Новинки

Дитяча література

Дитяча література

Читання - одне з найбільш захоплюючих занять. А якщо герої книги - це персонажі улюблених мультфільмів, тоді читання стає ще більш цікавішим.

На сторінках нашого інтернет-магазину Ви зможете знайти книги з казками, розповідями, віршами та історіями.

Подаруйте дитині чудовий та захоплюючий світ літератури.

Приємного вибору!

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
В країні казок. Дитяча бібліотека
В країні казок. Дитяча бібліотека  Чудова серія "Дитяча бібліотека" - це кращі казки та вірші для найменших. Яскраві ілюстрації допоможуть залучити дитину в процес читання.   Книга для читання «В країні казок» із серії «Дитяча бібліотека» ТМ «Умка» стане відмінним подару..
70 грн.
Улюблені історії. Бібліотека  дитячого садочку. 4 історії
Улюблені історії. Бібліотека  дитячого садочку. 4 історії 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможут..
75 грн.
38 папуг. Зарядка для хвоста. Картонна книжка-панорамка
38 папуг. Зарядка для хвоста. Картонна книжка-панорамка 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе м..
190 грн. 130 грн.
38 папуг. Зарядка для хвоста. Картонна книжка-панорамка
38 папуг. Зарядка для хвоста. Картонна книжка-панорамка ТРОХИ ПОРВАНА ЗЗОВНІ 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Кн..
190 грн. 80 грн.
Пісеньки Вінні Пуха. Картонна книжка-панорамка
Пісеньки Вінні Пуха. Картонна книжка-панорамка А.Мілн, Б.Заходер 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорам..
190 грн.
Малюк та Карлсон. Книга з 6 пазлами на сторінці
Малюк та Карлсон. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазли. ТМ Умка ..
160 грн.
Казки улюблених письменників. Дитяча бібліотека
Казки улюблених письменників. Дитяча бібліотека  Чудова серія "Дитяча бібліотека" - це кращі казки та вірші для найменших. Яскраві ілюстрації допоможуть залучити дитину в процес читання. Книга для читання «Казки улюблених письменників» із серії «Дитяча бібліотека» ТМ «Умка» занурить ма..
75 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Добрі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 5 історій
Добрі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 5 історій 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Біблиотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ваші..
75 грн.
Веселі історії. Дитяча бібліотека. 6 історій
Веселі історії. Дитяча бібліотека 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть вашій дитині розвинути тво..
75 грн.
Абетка Мі-мі-мішок у віршах
Абетка Мі-мі-мішок у віршах 32 с., 20 * 26,5 см, російською мовою. Чудова книга з великими літерами для першого читання. ТМ Умка   ..
90 грн.
Чебурашка та крокодил Гена. Книга з закладками
Чебурашка та крокодил Гена. Книга з закладками 10 с., 19,5*20 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та історіями про пригоди улюблених героїв. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
120 грн.
Чебурашка та крокодил Гена. Книга з 6 пазлами на сторінці
Чебурашка та крокодил Гена. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16,5*16, 5см, в пухкій обкладинці, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
160 грн.
Троє поросят та інші казки. Улюблена бібліотека
Книга Троє поросят та інші казки. Улюблена бібліотека 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Улюблена бібліотека" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми та казки. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ваші..
70 грн.
Про Грінча, який украв Різдво!
Про Грінча, який украв Різдво! Лікар С'юз 205х290 мм 64 стор.      Що є найбільшим Різдвяним дивом? Не подарунки та ласощі, а світло добра й любові, яке запалює в серцях це чудове свято. Сила Різдва настільки велика, що може перевиховати навіть злого ..
200 грн.
Мама для мамонтятка. Книга з 6 пазлами на сторінці
Мама для мамонтятка. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
160 грн.
Кролик Петрик. Б.Поттер. Книги з великими літерами
Кролик Петрик. Книги з великими літерами Б.Поттер 32 с., 16,5*22 см, російською мовою. Серія " Книги з великими літерами". Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героями. ..
120 грн.
Создание сайтов