Дитяча література

Дитяча література

НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕНЬ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ 1-2 РАЗИ НА ТИЖДЕНЬ.

З 100 % ПОПЕРЕДНОЮ ОПЛАТОЮ АБО З ОПЛАТОЮ ЗАВДАТКУ В РОЗМІРІ 100-150 ГРН.

ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ.

 

Читання - одне з найбільш захоплюючих занять. А якщо герої книги - це персонажі улюблених мультфільмів, тоді читання стає ще більш цікавішим.

На сторінках нашого інтернет-магазину Ви зможете знайти книги з казками, розповідями, віршами та історіями.

Подаруйте дитині чудовий та захоплюючий світ літератури.

Приємного вибору!

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Про Грінча, який украв Різдво!
Про Грінча, який украв Різдво! Лікар С'юз 205х290 мм 64 стор.      Що є найбільшим Різдвяним дивом? Не подарунки та ласощі, а світло добра й любові, яке запалює в серцях це чудове свято. Сила Різдва настільки велика, що може перевиховати навіть злого ..
200 грн.
Один, два, три - знайди! Новорічна шукалочка
Один, два, три - знайди! Новорічна шукалочка Євгенія Попова, Лілу Рамі Книжка Євгенії Попової та Лілу Рамі з милими й кумедними ілюстраціями Маргарити Кухтіної – це настрій усіх зимових свят під однією обкладинкою. «Один, два, три – знайди!» створена для розглядання, усміхання та вико..
200 грн.
Чотири історії. Казки-мультфільми. Читаємо самі по складам
Чотири історії. Казки-мультфільми Читаємо самі по складам 64 с., 20*25 см, російською мовою.   Книга «Чотири історії. Читаємо самі по складах. Казки-мультфільми» ТМ «Умка» занурить малюка в дивовижний світ чарівності і доброти.   Особливості: - 4 історії за моти..
120 грн.
38 папуг. Зарядка для хвоста. Картонна книжка-панорамка
38 папуг. Зарядка для хвоста. Картонна книжка-панорамка ТРОХИ ПОРВАНА ЗЗОВНІ 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Кн..
190 грн. 80 грн.
Малюк та Карлсон. Книга з 6 пазлами на сторінці
Малюк та Карлсон. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазли. ТМ Умка ..
170 грн.
Абетка Мі-мі-мішок у віршах
Абетка Мі-мі-мішок у віршах 32 с., 20 * 26,5 см, російською мовою. Чудова книга з великими літерами для першого читання. ТМ Умка   ..
90 грн.
38 папуг. Зарядка для хвоста. Картонна книжка-панорамка
38 папуг. Зарядка для хвоста. Картонна книжка-панорамка 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе м..
190 грн. 130 грн.
Троє поросят та інші казки. Улюблена бібліотека
Книга Троє поросят та інші казки. Улюблена бібліотека 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Улюблена бібліотека" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми та казки. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ваші..
85 грн.
Дядя Федір, пес і кіт. Е.Успенський
Дядя Федір, пес і кіт Е.Успенський 200 с., 20 см × 14,5 см × 1,5 см Улюблена класика дитячої літератури. Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героями. З такою книжк..
300 грн.
Добрі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 5 історій
Добрі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 5 історій 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Біблиотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ваші..
85 грн.
Вивчаємо кольори. Малишарики
Вивчаємо кольори. Малишарики 8 с., 16*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями познайомить малюків з поняттям колір. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
365 віршів для дитячого садочку
Казки 320 с., 16 см × 23 см, російською мовою  Велика збірка віршів.   ..
300 грн.
Чебурашка та крокодил Гена. Книга з 6 пазлами на сторінці
Чебурашка та крокодил Гена. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16,5*16, 5см, в пухкій обкладинці, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
160 грн.
Улюблене свято Новий рік
Улюблене свято Новий рік 112 с., 21 см × 28 см, російською мовою. В книгу увійшли найкращі казки та вірші, присвячені Новому року.   ..
250 грн.
Улюблені казки, Корній Чуковський. Дитяча бібліотека
Книга Улюблені казки, Корній Чуковський. Дитяча бібліотека  48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Дитяча бібліотека" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ваші..
85 грн.
Ріпка. Картонна книжка-панорамка
Ріпка. Картонна книжка-панорамка 12 с., 19*25 см, міцний ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе малюку зустрітися з улюб..
190 грн.
Створення сайтів