Смартфончики Azbookvarik / Азбукварик

Смартфончики Azbookvarik / Азбукварик

Музыкальные смартфончики - современная игрушка, которая обязательно заинтересует вашего ребенка.

Веселые песенки дома, на прогулке, в гостях. Наши смартфончики не дадут скучать.

И это не только развлечение, но и веселое обучение.

Приятного выбора!!!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мультіплеєр Антошка
Мультіплеєр Антошка Електронна музична іграшка. Містить 5 казок (Колобок, Курочка Ряба, Ріпка, Зайчикова хатинка, Теремок) і 15 пісеньок.  В плеєрі зібрані найпопулярніші  та найулюбленіші пісеньки, які обов'язково сподобаються вашїй дитині. ТМ Азбукварик ..
260 грн.
Мій друг Мишеня. Плеєр Пісеньки мультяшок
Мій друг Мишеня. Плеєр Пісеньки мультяшок Інтерактивний плеєр-смартфончик з улюбленими мультяшками! Торкнись Мишеняти і він розповість казку і заспіває пісеньки (російською мовою): «Какой чудесный день!», «Мир похож на цветной луг», «Песенка о лете», «Карусельные лошадки», «Что та..
230 грн.
Мультіплеєр Веселі мультяшки
Мультіплеєр Веселі мультяшки Електронна музична іграшка. Містить 4 мультика-розповіді російською мовою (Трям! здравствуйте, Мама для мамонтенка, Песенка Мышонка, Чучело-мяучело) та 16 улюблених пісеньок, які обв"язково сподобаються вашій дитині. ТМ Азбукварик   ..
240 грн.
Бджілка Умняша. Ігровий смартфончик
Ігровий смартфончик Бджілка Умняша Електронна музична іграшка, російською мовою. З цим дивовим смартфончиком можна і в веселу вікторину пограти, і улюблені пісеньки послухати! А допоможе малюкам Бджілка Умняша! Вона поставить 50 цікавих запитань з п'яти тем: ферма, ліс, Африка, ма..
250 грн.
Смартфончик Цікавий алфавіт (українською)
Смартфончик Цікавий алфавіт (українською) Електронна музична іграшка. Містить: -звуки літер та слова, -33 віршики, -2 пісеньки. Батарейки в комплект не входять.     ..
190 грн.
Мультіплеєр Михайлик та його друзі
Мультіплеєр Михайлик та його друзі Новинка в серії «Мульти плеєр»! 65 питань і загадок, 26 тваринок і голосів, 3 гри - все це чекає малюків в новому смартфончику! Натисни на велику картинку - Михайлик заговорить і заспіває. Слухай і вивчай вірші В.Степанова: "Жаба", "Борсук", "Ло..
260 грн.
Мультіплеєр Ладушки
Мультіплеєр Ладушки Електронна музична іграшка. Містить 20 потішок і пісеньок для найменших. В плеєрі зібрані найпопулярніші та найулюбленіші пісеньки, які обов'язково сподобаються вашій дитині. ТМ Азбукварик   ..
260 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Мої казочки. Музичний смартфончик
Музичний смартфончик Мої казочки Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить: -8 казок (Колобок, Теремок, Гуси-лебеді, Марійка та ведмідь, Ріпка, Курочка Ряба, Зайчикова хатинка, Три ведмеді), -8 пісеньок-потішок, -звуки телефона. Розмір упаковки 13,2х22,7х1,7 см..
250 грн.
Міні смартфончик Веселий сніговик
Міні смартфончик Веселий сніговик Подарунок на Новий рік для найменших! Потішний сніговик привітає з улюбленим святом, заспіває 6 новорічних пісеньок російською мовою («Снеговик», «Рождественская песенка», «Что такое Новый год?», «Белые снежинки», «Зима», «Песенка о ёлочке») та ро..
150 грн.
Двосторонній смартфончик Новий рік
Двосторонній смартфончик Новий рік Azbookvarik Грати з цим смартфончиком стало ще цікавіше - адже тепер натискати на звукові кнопочки можна з обох сторін! 16 пісеньок і мелодій  ("Зима", "Расскажи, Снегурочка", "Всех с Новым годом", "В лесу родилась ёлочка", "Кабы не было зимы", ..
260 грн.
Ферма. Смартфончик
Ферма. Смартфончик Електронна музична іграшка. Містить: -10 пісеньок звірят, -10 голосів звірят, -4 пісеньки з мультфільмів, -4 танцювальні мелодії. ТМ Азбукварик ..
220 грн.
Три поросятка. Музичний смартфончик
Музичний смартфончик Три поросятка Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить: -5 казок (Три поросятка, Лисичка-сестричка і сірий вовк, Марійка і ведмідь, Коза-дереза, Півник та бобове зернятко), -8 пісеньок-потішок, -5 пісеньок. ТМ Азбукварик   ..
230 грн.
Терем-теремок. Мультиплеєр Чудо-казочка
Терем-теремок. Мультиплеєр Чудо-казочка Електронна музична іграшка. Містить: -5 казок (Теремок, Маша і ведмідь, Вовк і семеро козенят, Гуси-лебеді, Три поросятка), -4 потішки, -8 пісеньок. ТМ Азбукварик   ..
250 грн.
Смартфончик Позвони звірятам (українською)
Смартфончик Позвони звірятам (українською) Електронна музична іграшка. Містить: -20 віршиків про цифри та звірят, -5 пісень, -справжні звуки тварин, -назви фігур, кольорів, тварин, -цифри ві 1 до 10, -набір номера телефона тваринки. Батарейки в комплект не вход..
190 грн.
Смартфончик Мої мультяшки
Смартфончик Мої мультяшки Ваш малюк любить мультики? Тоді цей чудо-смартфончик буде для нього чудовим подарунком! На кольоровій сюжетній картинці всі персонажі говорять! Натискай на них - слухай 5 улюблених казок. Перемикай режими - і персонажі заспівають веселі пісеньки. А ще на смар..
260 грн.
Плеєр Улюблена казочка: Півник - золотий гребінець
Плеєр Улюблена казочка: Півник - золотий гребінець Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить: -2 казки (Півник і бобове зернятко, Кіт, півник та лисичка), -4 пісеньки-потішки ТМ Азбукварик   ..
250 грн.
Создание сайтов