Пазли, кубики, доміно

Пазли, кубики, доміно

Всі діти люблять складати пазли !

Захоплююче заняття допоможе розвинути посидючість, увагу і уяву.

Пропонуємо пазли з героями улюблених мультфільмів, що зробить складання ще більш захоплюючим і цікавим.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Доміно  пластикове Мі-мі-мішки 3 в 1
Доміно  пластикове Мі-мі-мішки 3 в 1 Гра виконана за мотивами популярного у дітей мультсеріалу «Мі-мі-мішки» і прикрашена кольоровим зображеннями його персонажів. Набір включає яскраві деталі для гри, які розділені на 2 частини, на кожній з яких є картинка мультгероя, а також цифра. ..
85 грн.
Доміно пластикове Вінні 3 в 1
Доміно пластикове Вінні 3 в 1 Пластикове доміно "Вінні" 3-в-1 дійсно виконує три функції: крім того, що дитина грає, він у той же час розвиває логіку і вчиться рахувати. Яскраве кольорове доміно приємно тримати в руках. Ще одним плюсом доміно є те, що в нього можуть грати відразу від..
70 грн.
Доміно пластикове Кошена на ім'я Гав 3 в 1
Доміно пластикове Кошеня на ім'я Гав 3 в 1 Пластикове доміно "Кошеня на ім'я Гав" 3-в-1 дійсно виконує три функції: крім того, що дитина грає, він у той же час розвиває логіку і вчиться рахувати. Яскраве кольорове доміно приємно тримати в руках. Ще одним плюсом доміно є те, що в ньог..
70 грн.
Доміно пластикове Фіксики 3 в 1
Доміно пластикове Фіксики 3 в 1 Гра виконана за мотивами популярного у дітей мультсеріалу «Фіксики» і прикрашена кольоровими зображеннями його персонажів. Набір включає яскраві деталі для гри, які розділені на 2 частини, на кожній з яких є картинка мультгероя, а також цифра. Завдання..
75 грн.
Кубики Білосніжка і сім гномів Disney, 12 шт
Кубики Білосніжка і сім гномів Disney 12 штук Іграшка допомагає развинути пам'ять, моторику, логічне мислення. Пластик ТМ Степ Пазл   ..
140 грн.
Кубики Бембі Disney, 12 шт
Кубики Бембі Disney StepPuzzle 12 штук Іграшка допомагає развинути пам'ять, моторику, логічне мислення. Пластик ТМ Степ Пазл   ..
130 грн.
Кубики Вінні і його друзі Disney, 12 шт
Кубики Вінні і його друзі Disney 12 штук Іграшка допомагає развинути пам'ять, моторику, логічне мислення. Пластик ТМ Степ Пазл   ..
150 грн.
Кубики для малюків Дикі тварини, 4 шт
Кубики для малюків Дикі тварини 4 штуки Іграшка допомогає развивати пам'ять, моторику, логічне мислення. З цих кубиків дитина зможе зібрати зображення ведмедя, лисички, вовка, зайчика, їжака, оленя. Пластик ТМ Десяте королівство   ..
60 грн.
Кубики для малюків Домашні тварини, 4 шт
Кубики для малюків Домашні тварини 4 штуки Іграшка допомогає развивати пам'ять, моторику, логічне мислення. З цих кубиків дитина зможе зібрати зображення котика, собачки, корови, свинки, кози, ягняти. Пластик ТМ Десяте королівство   ..
60 грн.
Кубики для малюків Овочі, 4 шт
Кубики для малюків Овочі 4 штуки Іграшка допомогає развивати пам'ять, моторику, логічне мислення. З цих кубиків дитина зможе зібрати зображення гарбуза, помідора, огірка, моркви, цибулі, капусти. Пластик ТМ Десяте королівство   ..
60 грн.
Кубики для малюків Фрукти, 4 шт
Кубики для малюків Фрукти 4 штуки Іграшка допомогає развивати пам'ять, моторику, логічне мислення. З цих кубиків дитина зможе зібрати зображення ананасу, апельсину, банану, сливи, груши, яблука. Пластик ТМ Десяте королівство   ..
60 грн.
Кубики Літачки, 9 шт
Кубики Літачки 9 штук Іграшка допомогає розвивати пам'ять, моторику, логічне мислення. Пластик ТМ Степ пазл   ..
80 грн.
Кубики Міккі Маус Disney, 12 шт
ККубики Міккі Маус Disney 12 штук Іграшка допомогає розвивати пам'ять, моторику, логічне мислення. Пластик ТМ Степ Пазл   ..
150 грн.
Кубики Простоквашино Союзмультфільм, 12 шт
Кубики Простоквашино Союзмультфільм StepPuzzle 12 штук Іграшка допомагає развинути пам'ять, моторику, логічне мислення. Пластик ТМ Степ Пазл   ..
130 грн.
Кубики Смешарики GT9197, 12 шт
Кубики Смешарики GT9197 "Новые приключения. Легенда о золотом драконе" 12 штук Игрушка помогает развить память, моторику, логическое мышление. Пластмасса ТМ Играем вместе   ..
90 грн.
Кубики Том і Джері, 9 шт
Кубики Том і Джері 9 штук Іграшка допомогає розвивати пам'ять, моторику, логічне мислення. Пластик ТМ Проф-Пресс   ..
70 грн.
Создание сайтов