Картонні книги

Картонні книги
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Вивчаємо кольори. Малишарики
Вивчаємо кольори. Малишарики 8 с., 16*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями познайомить малюків з поняттям колір. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
Пори року. Малишарики
Пори року. Малишарики 8 с., 16*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями познайомить малюків зі зміною пір року. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
Вивчаємо форми. Малишарики
Вивчаємо форми. Малишарики 8 с., 16*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями познайомить малюків з поняттям форма. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
Я йду шукати.Малишарики. Книга з закладками
Я йду шукати.Малишарики. Книга з закладками 10 с., 19,5*20 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та історіями про пригоди улюблених героїв. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
150 грн.
Скарб. Три коти. Книжка-картонка з задвижками
Скарб. Три коти. Книжка-картонка з задвижками 10 с., 18 см × 18 см × 2 см Книжка-задвижка «Три коти. Скарб» ТМ «Умка»- захоплююча гра і читання для найменших: - яскраві задвижки - історії та загадки про улюблених персонажів - кольоровы ілюстрації На кожному розвороті малюка чека..
130 грн.
Маленькі дослідники: Світ тварин
Маленькі дослідники: Світ тварин Мартін Рут, Сандерс Аллан 18 стор.    Це друга книга з серії «Маленькі дослідники», до якої також входять «Моє дивовижне тіло», «Транспорт» та «Космічний Світ» "Увага всім маленьким дослідникам! Вирушаймо в навколосвітню подорож! Поб..
270 грн.
Весела абетка. Три коти
Весела абетка. Три коти 8 с., 16*22 см, А5, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями домоможе малюкам швидко вивчити літери. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
Цифри, форми та кольори. Малишарики. Книжка-картонка з віконцями
Цифри, форми та кольори. Малишарики. Книжка-картонка з віконцями 12 с., 17 см × 22 см × 1 см, А5 В книзі 15 віконець. Развиваеє пам"ять, уяву, сприйняття кольору. Яскраві сторінки книжки зроблені з міцьного картону. Рекомендовано для дітей від 0 років. ТМ Умка   ..
130 грн.
Рахуємо до п'яти. Малишарики
Вивчаємо форми. Малишарики 8 с., 16*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями навчить малюків рахувати до п'яти. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
Конкурс краси. Три коти. Книжка-картонка з віконцями
Конкурс краси. Три коти. Книжка-картонка з віконцями 10 с., 13 см × 12,5 см × 0,8 см, А6  На кожному розвороті є таємне віконце, цікава загадка чи віршик. Развиваеє пам"ять, уяву, сприйняття кольору. Яскраві сторінки книжки зроблені з міцьного картону. Рекомендовано для д..
90 грн.
Чебурашка та крокодил Гена. Книга з закладками
Чебурашка та крокодил Гена. Книга з закладками 10 с., 19,5*20 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та історіями про пригоди улюблених героїв. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
120 грн.
Предзамовлення
Троє з Простоквашина. Книга з закладками
Троє з Простоквашина. Книга з закладками 10 с., 19,5*20 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та історіями про пригоди улюблених героїв. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
120 грн.
Предзамовлення
Режим дня. Малишарики
Режим дня. Малишарики 8 с., 16*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями домоможе малюкам з режимом дня. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
Предзамовлення
Пожежна станція. Три коти. Книжка-картонка з віконцями
Пожежна станція. Три коти. Книжка-картонка з віконцями 12 с., 17 см × 22 см × 1 см, А5 В книзі 15 віконець. Развиваеє пам"ять, уяву, сприйняття кольору. Яскраві сторінки книжки зроблені з міцьного картону. Рекомендовано для дітей від 0 років. ТМ Умка   ..
130 грн.
Предзамовлення
Маленькі дослідники: Моє дивовижне тіло
Маленькі дослідники: Моє дивовижне тіло Мартін Рут, Сандерс Аллан 18 стор.    Це перша книга з серії «Маленькі дослідники», до якої також входять «Світ Тварин», «Транспорт» та «Космічний Світ» Видавництво #книголав представляє читачам «Маленьких Дослідників» – інте..
270 грн.
Нема в наявності
Літні пригоди. Три коти. Книжка-картонка з віконцями
Літні пригоди. Три коти. Книжка-картонка з віконцями 10 с., 19 см × 19 см × 1 см На кожному розвороті є велике віконце. Развиваеє пам"ять, уяву, сприйняття кольору. Яскраві сторінки книжки зроблені з міцьного картону. Рекомендовано для дітей від 0 років. ТМ Умка  ..
130 грн.
Предзамовлення
Створення сайтів