Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Музичні, звукові та інтерактивні книжки

Пропонуємо широкий вибір музичних та звукових книг.

Яскрава, красива книга обов'язково сподобається малюку.

Це ж так весело розглядати картинки, слухати улюблені мелодії, гратись разом з героями мультфільмів та казок,

вчитися і розважатися з найкращими друзями!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Синій трактор. На фермі
Музична книга Синій трактор. На фермі Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
180 грн.
Лускунчик
Музична книга Лускунчик Компактная книга из міцного безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
180 грн.
Один вдома. Маша та ведмідь
Один вдома. Маша та ведмідь 4 фрази та пісенька з мультфільму. Красива книжка з цупкими  картонними сторінками і яскравими ілюстраціями. Улюблені герої разом зустрічають Новий рік! 20*17,5 см, російською мовою. Тм Умка ..
235 грн.
Музиканти. Три коти, 5 пісеньок
Звукова книга Музиканти. Три коти Красива книга з цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Пластиковий звуковий модуль має 5 кнопок з пісеньками. За мотивами одноіменного мультфільму. 22*19*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
300 грн.
50 голосів тварин. Мами та малюки. Звукова енциклопедія
50 голосів тварин. Мами та малюки. Звукова енциклопедія Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Все про тварин. 50 звуків та голосів  тварин. Натискай на кнопки і слухай все саме цікаве про тварин! Задавай питання! Поповнюй свої знання цікавими фа..
270 грн.
50 голосів тварин. Лісові тварини. Звукова енциклопедія
50 голосів тварин. Лісові тварини. Звукова енциклопедія Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Все про тварин. 50 звуків та голосів лісових тварин. Натискай на кнопки і слухай все саме цікаве про тварин! Задавай питання! Поповнюй свої знання цікавими ..
270 грн.
50 голосів тварин. Зоопарк. В.Степанов. Звукова енциклопедія
50 голосів тварин. Зоопарк. Звукова енциклопедія Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Все про тварин. 50 звуків та голосів тварин, пташок та комах. Натискай на кнопки і слухай все саме цікаве про тварин! Задавай питання! Поповнюй свої знання цікавим..
270 грн.
50 голосів тварин. Домашні тварини. Звукова енциклопедія
50 голосів тварин. Домішні тварини. Звукова енциклопедія Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Все про тварин. 50 звуків та голосів домашніх тварин. Натискай на кнопки і слухай все саме цікаве про тварин! Задавай питання! Поповнюй свої знання цікавим..
270 грн.
50 голосів тварин. 5 кнопок. Звукова енциклопедія
50 голосів тварин. Звукова енциклопедія Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Все про тварин. 50 звуків та голосів тварин, пташок та комах. Натискай на кнопки і слухай все саме цікаве про тварин! Задавай питання! Поповнюй свої знання цікавими фактами..
270 грн.
Три коти. Кошенята кондитери, 3 пісеньки
Музични книга Три коти. Кошенята кондитери Компактна книга з цупкого безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
190 грн.
Три коти. Велосипед, 3 пісеньки
Музични книга Три коти. Велосипед Компактна книга з цупкого безпечного картону з кнопкою для прослуховування. 1 кнопка з 3 пісеньками. 18.5*15*2 см, російською мовою. Тм Умка ..
190 грн.
Союзмультфільм. Пісеньки з мультиків (3 муз. кнопки, 10 пісень).
Музична книга Пісеньки з мультфільмів Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати моторику пальчиків. Улюблені автори, народний фольклор, історії..
270 грн.
Залізниця. Три коти, 5 кнопок
Музична книга Залізниця. Три коти Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Цікаво та з користю проводимо час разом з улюбленими героями. 20*18*2 см, російською мовою. Тм Умка   ..
270 грн.
Дикі тварини, 10 кнопок
Дикі тварини Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Все про диких тварин та їхніх  дитинчат: де живуть, що їдять, чим корисні. 30 віршиків та загадок про диких тварин, 10 голосів, завдання, цікаві фотографії. 23*30 см, російською мовою. Т..
330 грн.
Абетка Мі-мі-мішки
Звукова абетка Мі-мі-мішки 33 кнопки З цією чудовою абеткою у віршах навчання грамоті стане не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопочки та слухайте звуки, слова і віршики. Навчайтесь  граючи разом з улюбленими героями! 30*25,5*1 см, російською мов..
470 грн.
Чебурашка. Е.Успенський
Музична книга Чебурашка Е.Успенський Красива книга с цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Слухаючи пісеньки Ваш малюк навчиться запам'ятовувати слова. Натискаючи на кнопки, він буде удосконалювати моторику пальчиків. Розглядаючи кольорові картинки, відкриє для..
240 грн.
Создание сайтов