Новинки

Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Пропонуємо широкий вибір музичних та звукових книг.

Яскрава, красива книга обов'язково сподобається малюку.

Це ж так весело розглядати картинки, слухати улюблені мелодії, гратись разом з героями мультфільмів та казок,

вчитися і розважатися з найкращими друзями!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Абетка та загадки. К.Чуковський
Абетка та загадки. К.Чуковський 33 кнопки 30 звуків, 5 пісеньок, 3 загадки З цією чудовою Абеткою вивчення літер буде не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопки та слухайте звуки, слова і чудові вірші. Начайтесь разом з улюбленими героями! 30*25,5*1 ..
570 грн.
Книга-піаніно У лісі ялинонька
Книга-піаніно У лісі ялинонька 10най популярніших новорічних пісеньок Велика яскрава книга-піаніно дуже сподобається дитині. Вона зможе читати, роздивлятися ілюстрації та слухати улюблені пісеньки. Також під кожною пісенькою розташовані різнокольорові  ноти і використовуючи ..
600 грн.
Залізниця. Три коти, 5 кнопок
Музична книга Залізниця. Три коти Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Цікаво та з користю проводимо час разом з улюбленими героями. 20*18*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
350 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Чиполліно
Музична книга Чиполліно Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
190 грн.
Ну, постривай! В селі, 3 пісеньки
Музична книга Ну, постривай! В селі О.Курляндський Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісенькоми. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
220 грн.
Музична книга Червона шапочка. Ш.Перо
Музична книга Червона шапочка Ш.Перо Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
180 грн.
Музична казка Червона шапочка. Ш.Перо
Музична книга Червона шапочка Ш.Перо 10 пісеньок Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
250 грн.
Чунга-Чанга
Музична книга Чунга-Чанга за мотивами мультфільму Катерок Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка с пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
190 грн.
Три коти. Музична листівка, 3 пісеньки
Музични книга Три коти. Музична листівка Компактна книга з цупкого безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
220 грн.
Пісеньки про дружбу, 5 пісеньок
Пісеньки про дружбу Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. В книзі зібрано 3 історії: Бюро знахідок, Крихітка Єнот, По дорозі з хмаринками. Пластиковий звуковий модуль має 5 кнопок з  улюбленими пісеньками. 22*19*2 см, російською мовою. Т..
370 грн.
Музична книга Снігуронька
Музична книга Снігуронька   Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
190 грн.
Лускунчик
Музична книга Лускунчик Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
220 грн.
Кольорові історії. Малишарики
Кольорові історії. Малишарики Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати моторику пальчиків. Розглядаючи барвисті картинки, відкриє для себя чудовий..
260 грн.
Гарні манери. Мі-мі-мішки, 5 пісеньок
Звукова книга Гарні манери. Мі-мі-мішки Красива книга з цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Пластиковий звуковий модуль має 5 кнопок з пісеньками. За мотивами одноіменного мультфільму. 22*19*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
350 грн.
Чебурашка. Е.Успенський
Музична книга Чебурашка Е.Успенський Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати моторику пальчиків. Розглядаючи кольорові картинки, відкриє для..
260 грн.
Цифри, форми і кольори. Марина Дружиніна
Цифри, форми і кольори Марина Дружиніна 10 кнопок З цією книгою весело вивчати цифри і кольори. Книга містить веселі завдання, вірші, яскраві ілюстрації. 30*23 см, російською мовою. Тм Умка ..
390 грн.
Создание сайтов