Іграшки для малюків

Іграшки для малюків

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Підвіска на липучці Люстерко. Масік
Підвіска на липучці Люстерко Розвиваюча іграшка з універсальним кріпленням. Забавну підвіску можна легко закріпити на колясці, ліжечку, автокріслі або до дуг розвиваючого килимка. Малюк із задоволенням буде вивчати іграшку, адже в ній так багато цікавого: веселе дзеркальце, хрусткі пе..
75 грн.
М'яка іграшка з плюша Каченя в береті
М'яка іграшка Каченя в береті 18 см Виготовлено з м'якого, ніжного плюшу. Ідеально підходить для: -емоційного розвитку - дрібної моторики -слухового сприйняття - зорового сприйняття - мовного розвитку   ..
350 грн.
М'яка іграшка з плюша Кіт Бані
М'яка іграшка Кіт Бані 25 см, ніжки та ручки на шарнірах. Виготовлено з м'якого, ніжного плюшу. Ідеально підходить для: -емоційного розвитку - дрібної моторики -слухового сприйняття - зорового сприйняття - мовного розвитку   ..
550 грн.
М'яка іграшка з плюша Зайченя в сукні
М'яка іграшка Зайченя в сукні 25 см, без урахування вушок. Виготовлено з м'якого, ніжного плюшу. Ідеально підходить для: -емоційного розвитку - дрібної моторики -слухового сприйняття - зорового сприйняття - мовного розвитку   ..
480 грн.
М'яка іграшка з плюша Дракоша
М'яка іграшка Дракоша 20 см Виготовлено з м'якого, ніжного плюшу. Ідеально підходить для: -емоційного розвитку - дрібної моторики -слухового сприйняття - зорового сприйняття - мовного розвитку   ..
400 грн.
Крихітка Кошеня- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш
Крихітка Кошеня- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихітка Кошеня — унікальна лляна іграшка! Всередені Котика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневи..
300 грн.
Брязкальце-гризунок Лосик і прорізувач
Брязкальце Лосик і прорізувач 2 шт Яскрава іграшка для найменьших. Зацікавить дитину яскравими кольорами, приємним звуком та різними фактурами. Cклад: - Бавовняна нитка; - Різнофактурні матеріали; - дерев"яні елементи; - харчовий силікон.   ..
600 грн.
Брязкальце-гризунок Лосик
Брязкальце Лосик 1 шт Яскрава іграшка для найменьших. Зацікавить дитину яскравими кольорами та приємним звуком. Cклад: - Бавовняна нитка; - Різнофактурні матеріали; - дерев"яні елементи.   ..
380 грн.
Брязкальце-гризунок Кит
Брязкальце з підвісками Кит Cклад: - Бавовняна нитка; - Різнофактурні матеріали; - дерев"яні елементи; - харчовий силікон;   ..
300 грн.
Брязкальце-гризунок
Брязкальце Коло Яскрава іграшки з дерев"яних та силіконових намистин. Зацікавить дитину яскравими кольорами та намистинами різних розмірів та фактур. Cклад: - Бавовняна нитка; - Різнофактурні матеріали; - дерев"яні елементи; - харчовий силікон;   ..
220 грн.
Розвиваючі кубики Збери Пандочку Малишарики. Лікар М'якиш
Розвиваючі кубики Збери Пандочку Малишарики. Лікар М'якиш Виготовлені з високо якісної натуральної тканини та м'ягкого наповнювача, що дозволяє їм бути абсолютно безпечними у грі. Вдало підібраний розмір, колір, яскраві та зрозумілі малюнки з відомими персонажами створюють умови для емоці..
200 грн. 130 грн.
Развиваюча ковдра-комфортер Taggie Snuggle Blanket
Развиваюча ковдра-комфортер для малышей Taggie Snuggle Blanket (Taggy Comforter Blanket) Размір 45×45 см, Large. 1 сторона плюш Мінкі, 2 сторона ніжна бавовна. Має декілька різнокольорових стрічок і пластикове кільце для закріплення на возику чи кліжечку. Чудовий подарунок для немовлят..
200 грн.
Развиваюча іграшка для малюків Пташечка Minky
Развиваюча іграшка для малюків Пташечка Minky   Склад: плюш Мінкі, бавовна. Має декілька різнокольорових стрічок і пластикове кільце для закріплення на возику чи кліжечку. Чудовий подарунок для немовлят та майбутніх батьків. Ідеально підходить для заспокоєння малюка. Знайомить..
200 грн.
Забавка вушка жовті з прорізувачем. Масік
Забавка вушка жовті з прорізувачем Забавка - це сама незамінна іграшка для маленького дослідника світу. Малюк не захоче з нею розлучатися ні на секундочку. А весь секрет Забавки полягає в тому, що у неї є маса потішних вузликів і петелек, шаруділка і пищалка. Завдяки натуральним т..
100 грн.
Жабка- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Жабка- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Жабка — унікальна лляна іграшка! Всередені Жабки мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок іграшку мо..
390 грн.
Розвиваючі кубики Предметики Малишарики. Лікар М'якиш
Розвиваючі кубики Предметики Малишарики. Лікар М'якиш Виготовлені з високо якісної натуральної тканини та м'ягкого наповнювача, що дозволяє їм бути абсолютно безпечними у грі. Вдало підібраний розмір, колір, яскраві та зрозумілі малюнки з відомими персонажами створюють умови для емоційног..
300 грн. 230 грн.
Створення сайтів