Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Пропонуємо широкий вибір музичних та звукових книг.

Яскрава, красива книга обов'язково сподобається малюку.

Це ж так весело розглядати картинки, слухати улюблені мелодії, гратись разом з героями мультфільмів та казок,

вчитися і розважатися з найкращими друзями!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Абетка. М.А.Жукова
Музична книга Абетка М.А.Жукова Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Книгу складено логопедом з 10-річним стажем роботи. Вивчайте літери та слухайте пісеньки! 20*18*1 см, російською мовою. Тм Умка ..
300 грн.
Фіксі-абетка ДЕФЕКТ
Фіксі-абетка НЕ ПРАЦЮЄ ЗВУКОВИЙ МОДУЛЬ 33 кнопки З цією чудовою абеткою у віршах навчання грамоті стане не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопочки та слухайте звуки, слова і віршики. Навчайтесь  граючи разом з фіксиками! 30*25,5*1 см, російською м..
530 грн. 250 грн.
Три коти. Велосипед, 3 пісеньки
Музични книга Три коти. Велосипед Компактна книга з цупкого безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
240 грн.
Спеціальна техніка, М.Дружиніна, 5 пісеньок
Музична книга Спеціальна техніка Марина Дружиніна Звучить 5 пісеньок Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями.   20*20*2 см Тм Умка   ..
300 грн.
Познайомся з поні. My little pony. Книга-телефон
Познайомся з поні. My little pony. Книга-телефон 1 пісенька Тм Умка ..
120 грн.
Незамінний Дружок. Барбоскіни, 5 кнопок
Незамінний Дружок. Барбоскіни 5 кнопок Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Веселі фрази та пісенька потішать малюка. Улюблені герої навчать дружити, ніколи не сумувати та знаходити вихід з будь-якої ситуації. 20*18*1 см, російською мовою. ..
300 грн.
Музична книга Веселі атракціони Мі-мі-мішки, 3 пісеньки
Музична книга Веселі атракціони Мі-мі-мішки Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
250 грн.
Музична книга Веселі історії Мі-мі-мішки, 3 пісеньки
Музична книга Веселі історії Мі-мі-мішки Музична книжка-сумочка з закладинками «Мі-Мі-Мішки. Веселі історії» ТМ« Умка » стане чудовим подарунком для дитини: - 1 звукова кнопка - 3 пісні - закладки у вигляді улюблених персонажів - веселі історії - ручка для перенесення (зручно брати ..
270 грн.
Мами і малюки. В.Степанов, 10 пісеньок
Звукова книга Мами і малюки. В.Степанов Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 10 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
250 грн.
Лісові тварини в загадках. Маша і ведмідь
Лісові тварини в загадках. Маша і ведмідь Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Забіяка Маша прочитає віршики-загадки про тварин і познайомить дітей с лісовими мешканцями. Натискаючи кнопочки та слухаючи віршики Ваш малюк буде розвивати пам'ять, обра..
280 грн.
Звукова вікторина Тварини світу
Звукова вікторина Тварини світу   Звукова книга «Тварини світу. Вікторина 50 питань» ТМ «Умка» стане прекрасним подарунком для дитини: - 5 звукових кнопок - цікаві завдання - кольорові ілюстрації Книга в легкій ігровій формі познайомить малюка з різноманіттям тваринного сві..
290 грн.
Домашні улюбленці, М.Дружиніна, 3 пісеньки
Музична книга Домашні улюбленці Марина Дружиніна Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
210 грн.
День народження Лисички. Мі-мі-мішки, 5 пісеньок
Музична книга День народження Лисички. Мі-мі-мішки, 5 пісеньок Звучить 5 пісеньок з мультфільму Мі-мі-мішки. Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Разом з героями улюбленого мультфільму дізнаєтесь, що таке дружба, а веселі пісеньки піднімуть настрій...
320 грн.
Як стати другом. Лунтік, 3 пісеньки
Музична книга Як стати другом. Лунтік звучить 3 пісеньки з мультфільму про Лунтіка. Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. З неї ви прочитаєте про милого та товариського малюка - Лунтіка. Разом з героями улюбленого мультфільму дізнаєтесь, що таке ..
280 грн.
Як мене звати. Лунтік, 1 пісенька
Музична книга Як мене звати. Лунтік. Компактна книга з цупкого безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
190 грн.
Циркачі, Мі-мі-мішки, 3 пісеньки
Музична книга Циркачі Мі-мі-мішки Компактная книга з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
230 грн.
Создание сайтов