Конструктори

Конструктори

Конструктори  - одна з найпопулярніших розвиваючих іграшок. Ігри з конструкторами розвивають логічне мислення, увагу, посидючість, вміння досягати поставленої мети.

Якщо Ви не знаєте, що подарувати дитині і в той же час хочете, щоб подарунок не тільки сподобався, але і надовго зацікавив юного дослідника, обов'язково зупиніть свій вибір на конструкторі.

Малюк зможе зробити замок, будиночок улюбленого героя, машинку або карету принцеси, які потім використовуються в іграх.

У нашому магазині ви знайдете широкий ассотрименту конструкторів відомих виробників.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Поезд Свинки Пеппы. 81 дет
Конструктор Поезд Свинки Пеппы 81 деталь С помощью этого конструктора ребенок сможет собрать поезд и вокзал. В набор входит   пластиковая мини-фигурка. ТМ Город мастеров   ..
280 грн. 200 грн.
Золушка. 130 деталей
Конструктор Золушка 130 деталей С помощью этого конструктора ребенок сможет собрать карету для Золушки. В набор входит 2 пластиковые мини-фигурки: принц и Золушка. ТМ Город мастеров   ..
400 грн. 250 грн.
Ратуша
Ратуша Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На малюнках крок за к..
220 грн.
Пекарня
Пекарня 18 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На ..
250 грн.
Міська школа
Міська школа 14 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках..
220 грн.
Міська площа. Базар
Міська площа. Базар   29 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інст..
220 грн.
Міська площа. Актори
Міська площа. Актори   Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинк..
220 грн.
Кузня
Кузня 32 елементи Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На мал..
220 грн.
Замок феи
Конструктор Замок феи С помощью этого конструктора ребенок сможет собрать замок для волшебной феи. В набор входит 2 пластиковые мини-фигурки феи и единорога. ТМ Город мастеров   ..
350 грн. 200 грн.
Головні ворота
Головні ворота 53 елементи Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинка..
400 грн.
Будинок бюргера
Будинок бюргера 14 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картин..
220 грн.
Замок Neuschwanstein Нойшванштайн
Замок Neuschwanstein Нойшванштайн 395 елементів   Цей набір з картону - збірна іграшка із серії "Пам'ятки архітектури". Кожен набір з цієї серії є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в один великий. Міцний товстий "палітурний" картон нада..
750 грн.
Горка нолика. 45 дет. Фиксики
Горка нолика. Фиксики 45 деталей С помощью этого конструктора ребенок сможет собрать горку для Нолика. В набор входит пластиковая фигурка персонажа. ТМ Город мастеров   ..
230 грн. 150 грн.
3-D пазл Транспортер Фроггі
3-D пазл Транспортер Фроггі Яскрава іграшка для дітей. Іграшку потрібно зібрати з плоских деталей, правильно поєднуючи їх. Інструкція містить всі підказки. 33 деталі. ТМ Розумний папір   ..
180 грн.
3-D пазл Легка артилерійска установка СДУ Страйкер
3-D пазл Легка артилерійска установка СДУ Страйкер Яскрава іграшка для дітей. Іграшку потрібно зібрати з плоских деталей, правильно поєднуючи їх. Інструкція містить всі підказки. 17 деталей. ТМ Розумний папір   ..
150 грн.
3-D пазл Бронетранспортер Baffel
3-D пазл Бронетранспортер Baffel Яскрава іграшка для дітей. Іграшку потрібно зібрати з плоских деталей, правильно поєднуючи їх. Інструкція містить всі підказки. У набір входять 5 фігурок. ТМ Розумний папір   ..
200 грн.
Створення сайтів