Смартфончики Azbookvarik / Азбукварик

Смартфончики Azbookvarik / Азбукварик

Музичні смартфончики - сучасна іграшка, яка обов"зково зацікавить вашу дитину.

Веселі пісеньки вдома, на прогулянках, в гостях. Наші смартфончики не дадуть сумувати.

І це нелише розваги, але і веселе навчання.

Приємного вибору!!!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Плеєр Новорічні подарунки
Плеєр Новорічні подарунки   Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить 20 новоічних пісеньок. Натискай на кнопочку з улюбленим героєм та слухай пісеньку!! ТМ Азбукварик     ..
280 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Смартфончик Мої мультяшки
Смартфончик Мої мультяшки Ваш малюк любить мультики? Тоді цей чудо-смартфончик буде для нього чудовим подарунком! На кольоровій сюжетній картинці всі персонажі говорять! Натискай на них - слухай 5 улюблених казок. Перемикай режими - і персонажі заспівають веселі пісеньки. А ще на смар..
260 грн.
Мій друг Умка. Плеєр Пісеньки мультяшок
Мій друг Умка. Плеєр Пісенки мультяшок Інтерактивний плеєр-смартфончик з улюбленими мультяшками! Торкнись Умку і він розповість казку и заспіває пісеньки (російською мовою): «Когда мои друзья со мной», «Песенка Умки», «Пусть бегут неуклюже», «Колыбельная медведицы», «Почему медведь зи..
250 грн.
Смартфончик Позвони звірятам (українською)
Смартфончик Позвони звірятам (українською) Електронна музична іграшка. Містить: -20 віршиків про цифри та звірят, -5 пісень, -справжні звуки тварин, -назви фігур, кольорів, тварин, -цифри ві 1 до 10, -набір номера телефона тваринки. Батарейки в комплект не вход..
190 грн.
Мультіплеєр Михайлик та його друзі
Мультіплеєр Михайлик та його друзі Новинка в серії «Мульти плеєр»! 65 питань і загадок, 26 тваринок і голосів, 3 гри - все це чекає малюків в новому смартфончику! Натисни на велику картинку - Михайлик заговорить і заспіває. Слухай і вивчай вірші В.Степанова: "Жаба", "Борсук", "Ло..
280 грн.
Смартфончик Цікавий алфавіт (українською)
Смартфончик Цікавий алфавіт (українською) Електронна музична іграшка. Містить: -звуки літер та слова, -33 віршики, -2 пісеньки. Батарейки в комплект не входять.     ..
190 грн.
Мультиплеєр Потішки
Мультиплеєр Потішки Електронна музична іграшка. Містить: -4 пісеньки, -16 потішок, - регулювання звуку, кнопка вкл/викл. ТМ Азбукварик ..
230 грн.
Мультіплеєр з піаніно Дивинка
Мультіплеєр з піаніно Дивинка Електронна музична іграшка, російською мовою. З цим мультиплеєром кожен малюк зможе відчути себе музикантом– бо в іграшку вбудовано міні-піаніно. Натискай на фігурні кнопочки з вогниками – зіграй сам 5 мелодій! Слухай мультказку «Гуси-лебеді», мелодії, пі..
280 грн.
Мій вихованець щенятко. Смартфончик
Мій вихованець щенятко. Смартфончик Електронна музична іграшка. Містить: -3 мультказки (Бременські музики, Як Левеня і Черепаха співали пісню, Умка), -9 пісеньок і мелодій, -35 звуків і фраз, -игри та загадки, -телефончик - звуки, регулювання гучності, кнопка вкл/в..
240 грн.
Ігровий смартфончик Хто на фермі?
Ігровий смартфончик Хто на фермі? Вирушай на саму веселу ферму разом з новим ігровим смартфончиком! На яскравій картинці-екранчику тебе зустрінуть  потішні звірятка! Вони загадають тобі цікаві загадки про себе - спробуй їх відгадати. А ще грай в захоплюючу гру «ТАК - НІ», вгадуй ..
250 грн.
Ферма. Смартфончик
Ферма. Смартфончик Електронна музична іграшка. Містить: -10 пісеньок звірят, -10 голосів звірят, -4 пісеньки з мультфільмів, -4 танцювальні мелодії. ТМ Азбукварик ..
220 грн.
Плеєр Улюблена казочка: Півник - золотий гребінець
Плеєр Улюблена казочка: Півник - золотий гребінець Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить: -2 казки (Півник і бобове зернятко, Кіт, півник та лисичка), -4 пісеньки-потішки ТМ Азбукварик   ..
250 грн.
Мій друг Мишеня. Плеєр Пісеньки мультяшок
Мій друг Мишеня. Плеєр Пісеньки мультяшок Інтерактивний плеєр-смартфончик з улюбленими мультяшками! Торкнись Мишеняти і він розповість казку і заспіває пісеньки (російською мовою): «Какой чудесный день!», «Мир похож на цветной луг», «Песенка о лете», «Карусельные лошадки», «Что та..
250 грн.
Бджілка Умняша. Ігровий смартфончик
Ігровий смартфончик Бджілка Умняша Електронна музична іграшка, російською мовою. З цим дивовим смартфончиком можна і в веселу вікторину пограти, і улюблені пісеньки послухати! А допоможе малюкам Бджілка Умняша! Вона поставить 50 цікавих запитань з п'яти тем: ферма, ліс, Африка, ма..
250 грн.
Мультіплеєр з вогниками Надобраніч, ведмежатко!
Мультіплеєр з вогниками Надобраніч, ведмежатко! Електронна музична іграшка, російською мовою.  Ваш малюк любить засинати під казки та колискові? Тоды цей мультиплеєр – для нього! На яскравих кнопочках – 18 колискових пісеньок та мелодій і 6 казок («Маша і ведмідь», «Кіт, півн..
280 грн.
Міні смартфончик Веселий сніговик
Міні смартфончик Веселий сніговик Подарунок на Новий рік для найменших! Потішний сніговик привітає з улюбленим святом, заспіває 6 новорічних пісеньок російською мовою («Снеговик», «Рождественская песенка», «Что такое Новый год?», «Белые снежинки», «Зима», «Песенка о ёлочке») та ро..
150 грн.
Створення сайтів