Іграшки для немовлят

Іграшки для немовлят
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Єнот - лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
РазоГрілка Єнот Лікар М'якиш Єнот з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна використовув..
370 грн.
Брязкальце Етно-Еко Коник з прорізувачем. Масік
Брязкальце Етно-Еко Коник з прорізувачем Іграшки серії Етно-Еко - це розвиваючі іграшки з часткою української душі. Знайомий серцю орнамент подарує тепло і познайомить малюка з рідною культурою! Іграшка-брязкальце, що гримить і шелестить, не дасть нудьгувати малюкові. Особливу ув..
85 грн.
Брязкальце Етно-Еко Котик з кільцями. Масік
Брязкальце Етно-Еко Котик з кільцями Іграшки серії Етно-Еко - це розвиваючі іграшки з часткою української душі. Знайомий серцю орнамент подарує тепло і познайомить малюка з рідною культурою! Іграшка-брязкальце, що гримить і шелестить, не дасть нудьгувати малюкові. Особливу увагу ..
85 грн.
Брязкальце-бублик Бегемот Добряк. Масік
Брязкальце-бублик Бегемот Добряк Іграшка-брязкальце, що гримлить і шелестить, не дасть нудьгувати малюкові. Особливу увагу привернуть завитки - їх можна розтягувати, а збоку вшитто різнокольорові петельки, які цікаво перебирати крихітними пальчиками. «Смачні» вузлики з тканини пр..
140 грн.
Брязкальце-бублик Жираф Бешкетник. Масік
Брязкальце-бублик Жираф Бешкетник Іграшка-брязкальце, що гримлить і шелестить, не дасть нудьгувати малюкові. Особливу увагу привернуть завитки - їх можна розтягувати, а збоку вшитто різнокольорові петельки, які цікаво перебирати крихітними пальчиками. «Смачні» вузлики з тканини п..
140 грн.
Жабка- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Жабка- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Жабка — унікальна лляна іграшка! Всередені Жабки мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок іграшку мо..
370 грн.
Забавка вушка жовті з прорізувачем. Масік
Забавка вушка жовті з прорізувачем Забавка - це сама незамінна іграшка для маленького дослідника світу. Малюк не захоче з нею розлучатися ні на секундочку. А весь секрет Забавки полягає в тому, що у неї є маса потішних вузликів і петелек, шаруділка і пищалка. Завдяки натуральним т..
100 грн.
Забавка трикутник з кільцями. Масік
Забавка трикутник з кільцями Забавка - це сама незамінна іграшка для маленького дослідника світу. Малюк не захоче з нею розлучатися ні на секундочку. А весь секрет Забавки полягає в тому, що у неї є маса потішних вузликів і петелек, шаруділка і пищалка. Завдяки натуральним тканина..
100 грн.
Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Зайчик — унікальна лляна іграшка! Всередені Зайчика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок іграшк..
370 грн.
Кіт- лляна іграшка з вишневими кісточками. Доктор М'якиш
Кіт - лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Кіт — унікальна лляна іграшка! Всередені Котика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок іграшку можн..
370 грн.
Книжечка-прорізувач Ферма. Масік
Книжечка-прорізувач Ферма М'яка книжечка Macik - відмінна розвиваюча іграшка для вашого малюка! Розвиваюча книжечка виконана з натуральної тканини. Кожна сторінка містить яскраві картинки і розвиваючі елементи. Перша і остання сторінки кумедно шелестять, друга сторінка весело дзве..
85 грн.
Крихітка Ведмедик- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Крихытка Ведмедик лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихітка Ведмедик — унікальна лляна іграшка! Всередені Ведмедика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям в..
260 грн.
Крихітка Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Крихытка Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихітка Зайчик — унікальна лляна іграшка! Всередені Зайчика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишнев..
260 грн.
Крихітка Кошеня- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш
Крихітка Кошеня- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихітка Кошеня — унікальна лляна іграшка! Всередені Котика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневи..
260 грн.
Кубик-підвіска Зоопарк Жираф бешкетник. Масік
Кубик-підвіска Зоопарк Жираф бешкетник Іграшка виконана повністю з натуральних слюнопоглинаючих матеріалів і не має гострих кутів, вона абсолютно безпечна для малюка. Для зручності мам і тат у кожного кубика є роз'ємне кільце, за допомогою якого іграшку можна підвісити на ліжечко, ко..
190 грн.
Лисичка- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Лисичка- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Лисичка — унікальна лляна іграшка! Всередені Лисички мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок ігра..
370 грн.
Создание сайтов