Новий рік та Різдво

Новий рік та Різдво

Різдвяні свята найвеселіші,  домашні та найулюбленіші!

Пахнощі ялинки, очікування дива та звичайно ж подарки!

В цьому розділі зібрані товари, які допоможуть вам створити ту неповторну новорічну атмосферу,

яку так люблять і діти, і дорослі.

Веселих свят!

РОЗДІЛ НАПОВНЮЄТЬСЯ

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ігрова фігурка Маша-снігурочка
Ігрова фігурка Маша-снігурочка Чудова якість, пластизоль. Не містить фталат. ТМ Граємо разом   ..
75 грн.
Ігровий набір Лускунчик
Ігровий набір Лускунчик СИ-389 Ігрові  фігурки з пластизолю. 5 штук від 9 до12 см ЗАТ КПФ Іграшки   ..
250 грн.
Дід Мороз
Дід Мороз СИ-22 Ігрова  фігурка з пластизолю -Дід Мороз. 16 см ЗАТ КПФ Іграшки   ..
120 грн.
Дід Мороз і літо, 1 пісенька
Музична книга Дід Мороз і літо Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка с пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Дитяче електропіаніно  20 пісень Нового року
Дитяче електропіаніно  20 пісень Нового року Дитяче електропіаніно "Малишарики" надовго захопить дитину і допоможе розкрити його музичні здібності. В іграшці є 2 режими роботи: програвач і класичне піаніно. У першому режимі дитина зможе прослухати 10 новорічних пісень та 10 поті..
350 грн.
Зима в Простоквашино, 1 пісенька
Музична книга Зима в Простоквашино Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка с пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
160 грн.
Зимові історії. Бібліотека дитячого садочку. 4 історії
Зимові історії. Бібліотека дитячого садочку. 4 історії 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ваші..
60 грн.
Зимова казка, С.Козлов
Музична книга Зимова казка С.Козлов Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка с пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Книга-піаніно Зимові пісеньки
Книга-піаніно Зимові пісеньки 10 новорічних пісеньок Велика яскрава книга-піаніно дуже сподобається дитині. Вона зможе читати, роздивлятися ілюстрації та слухати улюблені пісеньки. Також під кожною пісенькою розташовані різнокольорові  ноти і використовуючи такі ж різнокольор..
500 грн.
Мікрофон Новорічні пісеньки
Мікрофон Новорічні пісеньки Електронна музична іграшка. Цей чуддовий мікрофон пеертворить новорічне свято в справжнє шоу! Він світиться під музику, як справжній диско-шар! Слухай та співай 15 дитячих хитів російською мовою («Песенка Умки», «Белые снежинки», «Что такое Новый год?» та і..
260 грн.
Міні смартфончик Веселий сніговик
Міні смартфончик Веселий сніговик Подарунок на Новий рік для найменших! Потішний сніговик привітає з улюбленим святом, заспіває 6 новорічних пісеньок російською мовою («Снеговик», «Рождественская песенка», «Что такое Новый год?», «Белые снежинки», «Зима», «Песенка о ёлочке») та ро..
150 грн.
Музична іграшка Дід Мороз, 6 пісеньок
Музична іграшка Ялинка Електронна музична іграшка, російською мовою. Музична ялинка з популярними зимовими пісеньками – чудовий подарунок до Нового року! Веселий Дід Мороз привітає малюків з Новим роком та заспіває 6 пісеньок про улюблене свято: "Дед Мороз", "Зима", "Песня Деда Мо..
200 грн.
Музична іграшка Снігуронька, 6 пісеньок
Музична іграшка Снігуронька Електронна музична іграшка, російською мовою. Мила Снігурочка приходить в гості до малюків. Да не просто так, а з подарунками – улюбленими новорічними пісеньками! Натискай на кнопочку-нотку – слухай 6 пісеньок: "Кабы не было зимы...", "Песня о снежинке", "Т..
200 грн.
Музична книга Снігуронька
Музична книга Снігуронька   Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
150 грн.
Мультіплеєр з вогниками Новорічний хоровод
Мультіплеєр з вогниками Новорічний хоровод 30 новорічних пісеньок і мелодій – в новому мультіплеєрі! Добрий Дід Мороз привітає з Новим роком, а різнокольорові вогнии зроблять свято особеливо чарівним! Співай з мультяшками, танцюй ита ставай до хороводу під улюблені хіти (російською м..
260 грн.
Набір Дід Мороз і Снігурочка
Набір Дід Мороз і Снігурочка СИ-100 Ігрові  фігурки з пластизолю. Дід Мороз 17 см Снігурочка 15 см ЗАТ КПФ Іграшки   ..
220 грн.
Создание сайтов