Конструктори

Конструктори

Конструктори  - одна з найпопулярніших розвиваючих іграшок. Ігри з конструкторами розвивають логічне мислення, увагу, посидючість, вміння досягати поставленої мети.

Якщо Ви не знаєте, що подарувати дитині і в той же час хочете, щоб подарунок не тільки сподобався, але і надовго зацікавив юного дослідника, обов'язково зупиніть свій вибір на конструкторі.

Малюк зможе зробити замок, будиночок улюбленого героя, машинку або карету принцеси, які потім використовуються в іграх.

У нашому магазині ви знайдете широкий ассотрименту конструкторів відомих виробників.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ратуша
Ратуша Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На малюнках крок за к..
220 грн.
Пекарня
Пекарня 18 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На ..
220 грн.
Мисливський замок
Збірна модель Мисливський замок 42 елементи Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інст..
400 грн.
Машинка Нюші, 70 дет. Смішарики
Машинка Нюші.  Смішарики 70 деталей За допомогою цього конструктора дитина смож зібрати цікаву машинку. В набір входить пластикова фігурка персонажа. ТМ Місто майстрів   ..
250 грн.
Машинка Кроша, 70 дет. Смішарики
Машинка Кроша.  Смішарики 70 деталей За допомогою цього конструктора дитина смож зібрати цікаву машинку. В набір входить пластикова фігурка персонажа. ТМ Місто майстрів   ..
250 грн.
Міська школа
Міська школа 14 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках..
220 грн.
Міська площа. Базар
Міська площа. Базар   29 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інст..
220 грн.
Міська площа. Актори
Міська площа. Актори   Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинк..
220 грн.
Кузня
Кузня 32 елементи Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На мал..
220 грн.
Кругла вежа
Кругла вежа 20 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках...
220 грн.
Замок Neuschwanstein Нойшванштайн
Замок Neuschwanstein Нойшванштайн 395 елементів   Цей набір з картону - збірна іграшка із серії "Пам'ятки архітектури". Кожен набір з цієї серії є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в один великий. Міцний товстий "палітурний" картон нада..
750 грн.
Горка нолика. 45 дет. Фиксики
Горка нолика. Фиксики 45 деталей С помощью этого конструктора ребенок сможет собрать горку для Нолика. В набор входит пластиковая фигурка персонажа. ТМ Город мастеров   ..
230 грн. 200 грн.
Головні ворота
Головні ворота 53 елементи Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинка..
400 грн.
Будиночок Кроша,198 дет. Смішарики
Будиночок Кроша, Смішарики 198 деталей За допомогою цього чудового конструктора дитина зможе зібрати будиночок Кроша. В набір входить пластикова фігурка персонажа. ТМ Місто майстрів   ..
500 грн.
Будинок бюргера
Будинок бюргера 14 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картин..
220 грн.
3-D пазл Теремок
3-D пазл Теремок Яскрава іграшка для дітей молодшого віку. Іграшку потрібно зібрати з плоских деталей, правильно поєднуючи їх. Інструкція містить всі підказки. У набір входять персонажі. М'які на дотик, еластичні деталі мають товщину близько 4 мм. Міцні деталі важко пошкодит..
120 грн.
Создание сайтов