Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Пропонуємо широкий вибір музичних та звукових книг.

Яскрава, красива книга обов'язково сподобається малюку.

Це ж так весело розглядати картинки, слухати улюблені мелодії, гратись разом з героями мультфільмів та казок,

вчитися і розважатися з найкращими друзями!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Абетка та загадки. К.Чуковський
Абетка та загадки. К.Чуковський 33 кнопки 30 звуків, 5 пісеньок, 3 загадки З цією чудовою Абеткою вивчення літер буде не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопки та слухайте звуки, слова і чудові вірші. Начайтесь разом з улюбленими героями! 30*25,5*1 ..
570 грн.
Залізниця. Три коти, 5 кнопок
Музична книга Залізниця. Три коти Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Цікаво та з користю проводимо час разом з улюбленими героями. 20*18*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
370 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Абетка. М.А.Жукова
Музична книга Абетка М.А.Жукова Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Книгу складено логопедом з 10-річним стажем роботи. Вивчайте літери та слухайте пісеньки! 20*18*1 см, російською мовою. Тм Умка ..
300 грн.
Чиполліно
Музична книга Чиполліно Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
190 грн.
Музична книга Червона шапочка. Ш.Перо
Музична книга Червона шапочка Ш.Перо Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
180 грн.
Музична казка Червона шапочка. Ш.Перо
Музична книга Червона шапочка Ш.Перо 10 пісеньок Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
250 грн.
Чунга-Чанга
Музична книга Чунга-Чанга за мотивами мультфільму Катерок Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка с пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
190 грн.
Музична книга Снігуронька
Музична книга Снігуронька   Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з пісенькою. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
190 грн.
Лускунчик
Музична книга Лускунчик Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
220 грн.
Гарні манери. Мі-мі-мішки, 5 пісеньок
Звукова книга Гарні манери. Мі-мі-мішки Красива книга з цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Пластиковий звуковий модуль має 5 кнопок з пісеньками. За мотивами одноіменного мультфільму. 22*19*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
350 грн.
Чебурашка. Е.Успенський
Музична книга Чебурашка Е.Успенський Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати моторику пальчиків. Розглядаючи кольорові картинки, відкриє для..
260 грн.
Цифри, форми і кольори. Марина Дружиніна
Цифри, форми і кольори Марина Дружиніна 10 кнопок З цією книгою весело вивчати цифри і кольори. Книга містить веселі завдання, вірші, яскраві ілюстрації. 30*23 см, російською мовою. Тм Умка ..
390 грн.
Фіксі-абетка ДЕФЕКТ
Фіксі-абетка НЕ ПРАЦЮЄ ЗВУКОВИЙ МОДУЛЬ 33 кнопки З цією чудовою абеткою у віршах навчання грамоті стане не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопочки та слухайте звуки, слова і віршики. Навчайтесь  граючи разом з фіксиками! 30*25,5*1 см, російською м..
530 грн. 250 грн.
Три коти. Велосипед, 3 пісеньки
Музични книга Три коти. Велосипед Компактна книга з цупкого безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
230 грн.
Познайомся з поні. My little pony. Книга-телефон
Познайомся з поні. My little pony. Книга-телефон 1 пісенька Тм Умка ..
120 грн.
Пісеньки про дружбу. Лунтік
Музична книга Пісеньки про дружбу. Лунтік Звучить 5 пісеньок з мультфільму про Лунтіка. Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. З неї ви прочитаєте про милого та товариського малюка - Лунтіка. Разом з героями улюбленого мультфільму дізнаєтесь, що т..
300 грн.
Создание сайтов