Новинки

Звукові планшети Azbookvarik

Звукові планшети Azbookvarik

Інтерактивні планшетики відт Азбукварик подарують дітям багато приємних моментів.

Це не просто розвага, але й навчання грамоті, рахунку, знайомство з тваринами,

а найголовніше - багато музики та улюбленихх пеісень!

Приємного вибору!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Планшетик Новорічне свято
Планшетик Новорічне свято Кожна дитина буде рада знайти цей планшет під ялинкою! Бо в ньому є і новорічні пісеньки, і мультказки російською мовою («Дед Мороз и лето», «Умка», «Верное средство», «Мама для Мамонтёнка», «Песенка Мышонка»), і віршики улюблених поетів («Новый год», «Ели», ..
390 грн.
Сенсорный планшет Абетка і рахунок Три коти
Навчальний планшет Абетка і рахунок Три коти Розвиваючий навчальний планшет «Абетка і рахунок» Три коти (російською мовою) - 33 вірші - 8 режимів работи - пісні з мультфільму - скоромовки та чистомовки - вчимо цифри, форми і кольори Стане чудовим подаркоунком для вашої дитини т..
500 грн.
Планшетик Топотушки
Планшетик Топотушки З планшетиком «Топотушки» будь-який день буде веселіше! 15 звіряток заспівають улюблені потішки, а малюк з радістю буде підспівувати Лисичці, Козі-дерезі, Сороці-Білобоці та іншим героям. Перемикай режими - слухай вірші В. Степанова, Є. Карганова, В. Берестова і 5 на..
370 грн.
Планшетик Курочка ряба та інші казки
Планшетик Курочка ряба та інші казки У цьому звуковому планшетіку з яскравою сюжетною картинкою зібрано 5 казок ( «Курочка Ряба», «Теремок», «Маша і ведмідь», «Зайчикова хатинка», «Коза-дереза») і кращі потішки. І нтерактивні ігри ( «Повторяшка» і «Склади казку») не тільки розважають,..
300 грн.
Планшетик Дружок. 30 звіряток та їх голосів
Планшетик Дружок Ось це так! Тварини ферми, лісу, Африки та океану - в одному планшетику! Малюк не тільки познайомиться зі звірятками, але і пограє з ними в захоплюючі ігри: «Чий це голос?» і «Веселі хованки». А улюблені мультяшки (Крихітка Єнот, Мамонтеня, Їжачок та ін.) заспівають 5..
350 грн.
Планшетик Все про все
Планшетик Все про все Ваш малюк любиь розумні ігри-вікторини? Тоді цей планшетик – для нього! 200 запитань, 20 різноманітних тем, 3 рівня складності чекають на маленького ерудита. А допитливий Макс допоможе дитині стати Суперзнатоком! Бонус – міні-плеєр з сучасними танцювальними м..
370 грн.
Сенсорный планшет Синій трактор
Навчальний планшет Синій трактор Стане чудовим подаркоунком для вашої дитини та підготує її до школи! Така іграшка буде розвивати в вашій дитині: - просторове мислення - музичний слух - логіку - моторику - зір - увагу - пам"ять - мислення Розміри: 24 * 19 * 4 см. ..
570 грн.
Сенсорный планшет Малишарики
Навчальний планшет зі світлом Малишарики Розвиваючий навчальний планшет «Малишарики» - 26 пісень та звуків - 9 режимів работи - 12 пісень з мультфільму - 3 види екзамену для перевіркии знань - вчимо цифри, форми і кольори Планшет озвучений, з підсвіткою. Стане чудовим подаркоун..
550 грн.
Сенсорный навчальний плакат Синій трактор
Навчальний плакат Синій трактор Абетка і цифри, 150 віршів, ігр та звуків, 8 програм, 5 пісень з мультфільму. Стане чудовим подаркоунком для вашої дитини та підготує її до школи! Така іграшка буде розвивати в вашій дитині: - просторове мислення - музичний слух - логіку - м..
500 грн.
Планшетик Улюблена казочка
Планшетик Улюблена казочка Азбукварик / Azbookvarik З новим звуковим, музичним планшетиком нудьгувати не доведеться! Адже в ньому є і улюблені народні казки ( «Пузир, Соломинка і Личак», «Півник - золотий гребінець», «Два жадібних ведмежати», «Бичок - смоляний бочок», «Сонечко»), і ка..
400 грн.
Планшетик Маленький розумник
Планшетик Маленький розумник Планшетик для допитливих малюків! Російською мовою. Малюка чекає 10 ігор на різні захоплюючі теми, супергра, 130 питань і завдань. Відволіктися від інтелектуальної гри допоможуть 10 пісеньок і мелодій: слухай, підспівуй і танцюй! + Бонус: можливість зава..
300 грн.
Планшетик Маленький всезнайко
Планшетик Маленький всезнайко Ваш малюк хоче знати все про все? Тоді цей планшетик – для нього! 200 запитань, 20 різноманітних тем, 3 рівня складності, російською мовою. Планшетик містить навіть міні-плеєр з улюбленими пісеньками з мультиків: «Пусть бегут неуклюже», «Песенка друзей»,..
390 грн.
Планшетик Казочка для маленьких
Планшетик Казочка для маленьких Електронна музична іграшка. Містить: - 5 пісеньок-потішек, - 5 пісеньок з мультфільмів, - 5 мультиків (розповіді за мотивами мультфільмів) - 5 казок, - 5 віршів. ТМ Азбукварик ..
420 грн.
Планшетик Абетка Весела ферма
Планшетик Весела ферма Російською мовою. З новим планшетиком нудьгувати не доведеться! Натискаючи на кнопочки, малюк вивчить букви і запам'ятає, як вони звучать, познайомиться з цифрами, кольорами і мешканцями ферми. Пізнавальні пісеньки, 65 питань і завдань у віршах допоможуть пе..
400 грн.
Планшетик-пианино  Веселая радуга
Планшетик-пианино  Веселая радуга Электронная музыкальная игрушка. Содержит: - 8 песенок, - режим Цифры/цвета, - режим Пианино/песенки, - игра Чей голос? - игра Загадки, ТМ Азбукварик   ..
350 грн.
Планшетик Хто найрозумніший?
Планшетик Хто найрозумніший? Цей гзвуковий планшет - чудовий подарунок для маленьких ерудитів! 200 розумних запитань, 20 ігрових тем, 3 рівня - грай і дізнавайся багато цікавого! Вибирай одну з цікавих вікторин - «Марафон» або «Фортуна». Відповідай на питання з веселим Максом і ставай..
390 грн.
Создание сайтов