це зробить? Задаватиме питання, а ти відповідай - ТАК чи НІ і натискай на кнопочки! Планшетик «Загадай - я відг..
370 грн.
Планшетик Знайди пару
Планшетик Знайди пару Електронна музична іграшка. Містить: - теми ферма, улюбленці, ліс, зоопарк, - гра Знайди пару, - гра Чий це голос? - 5 пісеньок. Російською мовою. ТМ Азбукварик   ..
350 грн.
Планшетик Казочка
Планшетик Казочка Електронна музична іграшка (російською мовою) Містить: - 10 пісеньок з мультфильмів, - 5 мультиків (розповіді за мотивами одноіменних мультфільмів) - 5 казок, - 10 віршів. ТМ Азбукварик   ..
370 грн.
Планшетик Кошеня-повторяшка
Планшетик Кошеня-повторяшка З новим інтерактивним планшетиком сумувати не прийдеться! В режимі «Повторяшка» котешя повторить все, що ти скажеш: і забавні звуки, і фрази, і навіть пісеньки. Це так весело! Погладь миле кошеняа Мяу – і воно поговориь з тобою, розповість, що він любит..
350 грн.
Планшетик Маленький всезнайко
Планшетик Маленький всезнайко Ваш малюк хоче знати все про все? Тоді цей планшетик – для нього! 200 запитань, 20 різноманітних тем, 3 рівня складності, російською мовою. Планшетик містить навіть міні-плеєр з улюбленими пісеньками з мультиків: «Пусть бегут неуклюже», «Песенка друзей»,..
370 грн.
Планшетик Мультяшки-повторяшки
Планшетик Мультяшки-повторяшки Электронная музыкальная игрушка. Режимы Звуки/песенки, Повторяшка, Пианино, Мелодии. Содержит: мультсказка Мама для мамонтенка, 5 песенок мультяшек, 7 мелодий, звуки инструментов. ТМ Азбукварик   ..
330 грн.
Планшетик Новорічне свято
Планшетик Новорічне свято Кожна дитина буде рада знайти цей планшет під ялинкою! Бо в ньому є і новорічні пісеньки, і мультказки російською мовою («Дед Мороз и лето», «Умка», «Верное средство», «Мама для Мамонтёнка», «Песенка Мышонка»), і віршики улюблених поетів («Новый год», «Ели», ..
370 грн.
Планшетик Планета динозаврів
Планшетик Планета динозаврів Цей озвучений планшетик - чудовий подарунок для цікавих малюків. Натискаючи на яскраві картинки, дитина познайомиться з чудовими динозаврами, дізнається про них багато чого цікавого, послухає голоси та звуки. Веселі ігри ("Диновікторина" та"Пригоди диноза..
360 грн.
Планшетик Сказочка для маленьких
Планшетик Сказочка для маленьких Электронная музыкальная игрушка. Содержит: - 5 песенок-потешек, - 5 песенок из мультфильмов, - 5 мультиков (рассказы по мотивам мультфильмов) - 5 сказок, - 5 стихов. ТМ Азбукварик   ..
370 грн.
Планшетик-пианино  Веселая радуга
Планшетик-пианино  Веселая радуга Электронная музыкальная игрушка. Содержит: - 8 песенок, - режим Цифры/цвета, - режим Пианино/песенки, - игра Чей голос? - игра Загадки, ТМ Азбукварик   ..
350 грн.
Сенсорний планшет Абетка Фіксики
Сенсорний планшет Абетка Фіксики З сенсорним планшетом "Фіксф Абетка" дитина зможе грати, вчитися і розвиватися! Планшет містить 10 навчальних програм. З цією розумною іграшкою дитина вивчить російський алфавіт, цифри до 10, вивчить 33 вірші і 10 скоромовок, розгадає 33 загадки у ..
500 грн.
Создание сайтов