Музичні іграшки

Музичні іграшки

Плеєри, годинники та інші іграшки з улюбленими пісеньками та потішками Азбукварик.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Дитяче електропіаніно Малишарики
Дитяче електропіаніно Малишарики Дитяче електропіаніно "Малишарики" надовго захопить дитину і допоможе розкрити його музичні здібності. В іграшці є 2 режими роботи: програвач і класичне піаніно. У першому режимі дитина зможе прослухати 11 пісень з популярного мультфільму "Малишарики"..
350 грн.
Музична іграшка Снігуронька, 6 пісеньок
Музична іграшка Снігуронька Електронна музична іграшка, російською мовою. Мила Снігурочка приходить в гості до малюків. Да не просто так, а з подарунками – улюбленими новорічними пісеньками! Натискай на кнопочку-нотку – слухай 6 пісеньок: "Кабы не было зимы...", "Песня о снежинке", "Т..
200 грн.
Музична іграшка Дід Мороз, 6 пісеньок
Музична іграшка Ялинка Електронна музична іграшка, російською мовою. Музична ялинка з популярними зимовими пісеньками – чудовий подарунок до Нового року! Веселий Дід Мороз привітає малюків з Новим роком та заспіває 6 пісеньок про улюблене свято: "Дед Мороз", "Зима", "Песня Деда Мо..
200 грн.
Магнітофончик Диско-хіт
Магнітофончик Диско-хіт, російською мовою Компактний магнітофончик так зручно всюди брати з собою! А 20 дитячих хітів і мигкотливі вогники неодмінно піднімуть настрій! У магнітофончику записані пісеньки і потішки (російською мовою): "Улыбка", "Неприятность эту мы переживём", "Песня Деда..
270 грн.
Свинка
Свинка Серія: Веселуни. Веселуни – музичні іграшки для найменших! Свинка бешкетунка приверне увагу малюків веселими звуками, мерехкотливими вогниками, улюбленими пісеньками та мелодіями, російською мовою ("Я свинка", "Ни кола, ни двора", "Свинка и поросята", "Каравай", "Нам не ст..
250 грн.
Розвиваючий годинник з проектором Три коти
Розвиваючий годинник з проектором Три коти Обов'язково потіште дитину таким оригінальним і чарівним подарунком! Нехай вона буде і щасливим, і пунктуальним, а улюблені «Три коти» супроводжують її на прогулянках і дарують радість кожного дня! Розвиваюча іграшка «Електронний годинник з ..
200 грн.
Плеєр Улюблена казочка: Півник - золотий гребінець
Плеєр Улюблена казочка: Півник - золотий гребінець Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить: -2 казки (Півник і бобове зернятко, Кіт, півник та лисичка), -4 пісеньки-потішки ТМ Азбукварик   ..
250 грн.
Плеєр Улюблена казочка - Теремок
Плеєр Улюблена казочка - Теремок Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить: -2 казки (Теремок, Гусі-лебеді), -4 пісеньки-потішки ТМ Азбукварик ..
250 грн.
Плеєр Улюблена казочка - Курочка Ряба
Плеєр Улюблена казочка - Курочка Ряба Електронна музична іграшка, осійською мовою. Містить: -2 казки (Курочка Ряба, Вовк та семеро козенят), -4 пісеньки-потішки ТМ Азбукварик   ..
240 грн.
Плеєр Новорічні подарунки
Плеєр Мультяшка Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить 20 новоічних пісеньок. Натискай на кнопочку з улюбленим героєм та слухай пісеньку!! ТМ Азбукварик     ..
280 грн.
Магнітофончик Мульті-Пульті
Магнітофончик Мульті-Пульті, російською мовою Магнітофончік Мульті-пульті перетворить будь-який день в свято! Вмикай світло музику - слухай 16 пісеньок ("Весёлая карусель", "Песенка о лете", "Настоящий друг", "Такая-сякая", "Если добрый ты", "Песня Львёнка и Черепахи", "Какой чудес..
270 грн.
Кошеня
Кошеня Серія: Веселуни. Веселуни – музичні іграшки для найменших! Яскраве кошеня приверне увагу малюків веселими звуками, мерехкотливими вогниками, улюбленими пісеньками та мелодіями, російською мовою ("Если нравится вам киска", "Добрая кошка", "Тень-тень, потетень", "Пошёл котик..
250 грн.
CD-плеєр з вогниками Пісеньки і казки
CD-плеєр з вогниками Пісеньки і казки CD-плеєр з 4 дисками для малюків! 10 пісеньок персонажів мультфільмів і 10 казок: "Курочка Ряба", "Теремок", "Колобок", "Ріпка", "Три ведмеді" та інші! Вмикай улюблені пісеньки і дивись, як блимають вогники! Бонус - QR-код для скачування ..
570 грн.
Книга-планшет Чиї хатинки? Чиї дітки?
Книга-планшет Перші уроки Уроки сонечка - це електронна енциклопедія для малюків в форматі книжки-планшетика! 120 навчальних картинок, 60 логічних пар, 8 тем ( "Будиночки на фермі", "Лісові будиночки", "Як захищаємося", "Чий обід", "Дитинчата на фермі", "Дитинчата в лісі", "Як ми з'яв..
490 грн.
Зайченя
Зайченя Серія: Веселуни. Веселуни – музичні іграшки для найменших! Натискаючи на кнопочки, малюк зможе послухати добрі пісеньки та мелодії ( "Зайченя, потанцюємо!", "Стрибок-скок, пісеньку співаю", "Зайчик", "Лісова пісня", "Говорить Лисичка Зайчику ...", "Зайчик сіренький сид..
250 грн.
Плеєр Мультяшка
Плеєр Мультяшка Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить 20 пісеньок. Натискай на кнопочку з улюбленим героєм та слухай пісеньку!! ТМ Азбукварик   ..
280 грн.
Нема в наявності
Создание сайтов