Смартфончики

Смартфончики

Музыкальные смартфончики - современная игрушка, которая обязательно заинтересует вашего ребенка.

 

Веселые песенки дома, на прогулке, в гостях. Наши смартфончики не дадут скучать.

И это не только развлечение, но и веселое обучение.

Приятного выбора!!!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Двосторонній смартфончик Левеня та мультяшки
Двосторонній смартфончик Левеня та мультяшки Електронна музична іграшка, російською мовою. Гратися з цим смартфончиком вдвічі цікавіше – бо тепер натисками на звукові кнопочки можна з двух сторін! 20 улюблених пісеньок ("Чунга-чанга", "Який чудовий день!", "Пісня Левеня і Черепахи", ..
260 грн.
Зоопарк. Смартфончик
Зоопарк. Смартфончик Ваш малюк любить тварин? Інтерактивний смартфончик «Зоопарк» познайомить його з мешканцями спекотних країн: левом, слоном, бегемотом, крокодилом и іншими. Натискай на малюнки – і звірятка заспівають про себе веселі пісеньки! Перемикай режими – відгадуй загадки, вп..
220 грн.
Мій вихованець Кошеня. Смартфончик
Мій вихованець Кошеня. Смартфончик Електронна музична іграшка. Містить: -3 мультказки (Пісенька Мишеняти, Мама для мамонтеятка, Трям! Здрастуйте), -9 пісеньок і мелодій, -35 звуків і фраз, -игри та загадки, -телефончик - звуки, регулювання гучності, кнопка вкл/вимк..
240 грн.
Мій вихованець Кролик. Смартфончик
Мій вихованець Кролик. Смартфончик Електронна музична іграшка. Містить: -3 мультказки (Дід Мороз і літо, Умка, Бременські музики), -9 пісеньок і мелодій, -35 звуків і фраз, -игри та загадки, -телефончик - звуки, регулювання гучності, кнопка вкл/вимк. ТМ Азбуква..
240 грн.
Мій друг Їжачок. Плеєр Пісеньки мультяшок
Мій друг Їжачок. Плеєр Пісеньки мультяшок Інтерактивний плеєр-смартфончик з улюбленими мультяшками! Торкнись Їжачка і він розповість казку і заспіває пісеньки (російською мовою): «Облака», «По дороге с облаками», «Здравствуй, детство!», «Хвост за хвост», «Неприятность эту мы переживём..
230 грн.
Мій друг Левенятко. Плеєр Пісеньки мультяшок
Мій друг Левенятко. Плеєр Пісеньки мультяшок Інтерактивний плеєр-смартфончик з улюбленими мультяшками! Торкнись  Левеня і він розповість казку і заспіває пісеньки (російською мовою):  «Облака», «Песня Львёнка и Черепахи»», «Вместе весело шагать», «Ничего на свете лучше нету»..
230 грн.
Мій друг Мамонтеня. Плеєр Пісеньки мультяшок
Мій друг Мамонтеня. Плеєр Пісеньки мультяшок Інтерактивний плеєр-смартфончик з улюбленими мультяшками! Торкнись Мамонтенятка і він розповість казку і заспіває пісеньки (російською мовою):  «Не волнуйтесь понапрасну», «Песенка Мамонтёнка», «Дождь пойдёт по улице», «Песенка друзей»..
230 грн.
Мій друг Мишеня. Плеєр Пісеньки мультяшок
Мій друг Мишеня. Плеєр Пісеньки мультяшок Інтерактивний плеєр-смартфончик з улюбленими мультяшками! Торкнись Мишеняти і він розповість казку і заспіває пісеньки (російською мовою): «Какой чудесный день!», «Мир похож на цветной луг», «Песенка о лете», «Карусельные лошадки», «Что та..
230 грн.
Мій друг Умка. Плеєр Пісеньки мультяшок
Мій друг Умка. Плеєр Пісенки мультяшок Інтерактивний плеєр-смартфончик з улюбленими мультяшками! Торкнись Умку і він розповість казку и заспіває пісеньки (російською мовою): «Когда мои друзья со мной», «Песенка Умки», «Пусть бегут неуклюже», «Колыбельная медведицы», «Почему медведь зи..
230 грн.
Міні смартфончик Веселий сніговик
Міні смартфончик Веселий сніговик Подарунок на Новий рік для найменших! Потішний сніговик привітає з улюбленим святом, заспіває 6 новорічних пісеньок російською мовою («Снеговик», «Рождественская песенка», «Что такое Новый год?», «Белые снежинки», «Зима», «Песенка о ёлочке») та ро..
150 грн.
Музична абетка
Музична абетка Електронна музична іграшка. Допоможе малюку легко та весело запам'ятати алфавіт. Музичний бонус - улюблені пісеньки (російськю мовою): "Песенка Мамонтёнка", "Песня Львёнка и Черепахи", "Какой чудесный день", "Песенка паровозика"! ТМ Азбукварик   ..
240 грн.
Мульті плеєр Веселі мультяшки
Мульті плеєр Веселі мультяшки Електронна музична іграшка. Містить 4 мультика-розповіді російською мовою (Трям! здравствуйте, Мама для мамонтенка, Песенка Мышонка, Чучело-мяучело) та 16 улюблених пісеньок, які обв"язково сподобаються вашій дитині. ТМ Азбукварик   ..
240 грн.
Мульті плеєр Ладушки
Мульті плеєр Ладушки Електронна музична іграшка. Містить 20 потішок і пісеньок для найменших. В плеєрі зібрані найпопулярніші та найулюбленіші пісеньки, які обов'язково сподобаються вашій дитині. ТМ Азбукварик   ..
260 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Мульті плеєр Посмішка
Мульті плеєр Посмішка Електронна  музична іграшка. Містить 21 пісеньку. В плеєрі зібрані найпопулярніші та улюблені пісеньки, які обов'язково сподобаються вашій дитині. ТМ Азбукварик ..
260 грн.
Мультіплеєр Антошка
Мультіплеєр Антошка Електронна музична іграшка. Містить 5 казок (Колобок, Курочка Ряба, Ріпка, Зайчикова хатинка, Теремок) і 15 пісеньок.  В плеєрі зібрані найпопулярніші  та найулюбленіші пісеньки, які обов'язково сподобаються вашїй дитині. ТМ Азбукварик ..
260 грн.
Мультіплеєр з вогниками Мої перші звірята
Мультіплеєр з вогниками Мої перші звірята Електронна музична іграшка, російською мовою. Мультиплеєр Мої перші звірята чудово підійде для знайомства з тваринками, російською мовою. При натисканні на кнопочки з зображенням тваринок можна послухати пісеньки про них і дізнатися, хто як го..
260 грн.
Создание сайтов