Книжки для купання

Книжки для купання

Книжки для ванни перетворять купання малюка в веселу розвиваючу гру. Також їх  можна використовувати під час годування і прогулянок.

Безпечний непромокаємий матеріал легко миється.

Пропонуємо широкий вибір книг для ванн, які обов'язково сподобаються вашій дитині.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Чий будиночок? Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванны "Чий будиночок?" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, екологі..
140 грн.
Три коти. Кольори. Книга для ванни
Книжка  для ванни Три коти. Кольори 12 х 12 см, 10 сторінок Книга для ванни «Кольори» із серії «Три коти» ТМ «Умка» - читаємо, вивчаємо, розвиваємося завжди і всюди! Яскраві і веселі книги з пищалкою всередині розважать малюка під час купання. Вироби виготовлені з матеріалів,..
130 грн.
Теремок. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "Теремок" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, еколог..
150 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Ріпка. Книжка-пищалака для ванни
Книга-пищалка для ванни "Ріпка" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, екологіч..
150 грн.
Принцеси. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "Принцеси" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, екологічно чи..
150 грн.
Мами і малюки. Книжка-розкладушка для ванни
Книжка-розкладушка для ванни "Мами і малюки" 8 х 8 см Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. На сторінках книжки улюблена казка та яскраві кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка...
110 грн.
Мі-мі-мішки. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "Мі-мі-мішки" 14 х 14 см, 8 сторінок, з вирубкою у вигляді героя. Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, вигото..
150 грн.
Лісові тварини. В.Степанов. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванны "Лісові тварини" Володимир Степонов 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, в..
150 грн.
Домашні тварини. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванны "Домашні тварини" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, еколог..
140 грн.
Три коти. Книжка-розкладка для ванни
Книга-розкладка для ванни "Три коти" 8 х 8 см, 14 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, екологічно ч..
110 грн.
Найкращі друзі. Три коти. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "Найкращі друзі. Три коти" 14 х 14 см, 8 сторінок, з вирубкою у вигляді героя. Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. При натисканні на сторінку книжки, вона пищить, що веселить та тішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промо..
150 грн.
Морські мешканці. Книжка-пищалака для ванни
Книга-пищалка для ванни "Морські мешканці" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечни..
150 грн.
Мойдодир. К.Чуковський. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "К.Чуковський. Мойдодир" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка в справжнє задоволення. На сторінках книжки улюбилений багатьма дітьми  твір Чуковського і яскраві кольорові картинки, які зацікавлять дитину. Якщо натиснути на сторіночку книж..
150 грн.
Малишарики. Набір кубиків для ванни
Малишарики. Набір кубиків для ванни 8 х 8 см, 3 кубика Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Виготовлені з непромокаючих, безпечних, екологічно чистих матеріалів, розвиває поняття кольору, тактильне сприйняття та дрібну моторику. Тм Умка   ..
230 грн.
Малишарики. Книжка-пищалка для ванни
Книга-пищалка для ванни "Малишарики" 8 стор., 14*10 см, книга-вирубка у вигляді героя. Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, в..
130 грн.
Колобок. Книжка-пищалака для ванни
Книга-пищалка для ванни "Колобок" 14 х 14 см, 8 сторінок Перетворить купання малюка на справжнє задоволення. Якщо натиснути на сторінку книжки, то вона запищить, що звеселить та потішить малюка. Книжка з м"якими  сторінками, які не промокають, виготовлена з безпечних, еколог..
150 грн.
Создание сайтов