Звукові планшети Azbookvarik

Звукові планшети Azbookvarik

Інтерактивні планшетики відт Азбукварик подарують дітям багато приємних моментів.

Це не просто розвага, але й навчання грамоті, рахунку, знайомство з тваринами,

а найголовніше - багато музики та улюбленихх пеісень!

Приємного вибору!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Планшетик-піаніно  Моя музична абетка
Планшетик-піаніно  Моя музична абетка Електронна музична іграшка. Міститьт: - 40 пісень та мелодій, - режим Музична абетка, - режим Піаніно/пісеньки, - гра Вгадай літеру, - гра Вгадай мелодію. ТМ Азбукварик   ..
370 грн.
Планшетик Загадай - я відгадаю - ДЕФЕКТ
ДЕФЕКТ. Не пряцює верхній ряд, 9 кнопок Планшетик Загадай - я відгадаю Грати з цим інтерактивним планшетиком так же весело, як з найкращим другом! Загадай тварину - а веселий Крихітка Єнот її вгадає. Як же він це зробить? Задаватиме питання, а ти відповідай - ТАК чи НІ і натискай ..
370 грн. 150 грн.
Планшетик Новорічне свято
Планшетик Новорічне свято Кожна дитина буде рада знайти цей планшет під ялинкою! Бо в ньому є і новорічні пісеньки, і мультказки російською мовою («Дед Мороз и лето», «Умка», «Верное средство», «Мама для Мамонтёнка», «Песенка Мышонка»), і віршики улюблених поетів («Новый год», «Ели», ..
370 грн.
Планшетик Мішутки Перші знання
Планшетик Мішутки Перші знання Сучасні діти знайомляться з новітніми технологіями прямо з пелюшок! Спеціально для них було розроблено цей унікальний планшетик, в якому зібрано всі перші знання. Натискаючи на малюнки, дитина вивчить абетку, цифри і кольори, познайомиться з тваринами та..
370 грн.
Планшетик Дружок. 30 звіряток та їх голосів
Планшетик Дружок Ось це так! Тварини ферми, лісу, Африки та океану - в одному планшетику! Малюк не тільки познайомиться зі звірятками, але і пограє з ними в захоплюючі ігри: «Чий це голос?» і «Веселі хованки». А улюблені мультяшки (Крихітка Єнот, Мамонтеня, Їжачок та ін.) заспівають 5..
350 грн.
Сенсорный планшет Малишарики
Навчальний планшет зі світлом Малишарики Розвиваючий навчальний планшет «Малишарики» - 26 пісень та звуків - 9 режимів работи - 12 пісень з мультфільму - 3 види екзамену для перевіркии знань - вчимо цифри, форми і кольори Планшет озвучений, з підсвіткою. Стане чудовим подаркоун..
500 грн.
Сенсорний планшет Абетка Фіксики
Сенсорний планшет Абетка Фіксики З сенсорним планшетом "Фіксф Абетка" дитина зможе грати, вчитися і розвиватися! Планшет містить 10 навчальних програм. З цією розумною іграшкою дитина вивчить російський алфавіт, цифри до 10, вивчить 33 вірші і 10 скоромовок, розгадає 33 загадки у ..
500 грн.
Планшетик-пианино  Веселая радуга
Планшетик-пианино  Веселая радуга Электронная музыкальная игрушка. Содержит: - 8 песенок, - режим Цифры/цвета, - режим Пианино/песенки, - игра Чей голос? - игра Загадки, ТМ Азбукварик   ..
350 грн.
Планшетик Мультяшки-повторяшки
Планшетик Мультяшки-повторяшки Электронная музыкальная игрушка. Режимы Звуки/песенки, Повторяшка, Пианино, Мелодии. Содержит: мультсказка Мама для мамонтенка, 5 песенок мультяшек, 7 мелодий, звуки инструментов. ТМ Азбукварик   ..
330 грн.
Планшетик Маленький всезнайко
Планшетик Маленький всезнайко Ваш малюк хоче знати все про все? Тоді цей планшетик – для нього! 200 запитань, 20 різноманітних тем, 3 рівня складності, російською мовою. Планшетик містить навіть міні-плеєр з улюбленими пісеньками з мультиків: «Пусть бегут неуклюже», «Песенка друзей»,..
370 грн.
Планшетик Курочка ряба та інші казки
Планшетик Курочка ряба та інші казки У цьому звуковому планшетіку з яскравою сюжетною картинкою зібрано 5 казок ( «Курочка Ряба», «Теремок», «Маша і ведмідь», «Зайчикова хатинка», «Коза-дереза») і кращі потішки. І нтерактивні ігри ( «Повторяшка» і «Склади казку») не тільки розважають,..
280 грн.
Планшетик Колобок
Планшетик Колобок Улюблені казки та перші знання. Електронна музична іграшка. Веселий планшетик «Колобок» стане прекрасним подарунком для малюків. Герої улюбленої казки оживають! Натискай на картинки - персонажі розкажуть казки і вірші, а також заспівають завзяті пісеньки-забавлян..
350 грн.
Планшетик Знайди пару
Планшетик Знайди пару Електронна музична іграшка. Містить: - теми ферма, улюбленці, ліс, зоопарк, - гра Знайди пару, - гра Чий це голос? - 5 пісеньок. Російською мовою. ТМ Азбукварик   ..
350 грн.
Планшетик Загадайка
Планшетик Загадайка Електронна музична іграшка. Ваш малюк любить відгадувати загадки? Тоді Планшетик Загадайка - для нього! У ньому зібрано 60 загадок з шести пізнавальних тем: тварини ферми, мешканці зоопарку, тварини лісу, чудеса природи, овочі і фрукти, іграшки. А ще дитині..
350 грн.
Планшетик Хто найрозумніший?
Планшетик Хто найрозумніший? Цей гзвуковий планшет - чудовий подарунок для маленьких ерудитів! 200 розумних запитань, 20 ігрових тем, 3 рівня - грай і дізнавайся багато цікавого! Вибирай одну з цікавих вікторин - «Марафон» або «Фортуна». Відповідай на питання з веселим Максом і ставай..
370 грн.
Планшетик Розумна казочка
Планшетик Розумна казочка Казки допомогають дітям вчитися! З новим інтерактивним планшетиком діти не тільки послухають улюблені казки, але й вивчать цифри, форми і кольори, познайомляться з тваринами. А в режимі «Розумна казка» дитина буде виконувати завданння по казці «Теремок» і змо..
370 грн.
Создание сайтов