Новинки

Книги в твердій обкладинці

Книги в твердій обкладинці
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
В країні казок. Дитяча бібліотека
В країні казок. Дитяча бібліотека  Чудова серія "Дитяча бібліотека" - це кращі казки та вірші для найменших. Яскраві ілюстрації допоможуть залучити дитину в процес читання.   Книга для читання «В країні казок» із серії «Дитяча бібліотека» ТМ «Умка» стане відмінним подару..
70 грн.
Улюблені історії. Бібліотека  дитячого садочку. 4 історії
Улюблені історії. Бібліотека  дитячого садочку. 4 історії 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможут..
75 грн.
Казки улюблених письменників. Дитяча бібліотека
Казки улюблених письменників. Дитяча бібліотека  Чудова серія "Дитяча бібліотека" - це кращі казки та вірші для найменших. Яскраві ілюстрації допоможуть залучити дитину в процес читання. Книга для читання «Казки улюблених письменників» із серії «Дитяча бібліотека» ТМ «Умка» занурить ма..
75 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Добрі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 5 історій
Добрі мультфільми. Бібліотека дитячого садочку. 5 історій 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Біблиотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ваші..
75 грн.
Веселі історії. Дитяча бібліотека. 6 історій
Веселі історії. Дитяча бібліотека 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть вашій дитині розвинути тво..
75 грн.
Абетка Мі-мі-мішок у віршах
Абетка Мі-мі-мішок у віршах 32 с., 20 * 26,5 см, російською мовою. Чудова книга з великими літерами для першого читання. ТМ Умка   ..
90 грн.
Троє поросят та інші казки. Улюблена бібліотека
Книга Троє поросят та інші казки. Улюблена бібліотека 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Улюблена бібліотека" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми та казки. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть ваші..
70 грн.
Про Грінча, який украв Різдво!
Про Грінча, який украв Різдво! Лікар С'юз 205х290 мм 64 стор.      Що є найбільшим Різдвяним дивом? Не подарунки та ласощі, а світло добра й любові, яке запалює в серцях це чудове свято. Сила Різдва настільки велика, що може перевиховати навіть злого ..
200 грн.
Кролик Петрик. Б.Поттер. Книги з великими літерами
Кролик Петрик. Книги з великими літерами Б.Поттер 32 с., 16,5*22 см, російською мовою. Серія " Книги з великими літерами". Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героями. ..
120 грн.
Кращі казки. Едуард Успенський
Кращі казки Едуард Успенський В серюя "Золота класика" увійшли класичні твори відомих авторів, які належать золотому фонду літератури. Прекрасні вірші, яскраві ілюстрації та великий шрифт допоможуть вашій дитині розвинути творче мислення, увагу і не дадуть нудьгувати. Книга для..
110 грн.
Дядя Федір, пес і кіт. Е.Успенський
Дядя Федір, пес і кіт Е.Успенський 200 с., 20 см × 14,5 см × 1,5 см Улюблена класика дитячої літератури. Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та милими героями. З такою книжк..
300 грн.
Добрі казки про тварин. Дитяча бібліотека
Добрі казки про тварин. Дитяча бібліотека  Чудова серія "Дитяча бібліотека" - це кращі казки та вірші для найменших. Яскраві ілюстрації допоможуть залучити дитину в процес читання. Книга для читання «Добрі казки про тварин» із серії «Дитяча бібліотека» ТМ «Умка» занурить малюк..
65 грн.
Вінні-Пух. Будинок на Пуховій галявині. А.Мілн
Вінні-Пух. Будинок на Пуховій галявині А.Мілн 160 с., 13*20 см, російською мовою. Серія " Позакласне читання", повний авторський текст. Замислюєтесь про те, як привити дитині любов до читання? Рецепт простий: візьміть видання з красивими картинками, захоплюючою історією та мил..
120 грн.
Бременські музики та інші казки. Бібліотека дитячого садочку. 4 казки
Книга Бременські музики та інші казки. Бібліотека дитячого садочку. 4 казки 48 с., 17*22 см, російською мовою. В серію "Бібліотека дитячого садочку" увійшли класичні  твори відомих авторів, улюблені мультфільми. Прекрасні вірші, веселі історії, яскраві ілюстрації та великий ..
75 грн.
Чотири історії. Казки-мультфільми. Читаємо самі по складам
Чотири історії. Казки-мультфільми Читаємо самі по складам 64 с., 20*25 см, російською мовою.   Книга «Чотири історії. Читаємо самі по складах. Казки-мультфільми» ТМ «Умка» занурить малюка в дивовижний світ чарівності і доброти.   Особливості: - 4 історії за моти..
90 грн.
Улюблене свято Новий рік
Улюблене свято Новий рік 112 с., 21 см × 28 см, російською мовою. В книгу увійшли найкращі казки та вірші, присвячені Новому року.   ..
250 грн.
Создание сайтов