Новинки

Картонні книги

Картонні книги
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Чебурашка та крокодил Гена. Книга з закладками
Чебурашка та крокодил Гена. Книга з закладками 10 с., 19,5*20 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та історіями про пригоди улюблених героїв. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
120 грн.
Вчимо літери у віршах. А.Барто. Книжка-картонка в пухкій обкладинці
Вчимо літери у віршах. Книжка-картонка в пухкій обкладинці Агнія Барто 16 с., 28*22 см Велика, яскрава абетка з віршами улюбленої поетеси. Книжку-картонку з яскравими малюнками в м'якій пухкій обкладинці приємно взяти в руки. Запропоновану книгу буде цікаво не тільки читати, а..
220 грн.
Я йду шукати.Малишарики. Книга з закладками
Я йду шукати.Малишарики. Книга з закладками 10 с., 19,5*20 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та історіями про пригоди улюблених героїв. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
150 грн.
Троє з Простоквашина. Книга з закладками
Троє з Простоквашина. Книга з закладками 10 с., 19,5*20 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та історіями про пригоди улюблених героїв. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
120 грн.
Рахуємо до п'яти. Малишарики
Вивчаємо форми. Малишарики 8 с., 16*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями навчить малюків рахувати до п'яти. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
Мама для мамонтятка. Книга з закладками
Мама для мамонтятка. Книга з закладками 10 с., 19,5*20 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та історіями про пригоди улюблених героїв. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
150 грн.
Маленькі дослідники: Світ тварин
Маленькі дослідники: Світ тварин Мартін Рут, Сандерс Аллан 18 стор.    Це друга книга з серії «Маленькі дослідники», до якої також входять «Моє дивовижне тіло», «Транспорт» та «Космічний Світ» "Увага всім маленьким дослідникам! Вирушаймо в навколосвітню подорож! Поб..
270 грн.
Крихітка Єнот. Книга з закладками
Крихітка Єнот. Книга з закладками 10 с., 19,5*20 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та історіями про пригоди улюблених героїв. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
150 грн.
Конкурс краси. Три коти. Книжка-картонка з віконцями
Конкурс краси. Три коти. Книжка-картонка з віконцями 10 с., 13 см × 12,5 см × 0,8 см, А6  На кожному розвороті є таємне віконце, цікава загадка чи віршик. Развиваеє пам"ять, уяву, сприйняття кольору. Яскраві сторінки книжки зроблені з міцьного картону. Рекомендовано для д..
90 грн.
Цифри, форми та кольори. Малишарики. Книжка-картонка з віконцями
Цифри, форми та кольори. Малишарики. Книжка-картонка з віконцями 12 с., 17 см × 22 см × 1 см, А5 В книзі 15 віконець. Развиваеє пам"ять, уяву, сприйняття кольору. Яскраві сторінки книжки зроблені з міцьного картону. Рекомендовано для дітей від 0 років. ТМ Умка   ..
130 грн.
Снігова королева
Снігова королева Г.Андерсен 8 с., 17*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та історіями про пригоди улюблених героїв. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
55 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Скарб. Три коти. Книжка-картонка з задвижками
Скарб. Три коти. Книжка-картонка з задвижками 10 с., 18 см × 18 см × 2 см Книжка-задвижка «Три коти. Скарб» ТМ «Умка»- захоплююча гра і читання для найменших: - яскраві задвижки - історії та загадки про улюблених персонажів - кольоровы ілюстрації На кожному розвороті малюка чека..
130 грн.
Режим дня. Малишарики
Режим дня. Малишарики 8 с., 16*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями домоможе малюкам з режимом дня. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
Пори року. Малишарики
Пори року. Малишарики 8 с., 16*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями познайомить малюків зі зміною пір року. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
Вивчаємо форми. Малишарики
Вивчаємо форми. Малишарики 8 с., 16*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями познайомить малюків з поняттям форма. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
Вивчаємо кольори. Малишарики
Вивчаємо кольори. Малишарики 8 с., 16*22 см, російською мовою Картона книга з яскравими ілюстраціями та з улюбленими героями познайомить малюків з поняттям колір. Ця книга-чудовий  подарунок  для найменших. ТМ Умка ..
50 грн.
Создание сайтов