Книжки для купання

Книжки для купання

Книжки для ванни перетворять купання малюка в веселу розвиваючу гру. Також їх  можна використовувати під час годування і прогулянок.

Безпечний непромокаємий матеріал легко миється.

Пропонуємо широкий вибір книг для ванн, які обов'язково сподобаються вашій дитині.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Найкращі друзі. Три коти. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "Найкращі друзі. Три коти" 14 х 14 см, 8 сторінок, з вирубкою у вигляді героя. Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промо..
150 грн.
Ріпка. Книжка-пищалака для ванни
Книга-пищалка для ванни "Ріпка" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, екологіч..
150 грн.
Принцеси. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "Принцеси" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, екологічно чи..
150 грн. 130 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Мами і малюки. Книжка-розкладушка для ванни
Книжка-розкладушка для ванни "Мами і малюки" 8 х 8 см Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. На сторінках книжки улюблена казка та яскраві кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка...
110 грн.
Мі-мі-мішки. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "Мі-мі-мішки" 14 х 14 см, 8 сторінок, з вирубкою у вигляді героя. Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, вигото..
150 грн.
Курочка Ряба. Книжка-пищалка для ванни з закладками
Книжка-пищалка для ванни з закладками Курочка Ряба 14 х 14 см, 8 сторінок, з вирубкою у вигляді героїв казки. Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не..
150 грн.
Веселий зоопарк. Fisher Price. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванны "Веселий зоопарк. Fisher Price" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки,  вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена..
150 грн.
Три коти. Книжка-розкладка для ванни
Книга-розкладка для ванни "Три коти" 8 х 8 см, 14 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, екологічно ч..
110 грн.
Малишарики. Набір кубиків для ванни
Малишарики. Набір кубиків для ванни 8 х 8 см, 3 кубика Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Виготовлені з непромокаючих, безпечних, екологічно чистих матеріалів, розвиває поняття кольору, тактильне сприйняття та дрібну моторику. Тм Умка   ..
230 грн. 170 грн.
Малишарики. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "Малишарики" 8 стор., 14*10 см, книга-вирубка у вигляді героя. Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, в..
130 грн.
Лісові тварини. В.Степанов. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванны "Лісові тварини" Володимир Степонов 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, в..
150 грн.
Казки. К.Чуковський. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "К.Чуковський. Казки" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка в справжнє задоволення. На сторінках книжки улюбилений багатьма дітьми  твір Чуковського і яскраві кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторіночку книжки,..
150 грн.
Веселі машинки. Кіт Леопольд. Книжка-розкладушка для ванни
Книжка-розкладушка для ванни "Веселі машинки. Кіт Леопольд" 8 х 8 см Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. На сторінках книжки улюблена казка та яскраві кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та п..
110 грн.
Чий будиночок? Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванны "Чий будиночок?" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, екологі..
140 грн.
Улюблені казки. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "Улюблені казки" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки,  вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, е..
150 грн.
Улюблені герої. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни " Улюблені герої" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. На сторінках книжки яскраві,  кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка..
150 грн.
Створення сайтів