Звукові планшети Azbookvarik

Звукові планшети Azbookvarik

Інтерактивні планшетики відт Азбукварик подарують дітям багато приємних моментів.

Це не просто розвага, але й навчання грамоті, рахунку, знайомство з тваринами,

а найголовніше - багато музики та улюбленихх пеісень!

Приємного вибору!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Планшетик Новорічне свято
Планшетик Новорічне свято Кожна дитина буде рада знайти цей планшет під ялинкою! Бо в ньому є і новорічні пісеньки, і мультказки російською мовою («Дед Мороз и лето», «Умка», «Верное средство», «Мама для Мамонтёнка», «Песенка Мышонка»), і віршики улюблених поетів («Новый год», «Ели», ..
390 грн.
Планшетик Курочка ряба та інші казки
Планшетик Курочка ряба та інші казки У цьому звуковому планшетіку з яскравою сюжетною картинкою зібрано 5 казок ( «Курочка Ряба», «Теремок», «Маша і ведмідь», «Зайчикова хатинка», «Коза-дереза») і кращі потішки. І нтерактивні ігри ( «Повторяшка» і «Склади казку») не тільки розважають,..
300 грн.
Планшетик Дружок. 30 звіряток та їх голосів
Планшетик Дружок Ось це так! Тварини ферми, лісу, Африки та океану - в одному планшетику! Малюк не тільки познайомиться зі звірятками, але і пограє з ними в захоплюючі ігри: «Чий це голос?» і «Веселі хованки». А улюблені мультяшки (Крихітка Єнот, Мамонтеня, Їжачок та ін.) заспівають 5..
350 грн.
Планшетик Все про все
Планшетик Все про все Ваш малюк любиь розумні ігри-вікторини? Тоді цей планшетик – для нього! 200 запитань, 20 різноманітних тем, 3 рівня складності чекають на маленького ерудита. А допитливий Макс допоможе дитині стати Суперзнатоком! Бонус – міні-плеєр з сучасними танцювальними м..
370 грн.
Сенсорный планшет Малишарики
Навчальний планшет зі світлом Малишарики Розвиваючий навчальний планшет «Малишарики» - 26 пісень та звуків - 9 режимів работи - 12 пісень з мультфільму - 3 види екзамену для перевіркии знань - вчимо цифри, форми і кольори Планшет озвучений, з підсвіткою. Стане чудовим подаркоун..
550 грн.
Планшетик Маленький розумник
Планшетик Маленький розумник Планшетик для допитливих малюків! Російською мовою. Малюка чекає 10 ігор на різні захоплюючі теми, супергра, 130 питань і завдань. Відволіктися від інтелектуальної гри допоможуть 10 пісеньок і мелодій: слухай, підспівуй і танцюй! + Бонус: можливість зава..
300 грн.
Планшетик Маленький всезнайко
Планшетик Маленький всезнайко Ваш малюк хоче знати все про все? Тоді цей планшетик – для нього! 200 запитань, 20 різноманітних тем, 3 рівня складності, російською мовою. Планшетик містить навіть міні-плеєр з улюбленими пісеньками з мультиків: «Пусть бегут неуклюже», «Песенка друзей»,..
390 грн.
Планшетик Абетка Весела ферма
Планшетик Весела ферма Російською мовою. З новим планшетиком нудьгувати не доведеться! Натискаючи на кнопочки, малюк вивчить букви і запам'ятає, як вони звучать, познайомиться з цифрами, кольорами і мешканцями ферми. Пізнавальні пісеньки, 65 питань і завдань у віршах допоможуть пе..
400 грн.
Сенсорный навчальний плакат Синій трактор
Навчальний плакат Синій трактор Абетка і цифри, 150 віршів, ігр та звуків, 8 програм, 5 пісень з мультфільму. Стане чудовим подаркоунком для вашої дитини та підготує її до школи! Така іграшка буде розвивати в вашій дитині: - просторове мислення - музичний слух - логіку - м..
500 грн.
Планшетик-пианино  Веселая радуга
Планшетик-пианино  Веселая радуга Электронная музыкальная игрушка. Содержит: - 8 песенок, - режим Цифры/цвета, - режим Пианино/песенки, - игра Чей голос? - игра Загадки, ТМ Азбукварик   ..
350 грн.
Планшетик Хто найрозумніший?
Планшетик Хто найрозумніший? Цей гзвуковий планшет - чудовий подарунок для маленьких ерудитів! 200 розумних запитань, 20 ігрових тем, 3 рівня - грай і дізнавайся багато цікавого! Вибирай одну з цікавих вікторин - «Марафон» або «Фортуна». Відповідай на питання з веселим Максом і ставай..
390 грн.
Планшетик Розумна казочка
Планшетик Розумна казочка Казки допомогають дітям вчитися! З новим інтерактивним планшетиком діти не тільки послухають улюблені казки, але й вивчать цифри, форми і кольори, познайомляться з тваринами. А в режимі «Розумна казка» дитина буде виконувати завданння по казці «Теремок» і змо..
370 грн.
Планшетик Музична ферма
Планшетик Музична ферма Електрона музична іграшка. Все про тварин на фермі. Містить: - пісеньки звірят та мелодії, - голоси тварин, - гру Загадки, - гру Чий голос? ТМ Азбукварик   ..
390 грн.
Планшетик Знайди пару
Планшетик Знайди пару Електронна музична іграшка. Містить: - теми ферма, улюбленці, ліс, зоопарк, - гра Знайди пару, - гра Чий це голос? - 5 пісеньок. Російською мовою. ТМ Азбукварик   ..
350 грн.
Навчальний планшет з функією запису Вірші та пісні Агнії Барто
Навчальний планшет з функією запису Вірші та пісні Агнії Барто Навчальний планшет Тм "Умка" з віршами А. Барто - це унікальна новинка для малюків. Він зроблений з екологічних матеріалів, забарвлений безпечними фарбами в яскраві кольори, тому дитина може грати з ним годинами без шкоди дл..
300 грн.
Сенсорний планшет Абетка Фіксики
Сенсорний планшет Абетка Фіксики З сенсорним планшетом "Фіксф Абетка" дитина зможе грати, вчитися і розвиватися! Планшет містить 10 навчальних програм. З цією розумною іграшкою дитина вивчить російський алфавіт, цифри до 10, вивчить 33 вірші і 10 скоромовок, розгадає 33 загадки у ..
550 грн.
Создание сайтов