Новинки

Музичні іграшки

Музичні іграшки

Плеєри, годинники та інші іграшки з улюбленими пісеньками та потішками Азбукварик.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Плеєр Новорічні подарунки
Плеєр Мультяшка Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить 20 новоічних пісеньок. Натискай на кнопочку з улюбленим героєм та слухай пісеньку!! ТМ Азбукварик     ..
280 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Музична іграшка Дід Мороз, 6 пісеньок
Музична іграшка Ялинка Електронна музична іграшка, російською мовою. Музична ялинка з популярними зимовими пісеньками – чудовий подарунок до Нового року! Веселий Дід Мороз привітає малюків з Новим роком та заспіває 6 пісеньок про улюблене свято: "Дед Мороз", "Зима", "Песня Деда Мо..
200 грн.
Конячка
Конячка Серія: Веселуни. Веселуни – музичні іграшки для найменших! Яскрава конячка приверне увагу малюків веселими звуками, мерехкотливими вогниками, улюбленими пісеньками та мелодіями, російською мовою ("Лошадка", "На ферме", "Едет дедушка Егор", "Облака", "Антошка", "Радуга-дуг..
250 грн.
Дитяче піаніно Дід Мороз
Дитяче піаніно Дід Мороз Азбукварик / Azbookvarik З цим диво-піаніно кожна дитина відчує себе справжнім музикантом! Натискаючи на різнокольорові клавіші, малюк послухає веселі новорічні пісеньки та мелодії ( "В лісі народилась ялиночка", "Білі сніжинки", "Якби не було зими", "Різдвяна піс..
250 грн.
CD-плеєр з вогниками Пісеньки і казки
CD-плеєр з вогниками Пісеньки і казки CD-плеєр з 4 дисками для малюків! 10 пісеньок персонажів мультфільмів і 10 казок: "Курочка Ряба", "Теремок", "Колобок", "Ріпка", "Три ведмеді" та інші! Вмикай улюблені пісеньки і дивись, як блимають вогники! Бонус - QR-код для скачування ..
570 грн.
Свинка
Свинка Серія: Веселуни. Веселуни – музичні іграшки для найменших! Свинка бешкетунка приверне увагу малюків веселими звуками, мерехкотливими вогниками, улюбленими пісеньками та мелодіями, російською мовою ("Я свинка", "Ни кола, ни двора", "Свинка и поросята", "Каравай", "Нам не ст..
250 грн.
Мультиплеєр Три коти
Інтерактивна іграшка мультиплеєр Три коти Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить 5 пісеньок, понад 50 звуків,загадок, розповідей. Натискай на кнопочку з улюбленим героєм та слухай розповідь чи пісеньку!! ТМ Умка ..
280 грн.
Мультиплеєр Кішечка
Мультиплеєр Кішечка Для правильного і гармонійного розвитку слуху дитині необхідні постійні і різноманітні стимули Допомогти в цьому зможе мультиплеер "Кішечка" ТМ "Умка"! - 18 пісень на вірші М. Дружиніної - 8 пісень з улюблених мультфільмів - звуки і голоси тварин - кно..
300 грн.
Музична іграшка Снігуронька, 6 пісеньок
Музична іграшка Снігуронька Електронна музична іграшка, російською мовою. Мила Снігурочка приходить в гості до малюків. Да не просто так, а з подарунками – улюбленими новорічними пісеньками! Натискай на кнопочку-нотку – слухай 6 пісеньок: "Кабы не было зимы...", "Песня о снежинке", "Т..
200 грн.
Магнітофончик Диско-хіт
Магнітофончик Диско-хіт, російською мовою Компактний магнітофончик так зручно всюди брати з собою! А 20 дитячих хітів і мигкотливі вогники неодмінно піднімуть настрій! У магнітофончику записані пісеньки і потішки (російською мовою): "Улыбка", "Неприятность эту мы переживём", "Песня Деда..
280 грн.
Дитяче піаніно Новий рік
Дитяче піаніно Новий рік Азбукварик / Azbookvarik Новорічне піаніно для найменших з нотками, що світяться, і 4 режимами гри, російською мовою. У режимі "Чарівне піаніно" малюки зможуть зіграти популярні новорічні мелодії: "Ялинка", "Різдвяна пісенька", "Чому ведмідь взимку спить?", ..
350 грн.
Слоненя
Слоненя Серія: Веселуни. Веселуни – музичні іграшки для найменших! Яскраве слоненя приверне увагу малюків веселими звуками, мерехкотливими вогниками, улюбленими пісеньками та мелодіями, російською мовою Приємний бонус - QR-код на упаковці для скачування 20 інтерактивних загадо..
260 грн.
Плеєр Улюблена казочка: Півник - золотий гребінець
Плеєр Улюблена казочка: Півник - золотий гребінець Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить: -2 казки (Півник і бобове зернятко, Кіт, півник та лисичка), -4 пісеньки-потішки ТМ Азбукварик   ..
250 грн.
Плеєр Улюблена казочка - Курочка Ряба
Плеєр Улюблена казочка - Курочка Ряба Електронна музична іграшка, осійською мовою. Містить: -2 казки (Курочка Ряба, Вовк та семеро козенят), -4 пісеньки-потішки ТМ Азбукварик   ..
240 грн.
Плеєр Мультяшка
Плеєр Мультяшка Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить 20 пісеньок. Натискай на кнопочку з улюбленим героєм та слухай пісеньку!! ТМ Азбукварик   ..
280 грн.
Дитяче електропіаніно Синій трактор
Дитяче електропіаніно Синій трактор Дитяче електропіаніно надовго захопить дитину і допоможе розкрити його музичні здібності. В іграшці є 2 режими роботи: програвач і класичне піаніно. У першому режимі дитина зможе прослухати 10 пісень та різні звуки, російською мовою. У другому ..
350 грн.
Создание сайтов