Книга-пазл

Книга-пазл
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Малюк та Карлсон. Книга з 6 пазлами на сторінці
Малюк та Карлсон. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазли. ТМ Умка ..
170 грн.
Чебурашка та крокодил Гена. Книга з 6 пазлами на сторінці
Чебурашка та крокодил Гена. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16,5*16, 5см, в пухкій обкладинці, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
160 грн.
Простіше простого. Мі-мі-мішки. Книга з 6 пазлами на сторінці
Простіше простого. Мі-мі-мішки. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
170 грн.
По дорозі з хмаринками. Книга з 6 пазлами на сторінці
По дорозі з хмаринками. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
170 грн.
Левеня та черепаха. Книга з 6 пазлами на сторінці
Левеня та черепаха. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
160 грн.
Іграшки Три коти. Книга EVA з пазлами в боксі
Іграшки Три коти. Книга EVA з пазлами в боксі 10 с., 18 * 18 см, російською мовою. Книжка EVA з пазлами унікальне видання. Сторінки і фігурні пазли м'які, їх приємно торкатись та стискати. На кожному розвороті вкладиш із зображенням персонажа, який дитина зможе самостійно діс..
220 грн.
Паровозик з Ромашкова. Книга з 6 пазлами на сторінці
Паровозик з Ромашкова. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
160 грн.
Мами і малюки, М.Дружиніна. Книга з 6 пазлами на сторінці
Мами і малюки, Марина Дружиніна. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
160 грн.
Крихітка Єнот. Книга з 6 пазлами на сторінці
Крихітка Єнот. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
160 грн.
Кошеня Гав. Книга з 6 пазлами на сторінці
Кошеня Гав. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазли. ТМ Умка ..
170 грн.
Зарядка для хвоста. 38 попуг. Книга з 6 пазлами на сторінці
Зарядка для хвоста. 38 попуг. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
160 грн.
Іграшки. А.Барто. Книга з 6 пазлами на сторінці
Іграшки. А.Барто. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазли. ТМ Умка ..
160 грн. 120 грн.
50 перших слів, Мі-мі-мішки. Картонна книга з шістьма закладками
Картонна книга з закладками 50 перших слів, Мі-мі-мішки 12 с., 15 * 17 см, російською мовою. Ці незвичайні книги з щільного картону розвивають дрібну моторику і спостережливість. Кожному персонажу відповідає закладка-малюк може сам перегорнути сторінку, а потім знайти героя на зображ..
150 грн.
Три поросятка. Книга з 6 пазлами на сторінці
Три поросятка. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
160 грн.
Теремок. Книга з 6 пазлами на сторінці
Теремок 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
160 грн.
Вчимо цифри Три коти. Книга EVA з закладками та м'якими пазлами
Вчимо цифри Три коти. Книга EVA з закладками та м'якими пазлами 10 с., 18,5 * 18 см, російською мовою. Книжка з м'якими пазлами Вчимо цифри Три коти. Книжки з м'якими пазлами спеціально розроблені для найменьших. Вони у веселій ігровій формі допоможуть дитині вивчити цифри. Н..
220 грн.
Предзамовлення
Створення сайтів