Дитяча література

Дитяча література

Читання - одне з найбільш захоплюючих занять. А якщо герої книги - це персонажі улюблених мультфільмів, тоді читання стає ще більш цікавішим.

На сторінках нашого інтернет-магазину Ви зможете знайти книги з казками, розповідями, віршами та історіями.

Подаруйте дитині чудовий та захоплюючий світ літератури.

Приємного вибору!

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Снігова королева. Г.Х.Андерсен. Картонна книжка-панорамка
Снігова королева. Картонна книжка-панорамка Г.Х.Андерсен 12 с., 19*25 см, міцний ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допом..
160 грн.
Пригоди кота Леопольда. Картонна книжка-панорамка
Пригоди кота Леопольда. Картонна книжка-панорамка 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе малюку ..
160 грн.
Казки. В.Сутєєв. Малюнки автора
Казки Сутєєв В.Г. 192 с., 20 см × 14,5 см × 1,5 см Малюнки автора. Найулюбленіші та найдобріші казки автора. Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героями. З такою кн..
240 грн.
Вивчаємо кольори. Малишарики
Вивчаємо кольори. Малишарики 8 с., 16*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями познайомить малюків з поняттям колір. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
Веселі історії. Дитяча бібліотека. 6 історій
Веселі історії. Дитяча бібліотека 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть вашій дитині розвинути тво..
70 грн.
Чебурашка. Картонна книжка-панорамка
Чебурашка. Картонна книжка-панорамка 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе малюку зустрітися з ..
160 грн.
Хто в будиночку живе? Малишарики. Книжка-картонка з віконцями
Хто в будиночку живе? Малишарики. Книжка-картонка з віконцями 10 с., 13 см × 12,5 см × 0,8 см, А6 В книжках цієї чудової серії герої улюблених мультфільмов навчать малюка розрізняти кольори і форми. На кожному розвороті є таємне віконце, цікава загадка чи віршик. Развиваеє пам"ять..
90 грн.
Троє з Простоквашина. Книга з 6 пазлами на сторінці
Троє з Простоквашина. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16,5*16, 5см, в пухкій обкладинці, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
160 грн.
Пригоди Буратіно. Картонна книжка-панорамка
Пригоди Буратіно. Картонна книжка-панорамка 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе малюку зустрі..
160 грн.
По дорозі з хмаринками. Книга з 6 пазлами на сторінці
По дорозі з хмаринками. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
150 грн.
Малюк та Карлсон. Книга з 6 пазлами на сторінці
Малюк та Карлсон. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазли. ТМ Умка ..
150 грн.
Левеня та черепаха. Книга з 6 пазлами на сторінці
Левеня та черепаха. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16*16 см, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
150 грн.
Кошеня Гав. Картонна книжка-панорамка
Кошеня Гав. Картонна книжка-панорамка Г.Остер 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе малюку ..
160 грн.
Кошеня Гав. Г.Остер
Кошеня Гав. Г.Остер 8 с., 16*22 см Запропоновану книгу "Кошеня Гав" Г.Остера буде цікаво не тільки читати, але й розглядати сторінки, які зроблені з міцьного твердого картону з яскравими кольоровими ілюстраціями. Розвивае пам'ять,  уяву, моторику, фантазію. Рекомендовано..
65 грн.
Кіт у чоботях. Шарль Перро. Картонна книжка-панорамка
Кіт у чоботях. Картонна книжка-панорамка Шарль Перро 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе ..
160 грн.
Веселі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 4 історії
Веселі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 4 історії 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліиотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть в..
60 грн.
Создание сайтов