М'якіши

М'якіши

Милі м'які іграшки від Фабрики іграшок М'якіши обов'язково псподобаються  Вашому малюку  та стануть вірними друзями, з якими можна гратися, вчитися і рости.

 

 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Жабка- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Жабка- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Жабка — унікальна лляна іграшка! Всередені Жабки мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок іграшку мо..
370 грн.
Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Зайчик — унікальна лляна іграшка! Всередені Зайчика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок іграшк..
370 грн.
Кіт- лляна іграшка з вишневими кісточками. Доктор М'якиш
Кіт - лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Кіт — унікальна лляна іграшка! Всередені Котика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок іграшку можн..
370 грн.
Крихітка Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Крихытка Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихытка Зайчик — унікальна лляна іграшка! Всередені Зайчика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишнев..
260 грн.
Крихітка Кошеня- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш
Крихітка Кошеня- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихітка Кошеня — унікальна лляна іграшка! Всередені Котика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневи..
260 грн.
Лисичка- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Лисичка- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Лисичка — унікальна лляна іграшка! Всередені Лисички мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок ігра..
370 грн.
Розвиваючі кубики Вчимо форми, кольори і рахунок Малишарики. Лікар М'якиш
Розвиваючі кубики Вчимо форми, кольори і рахунок Малишарики. Лікар М'якиш Виготовлені з високо якісної натуральної тканини та м'ягкого наповнювача, що дозволяє їм бути абсолютно безпечними у грі. Вдало підібраний розмір, колір, яскраві та зрозумілі малюнки з відомими персонажами створюють..
300 грн.
Розвиваючі кубики Збери Їжачка Малишарики. Лікар М'якиш
Розвиваючі кубики Збери Їжачка Малишарики. Лікар М'якиш Виготовлені з високо якісної натуральної тканини та м'ягкого наповнювача, що дозволяє їм бути абсолютно безпечними у грі. Вдало підібраний розмір, колір, яскраві та зрозумілі малюнки з відомими персонажами створюють умови для емоційн..
200 грн.
Розвиваючі кубики Збери Пандочку Малишарики. Лікар М'якиш
Розвиваючі кубики Збери Пандочку Малишарики. Лікар М'якиш Виготовлені з високо якісної натуральної тканини та м'ягкого наповнювача, що дозволяє їм бути абсолютно безпечними у грі. Вдало підібраний розмір, колір, яскраві та зрозумілі малюнки з відомими персонажами створюють умови для емоці..
200 грн.
Розвиваючі кубики Предметики Малишарики. Лікар М'якиш
Розвиваючі кубики Предметики Малишарики. Лікар М'якиш Виготовлені з високо якісної натуральної тканини та м'ягкого наповнювача, що дозволяє їм бути абсолютно безпечними у грі. Вдало підібраний розмір, колір, яскраві та зрозумілі малюнки з відомими персонажами створюють умови для емоційног..
300 грн.
Совушка- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Совушка- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Совушка — унікальна лляна іграшка! Всередені Совушки мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок ігра..
370 грн.
Создание сайтов