Книги в твердій обкладинці

Книги в твердій обкладинці
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Про Грінча, який украв Різдво!
Про Грінча, який украв Різдво! Лікар С'юз 205х290 мм 64 стор.      Що є найбільшим Різдвяним дивом? Не подарунки та ласощі, а світло добра й любові, яке запалює в серцях це чудове свято. Сила Різдва настільки велика, що може перевиховати навіть злого ..
200 грн.
Один, два, три - знайди! Новорічна шукалочка
Один, два, три - знайди! Новорічна шукалочка Євгенія Попова, Лілу Рамі Книжка Євгенії Попової та Лілу Рамі з милими й кумедними ілюстраціями Маргарити Кухтіної – це настрій усіх зимових свят під однією обкладинкою. «Один, два, три – знайди!» створена для розглядання, усміхання та вико..
200 грн.
Чотири історії. Казки-мультфільми. Читаємо самі по складам
Чотири історії. Казки-мультфільми Читаємо самі по складам 64 с., 20*25 см, російською мовою.   Книга «Чотири історії. Читаємо самі по складах. Казки-мультфільми» ТМ «Умка» занурить малюка в дивовижний світ чарівності і доброти.   Особливості: - 4 історії за моти..
120 грн.
Абетка Мі-мі-мішок у віршах
Абетка Мі-мі-мішок у віршах 32 с., 20 * 26,5 см, російською мовою. Чудова книга з великими літерами для першого читання. ТМ Умка   ..
90 грн.
Троє поросят та інші казки. Улюблена бібліотека
Книга Троє поросят та інші казки. Улюблена бібліотека 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Улюблена бібліотека" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми та казки. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ваші..
85 грн.
Дядя Федір, пес і кіт. Е.Успенський
Дядя Федір, пес і кіт Е.Успенський 200 с., 20 см × 14,5 см × 1,5 см Улюблена класика дитячої літератури. Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героями. З такою книжк..
300 грн.
Добрі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 5 історій
Добрі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 5 історій 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Біблиотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ваші..
85 грн.
365 віршів для дитячого садочку
Казки 320 с., 16 см × 23 см, російською мовою  Велика збірка віршів.   ..
300 грн.
Улюблене свято Новий рік
Улюблене свято Новий рік 112 с., 21 см × 28 см, російською мовою. В книгу увійшли найкращі казки та вірші, присвячені Новому року.   ..
250 грн.
Улюблені казки, Корній Чуковський. Дитяча бібліотека
Книга Улюблені казки, Корній Чуковський. Дитяча бібліотека  48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Дитяча бібліотека" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ваші..
85 грн.
Пригоди Незнайка та його друзів, М.Носов
Пригоди Незнайка та його друзів Микола Носов 184 с., 20*26,5 см, російською мовою. Книга "Пригоди Незнайка та його друзів" - перша книга в трилогії знаменитого письменника Миколи Носова про пригоди Незнайка. Опублікована в середині минулого століття, вона увійшла до золотого фонду..
350 грн.
Під грибом. Казки. В.Сутєєв. Малюнки автора
Під грибом. Казки Сутєєв В.Г. 128 с., 20 см × 14,5 см × 1,5 см Перша книга для малюка повинна бути зрозумілою і барвистою, щоб маленька дитина міг з цікавістю роздивлятися картинки і запам'ятовувати невеликі казки про добро, дружбу і справедливості. Володимир Григорович Сутеев склав к..
260 грн.
Найулюбленіші мультфільми
Найулюбленіші мультфільми   В серюя "Золота класика" увійшли класичні твори відомих авторів, які належать золотому фонду літератури. Прекрасні вірші, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть вашій дитині розвинути творче мислення, увагу і не дадуть нудьгувати. Книга ..
250 грн.
На захист Діда Мороза, Агнія Барто
На захист Діда Мороза Агнія Барто 48 с., 20 см × 26 см, російською мовою   Вірші Агнії Барто добре знають та люблять і діти, і дорослі. Збірка віршів на новорічну та зимову тему. ..
200 грн.
Лускунчик та мишиний король. Е.Гофман
Лускунчик та мишиний король. Е.Гофман 128 с., 13*20 см, російською мовою. "Лускунчик та мишиний король" Е.Т.А. Гофмана - це романтична історія про вірноість, любов та відданість. На Різдво Маріта її брат отримують в подарунок іграшку, дерев'яного Лускунчика, і  від свого хрещеого..
150 грн.
Лісові тварини. Енциклопедія з розвиваючими завданнями
Лісові тварини Енциклопедія з розвиваючими завданнями 48 с., 20*25,5 см, російською мовою.   Енциклопедія з розвиваючими завданнями в твердій палітурці «Лісові тварини» ТМ «Умка». Енциклопедія схвалена педагогами і перевірена науковими консультантами. Видовищні фото і..
130 грн. 100 грн.
Створення сайтів