Дерев'яні конструктори і кубики

Дерев'яні конструктори і кубики

Пропонуємо придбати одну з найпопулярніших іграшок  - дерев'яний конструктор.

Яскраві, виготовлені з високо якісних матеріалів, вони обов'язково зацікавлять маленького дослідника.

Окремими деталями дерев'яних конструкторів Томік можна грати  в рольові ігри, розігрувати казки, будувати міста і замки.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Кубики Російська абетка з цифрами
Кубики Російська абетка з цифрами 4 ×17 ×21 см 20 кубиків Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають д..
200 грн.
Плашки Кольорові
Плашки Кольорові 28 елементів Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття та їх розвиток будуть ..
130 грн.
Кубики Кольорові
Кубики Кольорові 20 елементів Коробка: 21 x 17 x 4 см, кубик: 4 см Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відпові..
140 грн.
Конструктор Теремок, 17 деталей
Конструктор Теремок 17 деталей  4 ×17 ×21 см   Будь-яка сучасна іграшка— це більше, ніж просто спосіб розважити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, вивчають соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття та їх розвиток будуть проходи..
250 грн.
Конструктор Ріпка, 19 деталей
Конструктор Ріпка 19 деталей  4 ×17 ×21 см   Будь-яка сучасна іграшка— це більше, ніж просто спосіб розважити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, вивчають соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття та їх розвиток будуть проходити..
250 грн.
Конструктор Курочка Ряба, 17 деталей
Конструктор Курочка Ряба 17 деталей  4 ×17 ×21 см  ;Будь-яка сучасна іграшка— це більше, ніж просто спосіб розважити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, вивчають соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття та їх розвиток будуть п..
250 грн.
Конструктор Колобок, 18 деталей
Конструктор Колобок 18 деталей  4 ×17 ×21 см 18 деталей (7 персонажів, 7 деталей будиночку, 2 куща, 2 дерева)  Будь-яка сучасна іграшка— це більше, ніж просто спосіб розважити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, вивчають соціальні ролі, ..
250 грн.
Кубики на палочці Зайчик
Кубики на палочці Зайчик 4 ×13 ×17 см 7 деталей Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття..
150 грн.
Конструктор Транспорт, 45 деталей
Конструктор Транспорт 45 деталей Дере'яний конструктор сподобається дітям будь-якого віку від малюків двух років до учнів молодших класів школи. Дерев'яний конструктор можна збирати, можна в нього гратись, а можна використовувати як елемент занять. В дерев'яному конструкт..
390 грн.
Конструктор Марійка та ведмідь, 17 деталей
Конструктор Марійка та ведмідь 17 деталей  4 ×17 ×21 см   Будь-яка сучасна іграшка— це більше, ніж просто спосіб розважити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, вивчають соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття та їх розвиток буд..
250 грн.
Конструктор Зоопарк, 39 деталей
Конструктор Зоопарк 39 деталей  Дерев'яний конструктор «Зоопарк» від «Томік» в ігровій формі познайомить дитину з мешканцями зоопарку, дозволить вигадати власну  казку про звірят, подаруєбагато теплих сімейних вечорів за цікавим заняттям. Дитячий конструктор «Зоопа..
380 грн.
Кубики Російська абетка
Кубики Російська абетка 4 ×13 ×17 см 12 кубиків Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відпові..
130 грн.
Кубики Весела абетка
 Кубики Весела абетка 4 ×13 ×17 см Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття та їх розви..
170 грн.
Кубики Англійська абетка
Кубики Англійська абетка 4 ×13 ×17 см 12 кубиков Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відпові..
150 грн.
Великий конструктор Кольоровий, 65 деталей
Великий конструктор Кольоровий  6678-65 ТОМІК 65 деталей  Ігрові набори з дерева подарують багато годин  захоплюючої гри дітям та їхнім батькам. Такі набори розвивають мислення та кмітливість, вчать порівнювати і аналізуровати. ТМ Томік, дерево   ..
450 грн.
Кубики на палочці Ежачок
Кубики на палочці Ежачок 4 ×13 ×17 см 7 деталей Кубики чудовий подарунок для дитини. Будь-яка сучасна іграшка — це більше, ніж просто спосіб зацікавити малюка. З їх допомогою діти пізнають навколишній світ, освоюють соціальні ролі, звикають до відповідальності, а заняття..
150 грн.
Нема в наявності
Создание сайтов