Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Пропонуємо широкий вибір музичних та звукових книг.

Яскрава, красива книга обов'язково сподобається малюку.

Це ж так весело розглядати картинки, слухати улюблені мелодії, гратись разом з героями мультфільмів та казок,

вчитися і розважатися з найкращими друзями!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Математика. Я рахую до 10, О.Колеснікова
Математика. Я рахую до 10 О.Колеснікова 33 кнопки Цей електронний підручник допоможе підготувати дитину до школи. Спочатку повторіть цифри, рахунок до 10, потім вивчить додавання та віднімання. 30*25,5*1 см Тм Умка ..
550 грн.
Абетка. М.А.Жукова
Музична книга Абетка М.А.Жукова Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Книгу складено логопедом з 10-річним стажем роботи. Вивчайте літери та слухайте пісеньки! 20*18*1 см, російською мовою. Тм Умка ..
300 грн.
Троє з Простоквашино, Е.Успенський
Троє з Простоквашино Е.Успенський Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
240 грн.
Три коти. Татові помічники, 3 пісеньки
Музични книга Три коти. Татові помічники Компактна книга з цупкого безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
240 грн.
Сюрприз. Лунтік, 3 пісеньки
Музична книга Сюрприз. Лунтік звучить 3 пісеньки з мультфільму про Лунтіка. Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. З неї ви прочитаєте про милого та товариського малюка - Лунтіка. Разом з героями улюбленого мультфільму дізнаєтесь, що таке дружба, ..
290 грн.
Спеціальна техніка, М.Дружиніна, 5 пісеньок
Музична книга Спеціальна техніка Марина Дружиніна Звучить 5 пісеньок Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями.   20*20*2 см Тм Умка   ..
300 грн.
Познайомся з поні. My little pony. Книга-телефон
Познайомся з поні. My little pony. Книга-телефон 1 пісенька Тм Умка ..
120 грн.
Музична книга Веселі атракціони Мі-мі-мішки, 3 пісеньки
Музична книга Веселі атракціони Мі-мі-мішки Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
250 грн.
Музична книга Веселі історії Мі-мі-мішки, 3 пісеньки
Музична книга Веселі історії Мі-мі-мішки Музична книжка-сумочка з закладинками «Мі-Мі-Мішки. Веселі історії» ТМ« Умка » стане чудовим подарунком для дитини: - 1 звукова кнопка - 3 пісні - закладки у вигляді улюблених персонажів - веселі історії - ручка для перенесення (зручно брати ..
270 грн.
Музична казка Курочка Ряба
Музична казка Курочка Ряба Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати моторику пальчиків. Розглядаючи барвисті картинки, відкриє для себя чудовий св..
260 грн.
Колобок, 3 пісеньки
Музична казка Колобок Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
250 грн.
Звукова вікторина Тварини світу
Звукова вікторина Тварини світу   Звукова книга «Тварини світу. Вікторина 50 питань» ТМ «Умка» стане прекрасним подарунком для дитини: - 5 звукових кнопок - цікаві завдання - кольорові ілюстрації Книга в легкій ігровій формі познайомить малюка з різноманіттям тваринного сві..
290 грн.
Абетка у віршах. Лунтік
Книга зі звуковим модулем Абетка у віршах. Лунтік 33 кнопки З цією чудовою Абеткою вивчення літер буде не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопки та слухайте звуки, слова і чудові вірші. Начайтесь разом з Лунтіком! 30*25,5*1 см, російською мовою. Тм ..
570 грн.
Як стати другом. Лунтік, 3 пісеньки
Музична книга Як стати другом. Лунтік звучить 3 пісеньки з мультфільму про Лунтіка. Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. З неї ви прочитаєте про милого та товариського малюка - Лунтіка. Разом з героями улюбленого мультфільму дізнаєтесь, що таке ..
280 грн.
Як мене звати. Лунтік, 1 пісенька
Музична книга Як мене звати. Лунтік. Компактна книга з цупкого безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
190 грн.
Циркачі, Мі-мі-мішки, 3 пісеньки
Музична книга Циркачі Мі-мі-мішки Компактная книга з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
230 грн.
Створення сайтів