Дитяча література

Дитяча література

Читання - одне з найбільш захоплюючих занять. А якщо герої книги - це персонажі улюблених мультфільмів, тоді читання стає ще більш цікавішим.

На сторінках нашого інтернет-магазину Ви зможете знайти книги з казками, розповідями, віршами та історіями.

Подаруйте дитині чудовий та захоплюючий світ літератури.

Приємного вибору!

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Новорічні чудеса. Улюблена бібліотека. Пісеньки, загадки, вірші
Новорічні чудеса. Улюблена бібліотека. Пісеньки, загадки, вірші 48 с., 17*22 см, російською мовою. В книзі зібрані улюблені пісеньки, вірші і загадки про зиму та Новий рік. Читайте віршики, розгадуйте загадки і розглядайте яскраві ілюстрації. ТМ Умка ..
60 грн.
Чотири історії. Казки-мультфільми. Читаємо самі по складам
Чотири історії. Казки-мультфільми Читаємо самі по складам 64 с., 17*22 см, російською мовою.   Книга «Чотири історії. Читаємо самі по складах. Казки-мультфільми» ТМ «Умка» занурить малюка в дивовижний світ чарівності і доброти.   Особливості: - 4 історії за моти..
90 грн.
Улюблені історії. Бібліотека  дитячого садочку. 4 історії
Улюблені історії. Бібліотека  дитячого садочку. 4 історії 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможут..
60 грн.
Снігова королева. Г.Х.Андерсен. Картонна книжка-панорамка
Снігова королева. Картонна книжка-панорамка Г.Х.Андерсен 12 с., 19*25 см, міцний ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допом..
160 грн.
Про Грінча, який украв Різдво!
Про Грінча, який украв Різдво! Лікар С'юз 205х290 мм 64 стор.      Що є найбільшим Різдвяним дивом? Не подарунки та ласощі, а світло добра й любові, яке запалює в серцях це чудове свято. Сила Різдва настільки велика, що може перевиховати навіть злого ..
200 грн.
Кротик. Новорічна книга
Кротик. Новорічна книга З.Міллер 64 с., 26*22 см, російською мовою. Ця книга стане прекрасним новорічним подарунком для тих, хто любить дивитися старі, чуйні мультфільми про Кротика, якого знають мільйони дітей та дорослих в усьому світі. Збірка містить 2 чудові історії Зденек..
250 грн.
Дядя Федір, пес і кіт. Е.Успенський
Дядя Федір, пес і кіт Е.Успенський 200 с., 20 см × 14,5 см × 1,5 см Улюблена класика дитячої літератури. Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героями. З такою книжк..
270 грн.
25 віршів і казок. Дитяча бібліотека
Книга 25 віршів і казок. Дитяча бібліотека  48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Дитяча бібліотека" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть вашій дитині розвину..
60 грн.
Я йду шукати.Малишарики. Книга з закладками
Я йду шукати.Малишарики. Книга з закладками 10 с., 19,5*20 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та історіями про пригоди улюблених героїв. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
150 грн.
Улюблені мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 4 історії
Улюблені мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 4 історії 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ..
60 грн.
Троє поросят. Картонна книжка-панорамка
Троє поросят. Картонна книжка-панорамка 12 с., 17,5*20 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе малюку зустріти..
160 грн.
Троє з Простоквашина. Книга з закладками
Троє з Простоквашина. Книга з закладками 10 с., 19,5*20 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та історіями про пригоди улюблених героїв. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
120 грн.
Троє з Простоквашина. Книга з 6 пазлами на сторінці
Троє з Простоквашина. Книга з 6 пазлами на сторінці 12 с., 16,5*16, 5см, в пухкій обкладинці, російською мовою. Картонна книга з цупкими сторінками та яскравими ілюстраціями. Цю книгу можна не лише читати, але й гратися, складаючи пазлм. ТМ Умка ..
160 грн.
Собаки. Енциклопедія з розвиваючими завданнями
Собаки Енциклопедія з розвиваючими завданнями 48 с., 20*25,5 см, російською мовою.   У світі існує близько 500 порід собак, і у різних порід собак, як і у людей, свій характер. Кольорова енциклопедія «Собаки» розповість дитині про це, а також про те, які бувають собаки, ..
130 грн.
Сніжна історія. Картонна книжка-панорамка
Сніжна історія. Картонна книжка-панорамка 12 с., 19*25 см, цупкий ламінований картон. Малюки люблять розглядати книжки-панорамки, тому що об'ємні яскраві ілюстрації не тільки радують дитину, але й розвивають образне та просторове мислення. Книжка-панорамка допоможе малюку зустріти..
160 грн.
Рахуємо до п'яти. Малишарики
Вивчаємо форми. Малишарики 8 с., 16*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями навчить малюків рахувати до п'яти. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
Создание сайтов