Дерев'яні конструктори і кубики

Дерев'яні конструктори і кубики

Пропонуємо придбати одну з найпопулярніших іграшок  - дерев'яний конструктор.

Яскраві, виготовлені з високо якісних матеріалів, вони обов'язково зацікавлять маленького дослідника.

Окремими деталями дерев'яних конструкторів Томік можна грати  в рольові ігри, розігрувати казки, будувати міста і замки.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Конструктор Транспорт, 45 деталей
Конструктор Транспорт 45 деталей Дере'яний конструктор сподобається дітям будь-якого віку від малюків двух років до учнів молодших класів школи. Дерев'яний конструктор можна збирати, можна в нього гратись, а можна використовувати як елемент занять. В дерев'яному конструкт..
450 грн.
Конструктор Теремок, 17 деталей
Конструктор Теремок 17 деталей  4 ×17 ×21 см   Будь-яка сучасна іграшка— це більше, ніж просто спосіб розважити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, вивчають соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття та їх розвиток будуть проходи..
290 грн.
Кубики Цифри
Кубики Цифри 4 ×13 ×17 см 12 кубиків Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відповідальності, а..
200 грн.
Кубики Новий рік
Кубики Новий рік 8×8×8 см 4 кубика Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відповідальності, а занятт..
110 грн.
Конструктор Троє поросят, 31 шт
Конструктор Троє поросят 31 шт  4 ×22 ×25 см   Розвиваючий конструктор "Троє поросят" складається з 31 деталі. Він підійде для малюків, а також для дітей старшого віку. Ігровий набір познайомить дитину з казковими героями, допоможе розіграти сценки або придумат..
360 грн.
Конструктор Курочка Ряба, 17 деталей
Конструктор Курочка Ряба 17 деталей  4 ×17 ×21 см  ;Будь-яка сучасна іграшка— це більше, ніж просто спосіб розважити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, вивчають соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття та їх розвиток будуть п..
300 грн.
Конструктор Зоопарк, 39 деталей
Конструктор Зоопарк 39 деталей  Дерев'яний конструктор «Зоопарк» від «Томік» в ігровій формі познайомить дитину з мешканцями зоопарку, дозволить вигадати власну  казку про звірят, подаруєбагато теплих сімейних вечорів за цікавим заняттям. Дитячий конструктор «Зоопа..
430 грн.
Великий конструктор Кольоровий, 65 деталей
Великий конструктор Кольоровий  6678-65 ТОМІК 65 деталей  Ігрові набори з дерева подарують багато годин  захоплюючої гри дітям та їхнім батькам. Такі набори розвивають мислення та кмітливість, вчать порівнювати і аналізуровати. ТМ Томік, дерево   ..
450 грн.
Кубики Російська абетка з цифрами
Кубики Російська абетка з цифрами 4 ×17 ×21 см 20 кубиків Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають д..
250 грн.
Конструктор Ферма, 42 деталі
Конструктор Ферма 42 деталі  Дерев'яний конструктор «Ферма» від «Томік» в ігровій формі познайомить дитину з мешканцями ферми, дозволить вигадати власну  казку про звірят, подаруєбагато теплих сімейних вечорів за цікавим заняттям. Дитячий конструктор «Ферма» склада..
420 грн.
Конструктор Смоляний бичок, 17 деталей
Конструктор Смоляний бичок 17 деталей  4 ×17 ×21 см  Будь-яка сучасна іграшка— це більше, ніж просто спосіб розважити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, вивчають соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття та їх розвиток будуть ..
300 грн.
Конструктор Оленчині казки, 24 деталі
Конструктор Оленчині казки (Марійка та ведмідь, Смоляний бичок, Оленка та Лисичка) 24 деталі  4 ×22 ×25 см  Будь-яка сучасна іграшка— це більше, ніж просто спосіб розважити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, вивчають соціальні ролі, звикают..
550 грн.
Конструктор Кольорове містечко Зима, 14 деталей
Конструктор Кольорове містечко Зима 14 деталей  Ігрові набори з дерева подарують багато годин  захоплюючої гри дітям та їхнім батькам. Тематичний ігровий набір Зима. Такі набори розвивають мислення та кмітливість, вчать порівнювати і аналізуровати. ТМ Томік,..
260 грн.
Конструктор Кольорове містечко Великий, 41 деталь
Конструктор Кольорове містечко Зима 41 деталь  Ігрові набори з дерева подарують багато годин  захоплюючої гри дітям та їхнім батькам. Такі набори розвивають мислення та кмітливість, вчать порівнювати і аналізуровати. ТМ Томік, дерево   ..
500 грн.
Конструктор Африка, 35 деталей
Конструктор Африка 35 деталей  Дерев'яний конструктор «Африка» від «Томік» в ігровій формі познайомить дитину з мешканцями зоопарку, дозволить вигадати власну  казку про звірят, подаруєбагато теплих сімейних вечорів за цікавим заняттям. Дитячий конструктор «Африка»..
430 грн.
Великий конструктор Веселе містечко, 56 деталей
Великий конструктор Веселе містечко 7678-1 ТОМІК 56 деталей  Ігрові набори з дерева подарують багато годин  захоплюючої гри дітям та їхнім батькам. Дерев'яний набор-конструктор «Веселемістечко» від «Томік» познайомить дитину з міською інфраструктурою, а батьки розк..
500 грн.
Создание сайтов