Новинки

Конструктори

Конструктори

Конструктори  - одна з найпопулярніших розвиваючих іграшок. Ігри з конструкторами розвивають логічне мислення, увагу, посидючість, вміння досягати поставленої мети.

Якщо Ви не знаєте, що подарувати дитині і в той же час хочете, щоб подарунок не тільки сподобався, але і надовго зацікавив юного дослідника, обов'язково зупиніть свій вибір на конструкторі.

Малюк зможе зробити замок, будиночок улюбленого героя, машинку або карету принцеси, які потім використовуються в іграх.

У нашому магазині ви знайдете широкий ассотрименту конструкторів відомих виробників.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Поезд Свинки Пеппы. 81 дет
Конструктор Поезд Свинки Пеппы 81 деталь С помощью этого конструктора ребенок сможет собрать поезд и вокзал. В набор входит   пластиковая мини-фигурка. ТМ Город мастеров   ..
280 грн. 200 грн.
Машинка с зайчиком. 70 деталей
Конструктор Машинка с зайчиком 70 деталей С помощью этого конструктора ребенок сможет собрать машинку. В набор входит   пластиковая фигурка зайчика ТМ Город мастеров   ..
300 грн. 230 грн.
Золушка. 130 деталей
Конструктор Золушка 130 деталей С помощью этого конструктора ребенок сможет собрать карету для Золушки. В набор входит 2 пластиковые мини-фигурки: принц и Золушка. ТМ Город мастеров   ..
400 грн. 300 грн.
Ратуша
Ратуша Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На малюнках крок за к..
220 грн.
Пекарня
Пекарня 18 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На ..
220 грн.
Міська школа
Міська школа 14 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках..
220 грн.
Міська площа. Базар
Міська площа. Базар   29 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інст..
220 грн.
Міська площа. Актори
Міська площа. Актори   Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинк..
220 грн.
Кузня
Кузня 32 елементи Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На мал..
220 грн.
Кругла вежа
Кругла вежа 20 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках...
220 грн.
Замок феи
Конструктор Замок феи С помощью этого конструктора ребенок сможет собрать замок для волшебной феи. В набор входит 2 пластиковые мини-фигурки феи и единорога. ТМ Город мастеров   ..
350 грн. 280 грн.
Головні ворота
Головні ворота 53 елементи Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинка..
400 грн.
Будинок бюргера
Будинок бюргера 14 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картин..
220 грн.
3-D пазл Теремок
3-D пазл Теремок Яскрава іграшка для дітей молодшого віку. Іграшку потрібно зібрати з плоских деталей, правильно поєднуючи їх. Інструкція містить всі підказки. У набір входять персонажі. М'які на дотик, еластичні деталі мають товщину близько 4 мм. Міцні деталі важко пошкодит..
150 грн.
Фіксі конструктор, 25 деталей
Фіксі конструктор 25 деталей Збирається рухомий механізм. є фігурка сімки. КОРОБКА ПРИМ"ЯТА І ПОТЕРТА. СТАН НА ФОТО     ..
200 грн. 100 грн.
Мотороллер Симки. 69 дет.  Фиксики
Мотороллер Симки.  Фиксики 69 деталей С помощью этого конструктора ребенок сможет собрать интересный мотороллер. В набор входит пластиковая фигурка Симки. ТМ Город мастеров   ..
250 грн.
Создание сайтов