Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Пропонуємо широкий вибір музичних та звукових книг.

Яскрава, красива книга обов'язково сподобається малюку.

Це ж так весело розглядати картинки, слухати улюблені мелодії, гратись разом з героями мультфільмів та казок,

вчитися і розважатися з найкращими друзями!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Лускунчик
Музична книга Лускунчик Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
180 грн.
Автомобіль кота Леопольда
Музична книга Автомобіль кота Леопольда Компактная книга з цупкого безпечного картону з кнопкою для прослуховування. Теперь читати улюблені історії стало легко та узручно! Книжечка з закладками у формі улюблених героїв допоможе в цьому. А весела пісенька розважить малюків та їхніх бат..
230 грн.
Абетка Мі-мі-мішки
Звукова абетка Мі-мі-мішки 33 кнопки З цією чудовою абеткою у віршах навчання грамоті стане не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопочки та слухайте звуки, слова і віршики. Навчайтесь  граючи разом з улюбленими героями! 30*25,5*1 см, російською мов..
470 грн.
50 голосів тварин. Мами та малюки. Звукова енциклопедія
50 голосів тварин. Мами та малюки. Звукова енциклопедія Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Все про тварин. 50 звуків та голосів  тварин. Натискай на кнопки і слухай все саме цікаве про тварин! Задавай питання! Поповнюй свої знання цікавими фа..
270 грн.
50 голосів тварин. Лісові тварини. Звукова енциклопедія
50 голосів тварин. Лісові тварини. Звукова енциклопедія Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Все про тварин. 50 звуків та голосів лісових тварин. Натискай на кнопки і слухай все саме цікаве про тварин! Задавай питання! Поповнюй свої знання цікавими ..
270 грн.
50 голосів тварин. Зоопарк. В.Степанов. Звукова енциклопедія
50 голосів тварин. Зоопарк. Звукова енциклопедія Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Все про тварин. 50 звуків та голосів тварин, пташок та комах. Натискай на кнопки і слухай все саме цікаве про тварин! Задавай питання! Поповнюй свої знання цікавим..
270 грн.
50 голосів тварин. 5 кнопок. Звукова енциклопедія
50 голосів тварин. Звукова енциклопедія Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Все про тварин. 50 звуків та голосів тварин, пташок та комах. Натискай на кнопки і слухай все саме цікаве про тварин! Задавай питання! Поповнюй свої знання цікавими фактами..
270 грн.
Чебурашка. Е.Успенський
Музична книга Чебурашка Е.Успенський Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати моторику пальчиків. Розглядаючи кольорові картинки, відкриє для..
240 грн.
Улюблені потішки
Улюблені потішки 10 віршів, 5 кнопок Красива книжка  з плотними картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. В цій книзі зібрані віршики для найменших. Малюки із задоволенням будуть натискати на кнопочки та слухати веселі вірші. 20*17,5 см, російською мовою. Тм Ум..
250 грн. 200 грн.
Три коти. Кошенята кондитери, 3 пісеньки
Музични книга Три коти. Кошенята кондитери Компактна книга з цупкого безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
190 грн.
Три коти. Велосипед, 3 пісеньки
Музични книга Три коти. Велосипед Компактна книга з цупкого безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
190 грн.
Мами і малюки. В.Степанов, 10 пісеньок
Звукова книга Мами і малюки. В.Степанов Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 10 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
200 грн.
Кольорові історії. Малишарики
Кольорові історії. Малишарики Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати моторику пальчиків. Розглядаючи барвисті картинки, відкриє для себя чудовий..
250 грн.
Залізниця. Три коти, 5 кнопок
Музична книга Залізниця. Три коти Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Цікаво та з користю проводимо час разом з улюбленими героями. 20*18*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
270 грн.
Домашні тварини. В.Степанов, 10 пісеньок
Звукова книга Домашні тварини. В.Степанов Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 10 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
200 грн.
Гуси-лебеді, 10 пісеньок
Музична казка Гуси-лебеді Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 10 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
200 грн.
Создание сайтов