Набори для вишивання

Набори для вишивання

Набори для вишивання - готове рішення для творчості.

В нашому магазині в наявності набори різного рівня складності, і дл новачків, і для майстрів.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Набір для вишивання Серенада
Набір для вишивання Серенада До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне, розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 4-ма мовами. Розмір готової рооти 17*14 см ..
190 грн.
Набір для вишивання Садові турботи
Набір для вишивання Садові турботи До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне, розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 4-ма мовами. Розмір готової рооти 17*14 см ..
170 грн.
Набір для вишивання Щаслива сім'я
Набір для вишивання Щаслива сім'я До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне, розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 4-ма мовами. Розмір готової рооти 23*18 см ..
250 грн.
Набір для вишивання Тюльпани
Набір для вишивання Тюльпани До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне (21 колір), розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 8-ма мовами. Розмір готової рооти 30*25 см ..
430 грн.
Набір для вишивання Співоча смородина
Набір для вишивання Співоча смородина До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне (24 кольори), розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 4-ма мовами. Розмір готової рооти 23*18 см ..
250 грн.
Набір для вишивання Сонячна синиця
Набір для вишивання Сонячна синиця До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне, розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 4-ма мовами. Розмір готової рооти 18*15 см ..
150 грн.
Набір для вишивання Сонячна обліпиха
Набір для вишивання Сонячна обліпиха До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне (24 кольори), розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 4-ма мовами. Розмір готової рооти 23*18 см ..
250 грн.
Набір для вишивання Ранкове чаювання
Набір для вишивання Ранкове чаювання До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне, розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 8-ма мовами. Розмір готової рооти 22*18 см ..
220 грн.
Набір для вишивання Пряні трави
Набір для вишивання Пряні трави До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне, розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 8-ма мовами. Розмір готової рооти 30*24 см ..
400 грн.
Набір для вишивання Осінь
Набір для вишивання Осінь До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне, розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 4-ма мовами. Розмір готової рооти 16*12 см ..
160 грн.
Набір для вишивання Осіння пташка
Набір для вишивання Осіння пташка До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне, розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 4-ма мовами. Розмір готової рооти 17*14 см ..
170 грн.
Набір для вишивання Ніжна шипшина
Набір для вишивання Ніжна шипшина До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне, розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 8-ма мовами. Розмір готової рооти 31*21 см ..
430 грн.
Набір для вишивання Ніжність серця
Набір для вишивання Ніжність серця До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне (36 кольори), розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою. Розмір готової рооти 26*34 см ..
550 грн.
Набір для вишивання Мишеня
Набір для вишивання Мишеня До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне (20 кольорів), розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 4-ма мовами. Розмір готової рооти 17*13 см ..
160 грн.
Набір для вишивання Лижня
Набір для вишивання Лижня До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне (16 кольорів), розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 4-ма мовами. Розмір готової рооти 18*14 см ..
160 грн.
Набір для вишивання Зимовий будиночок
Набір для вишивання Зимовий будиночок До складу набору входить все необхідне для роботи: канва 14, нитки муліне (26 кольорів), розібрані на органайзері, схема та детальний план по роботі з вишивкою 8-ма мовами. Розмір готової рооти 23*18 см ..
250 грн.
Створення сайтів