Пазли, кубики, доміно, настільні ігри

Пазли, кубики, доміно, настільні ігри

Всі діти люблять складати пазли !

Захоплююче заняття допоможе розвинути посидючість, увагу і уяву.

Пропонуємо пазли з героями улюблених мультфільмів, що зробить складання ще більш захоплюючим і цікавим.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ігровий набір 4 в 1. Peppa Pig, Свинка Пеппа
Ігровий набір 4 в 1. Peppa Pig, Свинка Пеппа Це навчальний набір цікавих ігр з улюбленими героями мультфільму. Заняття розвивають кмітливість, дрібну моторику та комунікативні навички у малюків. Для 2–4 дітей старше 6 років. В комплект входить:     4 игрових по..
270 грн.
Ігровий набір 4 в 1. Холодильник, Компакт-диск, Повітряна куля, Пилосмок. Фіксики
Ігровий набір 4 в 1. Холодильник, Компакт-диск, Повітряна куля, Пилосмок. Фіксики Це навчальний набір цікавих ігр з улюбленими героями мультсеріалу «Фіксики»: Ноліком, Сімкою, Файером  та Вертою. Він містить чотири тематичних поля: «Холодильник», «Компакт-диск», «Повітряна куля» ..
300 грн.
Доміно  пластикове Мі-мі-мішки 3 в 1
Доміно  пластикове Мі-мі-мішки 3 в 1 Гра виконана за мотивами популярного у дітей мультсеріалу «Мі-мі-мішки» і прикрашена кольоровим зображеннями його персонажів. Набір включає яскраві деталі для гри, які розділені на 2 частини, на кожній з яких є картинка мультгероя, а також цифра. ..
85 грн.
Доміно Іграшки
Доміно Іграшки 28 деталей дерево ТМ ТОМІК   ..
150 грн.
Доміно Бджілка Майя
Доміно Бджілка Майя GT6287 28 деталей дерево ТМ Затейники   ..
150 грн.
Доміно Геометричні фігури
Доміно Геометричні фігури 28 деталей дерево ТМ ТОМІК   ..
150 грн.
Доміно дерев'яне Мі-мі-мішки
Доміно Мі-мі-мішки , дерево Дерев'яне доміно «Мі-мі-мішки» - новинка ТМ "Буратіно" для розвитку дітей молодшого віку. Гра складається з дерев'яних фішок з великими барвистими ілюстраціями фруктів, овочів, ягід і героїв однойменного мультика, зручно складається в дерев'яну коробку. ..
150 грн.
Доміно пластикове Вінні 3 в 1
Доміно пластикове Вінні 3 в 1 Пластикове доміно "Вінні" 3-в-1 дійсно виконує три функції: крім того, що дитина грає, він у той же час розвиває логіку і вчиться рахувати. Яскраве кольорове доміно приємно тримати в руках. Ще одним плюсом доміно є те, що в нього можуть грати відразу від..
70 грн.
Доміно пластикове Кошена на ім'я Гав 3 в 1
Доміно пластикове Кошеня на ім'я Гав 3 в 1 Пластикове доміно "Кошеня на ім'я Гав" 3-в-1 дійсно виконує три функції: крім того, що дитина грає, він у той же час розвиває логіку і вчиться рахувати. Яскраве кольорове доміно приємно тримати в руках. Ще одним плюсом доміно є те, що в ньог..
70 грн.
Доміно пластикове Фіксики 3 в 1
Доміно пластикове Фіксики 3 в 1 Гра виконана за мотивами популярного у дітей мультсеріалу «Фіксики» і прикрашена кольоровими зображеннями його персонажів. Набір включає яскраві деталі для гри, які розділені на 2 частини, на кожній з яких є картинка мультгероя, а також цифра. Завдання..
75 грн.
Доміно Ріпка
Доміно Ріпка 28 деталей дерево ТМ ТОМІК   ..
150 грн.
Доміно Тварини
Доміно Тварини 28 деталей дерево ТМ ТОМІК   ..
150 грн.
Доміно Транспорт
Доміно Транспорт 28 деталей дерево ТМ ТОМІК   ..
150 грн.
Карусель-лото Робот. Фіксики
Настільна гра Карусель-лото Робот. Фіксики Комплектність: 4 фішки, кубик, поле-пазл, збірні картинки, пазл 16 ел. 32 карточки, 2-4 гравці, 4+ ..
140 грн.
Кубики Білосніжка і сім гномів Disney, 12 шт
Кубики Білосніжка і сім гномів Disney 12 штук Іграшка допомагає развинути пам'ять, моторику, логічне мислення. Пластик ТМ Степ Пазл   ..
140 грн.
Кубики Бембі Disney, 12 шт
Кубики Бембі Disney StepPuzzle 12 штук Іграшка допомагає развинути пам'ять, моторику, логічне мислення. Пластик ТМ Степ Пазл   ..
130 грн.
Создание сайтов