Новинки

Мікрофони Azbookvarik / Азбукварик

Мікрофони Azbookvarik / Азбукварик

Музичні мікрофони Азбукварик - веселі і цікаві іграшки.

Співай разом з улюбленими мултяшками, як справжній артист!!!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мікрофон з вогниками Танцювальні хіти
Мікрофон з вогниками Танцювальні хіти 15 пісеньок Електронна музична іграшка, російською мовою. Цей чудовий мікрофон перетворить будь-яке свято в  справжнє шоу! Він світиться під музику, як справжній диско-шар! Слухай 15 дитячих хітів («Звезды континентов», «Чунга-чанга»,..
280 грн.
Мікрофон Караоке Стань зіркою
Микрофон караоке Стань зіркою З цим мікрофоном кожна рдитина зможе співати як звірка! Обирай пісеньку і нажтискай на кнопочку. Веселий концерт починається! На 4 кнопочках мікрофону записані 12 дитячих потішок (російською мовою): "Сорока-белобока", "Два весёлых гуся", "Каравай", "С..
270 грн.
Мікрофон Караоке Пісеньки Шаінського
Мікрофон Караоке Пісеньки Шаінського Електронна  музична іграшка. Містить 4 кнопочки. На кажній записано по 3 пісеньки. Нові оригінальні мікрофони-караоке для майбутніх зірок сцени! В цьому мікрофоні – 12 популярних пісеньок В. Шаінского. ТМ Азбукварик ..
270 грн.
Мікрофон Мі-мі-мішки
Мікрофон Мі-мі-мішки Виконано з міцного пластику в яскравих кольорах із зображенням героїв популярного мультсеріалу. У мікрофона є  кнопочки, натискаючи на які, дитина почує пісеньки з мультфільму Мі-мі-мішки і оплески, а також побачить світлові ефекти. Безпечні матеріали доз..
250 грн. 100 грн.
Мікрофон Караоке Улюблені пісеньки
Мікрофон Караоке Улюблені пісеньки, 14 пісеньок Електронна музична іграшка. Містить 4 кнопочки. На кожній записано по 3 пісеньки. ТМ Азбукварик ..
270 грн.
Мікрофон Караоке Новорічне, 12 пісеньок
Мікрофон Караоке Новорічне Електронна музична іграшка. В цьому яскравому мікрофончику - 12 веселих пісеньок для новорічного настрою (російською мовою): "В лесу родилась ёлочка", "Белые снежинки", "Расскажи, Снегурочка", "Что такое Новый год?", "Кабы не было зимы...", "Зима", "Песн..
270 грн.
Мікрофон Мі-мі-мішки
Мікрофон Мі-мі-мішки Виконано з міцного пластику в яскравих кольорах із зображенням героїв популярного мультсеріалу. У мікрофона є  кнопочки, натискаючи на які, дитина почує пісеньки з мультфільму Мі-мі-мішки. Безпечні матеріали дозволять залишити дитину одну з іграшкою, а веселі..
250 грн. 100 грн.
Мікрофон Караоке Пісеньки друзів
Мікрофон Караоке Пісеньки друзів Електронна  музична іграшка. Цей дивовижний мікрофон перетворить будь-який день в свято! Що може бути веселіше, ніж співати пісеньки разом з улюбленими мультяшками? Підспівуй Умці, Трубадуру, папужці - і вони стануть твоїми друзями! Натиск..
270 грн.
Мікрофон Караоке з мультяшками
Мікрофон Караоке з мультяшками 12 пісеньок. Електронна музична іграшка. Містить 4 кнопочки. На кажній записано по 3 пісеньки. Нові оригінальні мікрофони для майбутніх зірок сцени! В цьому мікрофоні – 12 веселих пісеньок В. Шаінського, Э. Крилатова, М. Танича та інших відомих к..
270 грн.
Мікрофон з вогниками Пісні веселих мультяшок
Мікрофон з вогниками Пісні веселих мультяшок Азбукварик / Azbookvarik 15 пісеньок Електронна музична іграшка, російською мовою. Цей чудовий мікрофон перетворить будь-яке свято в  справжнє шоу! Він світиться під музику, як справжній диско-шар! Слухай 15 дитячих хітів, танц..
280 грн.
Мікрофон з вогниками Пісні В.Шаінського
Мікрофон з вогниками Пісні В.Шаінського 15 пісеньок Електронна музична іграшка, російською мовою. Цей чудовий мікрофон перетворить будь-яке свято в  справжнє шоу! Він світиться під музику, як справжній диско-шар! Слухай 15 хітів Володимира Шаінського («Облака», «Улыбка», ..
280 грн.
Розвиваючий мікрофон Барбарики, 11 пісеньок
Розвиваючий мікрофон Барбарики, 11 пісеньок Виконано з міцного пластику в яскравих кольорах із зображенням героїв популярного мультсеріалу. У мікрофона є 7 кнопок, натискаючи на які, дитина почує 11 пісень з мультфільму Барбарики і оплески, а також побачить світлові ефекти. Безпеч..
250 грн.
Мікрофон Три коти
Микрофон Три коти Яскравий мікрофон «Три коти» ТМ «Умка» відтворює пісні, фрази і звуки (російською мовою).   Функції та особливості: - 10 пісень з м/ф Три коти - фрази - оплески - світлові ефекти - перемикач вкл. / Викл.   Співати разом з улюбленими героям..
280 грн.
Мікрофон Синій трактор
Микрофон Синій трактор Яскравий мікрофон «Синій трактор» ТМ «Умка» відтворює 30 пісень, фраз і звуків (російською мовою).   Функції та особливості: - 10 пісень з м/ф ( «Їде трактор», «Що робив трактор?», «Рахівничка», «Алфавіт», «День і ніч», «Їду на машині», «Фрукти», «Ракета»..
280 грн.
Мікрофон Караоке Стань зіркою
Микрофон караоке Стань зіркою З цим мікрофоном кожна рдитина зможе співати як звірка! Обирай пісеньку і нажтискай на кнопочку. Веселий концерт починається! На 4 кнопочках мікрофону записані 12 дитячих хітів (російською мовою): "Если добрый ты", "Хвост за хвост", "Песенка Водяного"..
270 грн.
Мікрофон Фіксики, 12 пісеньок
Мікрофон Фіксики, 12 пісеньок Виконано з міцного пластику в яскравих кольорах із зображенням героїв популярного мультсеріалу. У мікрофона є 3 кнопки, натискаючи на які, дитина почує 11 пісень з мультсеріалу і оплески, а також побачить світлові ефекти. Безпечні матеріали дозволять ..
270 грн.
Нема в наявності
Создание сайтов