Смартфончики Azbookvarik / Азбукварик

Смартфончики Azbookvarik / Азбукварик

Музыкальные смартфончики - современная игрушка, которая обязательно заинтересует вашего ребенка.

Веселые песенки дома, на прогулке, в гостях. Наши смартфончики не дадут скучать.

И это не только развлечение, но и веселое обучение.

Приятного выбора!!!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Міні смартфончик Веселий сніговик
Міні смартфончик Веселий сніговик Подарунок на Новий рік для найменших! Потішний сніговик привітає з улюбленим святом, заспіває 6 новорічних пісеньок російською мовою («Снеговик», «Рождественская песенка», «Что такое Новый год?», «Белые снежинки», «Зима», «Песенка о ёлочке») та ро..
150 грн.
Мій друг Мишеня. Плеєр Пісеньки мультяшок
Мій друг Мишеня. Плеєр Пісеньки мультяшок Інтерактивний плеєр-смартфончик з улюбленими мультяшками! Торкнись Мишеняти і він розповість казку і заспіває пісеньки (російською мовою): «Какой чудесный день!», «Мир похож на цветной луг», «Песенка о лете», «Карусельные лошадки», «Что та..
230 грн.
Ферма. Смартфончик
Ферма. Смартфончик Електронна музична іграшка. Містить: -10 пісеньок звірят, -10 голосів звірят, -4 пісеньки з мультфільмів, -4 танцювальні мелодії. ТМ Азбукварик ..
220 грн.
Три поросятка. Музичний смартфончик
Музичний смартфончик Три поросятка Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить: -5 казок (Три поросятка, Лисичка-сестричка і сірий вовк, Марійка і ведмідь, Коза-дереза, Півник та бобове зернятко), -8 пісеньок-потішок, -5 пісеньок. ТМ Азбукварик   ..
230 грн.
Смартфончик Цікавий алфавіт (українською)
Смартфончик Цікавий алфавіт (українською) Електронна музична іграшка. Містить: -звуки літер та слова, -33 віршики, -2 пісеньки. Батарейки в комплект не входять.     ..
190 грн.
Смартфончик Мої мультяшки
Смартфончик Мої мультяшки Ваш малюк любить мультики? Тоді цей чудо-смартфончик буде для нього чудовим подарунком! На кольоровій сюжетній картинці всі персонажі говорять! Натискай на них - слухай 5 улюблених казок. Перемикай режими - і персонажі заспівають веселі пісеньки. А ще на смар..
260 грн.
Плеєр Улюблена казочка: Півник - золотий гребінець
Плеєр Улюблена казочка: Півник - золотий гребінець Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить: -2 казки (Півник і бобове зернятко, Кіт, півник та лисичка), -4 пісеньки-потішки ТМ Азбукварик   ..
250 грн.
Плеєр Улюблена казочка - Теремок
Плеєр Улюблена казочка - Теремок Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить: -2 казки (Теремок, Гусі-лебеді), -4 пісеньки-потішки ТМ Азбукварик ..
250 грн.
Плеєр Новорічні подарунки
Плеєр Мультяшка Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить 20 новоічних пісеньок. Натискай на кнопочку з улюбленим героєм та слухай пісеньку!! ТМ Азбукварик     ..
280 грн.
Мультіплеєр Солодкі сни
Мультіплеєр Солодкі сни Електронна музична іграшка, російською мовою. Цей чарівний мультіплеєр допоможе малюкам заснути! Перед сном дитина зможе послухати 20 улюблених пісеньок ("Гули-гуленьки", "Спи, моя радость, усни", "Баю-баюшки-баю" та інші) і 5  казок ("Верное средство"..
220 грн.
Мультіплеєр Михайлик та його друзі
Мультіплеєр Михайлик та його друзі Новинка в серії «Мульти плеєр»! 65 питань і загадок, 26 тваринок і голосів, 3 гри - все це чекає малюків в новому смартфончику! Натисни на велику картинку - Михайлик заговорить і заспіває. Слухай і вивчай вірші В.Степанова: "Жаба", "Борсук", "Ло..
260 грн.
Мультіплеєр Мамонтеня
Мультіплеєр Мамонтятко Електронна  музична іграшка. Містить 21 пісеньку. В плеєрі зібрані найпопулярніші та улюблені пісеньки, які обов'язково сподобаються вашій дитині. В плеєрі – 20 детячих хитів, російською мовою: "Улыбка", "Частушки Бабок-Ёжек", "Песенка Водяного", "О..
260 грн.
Мультіплеєр з вогниками Кращі друзі, 25 пісень та 6 мелодій
Мультіплеєр з вогниками Кращі друзі, 25 пісень та 6 мелодій Електронна музична іграшка, російською мовою. Більш, ніж 30 веселих пісеньок та мелодій – в новому мультиплеєрі («Посмішка», «Любина для собаки друг», «Пісенька Чучела-Мяучела», «Добрий жук» и др.)! Співай з Крихіткою Єнотом ..
260 грн.
Мультіплеєр з вогниками Друзі мультяшки, 25 пісень та 6 мелодій
Мультіплеєр з вогниками Друзі мультяшки, 25 пісень та 6 мелодій Електронна музична іграшка. Більш, ніж 30 веселих пісеньок та мелодій – в новому мультиплеєрі («Пісенька Мамонтятка», «Частушки Бабок-Йожок», «Який чудовий день!», «Чунга-чанга»). Співай з Мамонтятком та іншими мультяшкам..
260 грн.
Мультіплеєр Веселі мультяшки
Мультіплеєр Веселі мультяшки Електронна музична іграшка. Містить 4 мультика-розповіді російською мовою (Трям! здравствуйте, Мама для мамонтенка, Песенка Мышонка, Чучело-мяучело) та 16 улюблених пісеньок, які обв"язково сподобаються вашій дитині. ТМ Азбукварик   ..
240 грн.
Мій друг Їжачок. Плеєр Пісеньки мультяшок
Мій друг Їжачок. Плеєр Пісеньки мультяшок Інтерактивний плеєр-смартфончик з улюбленими мультяшками! Торкнись Їжачка і він розповість казку і заспіває пісеньки (російською мовою): «Облака», «По дороге с облаками», «Здравствуй, детство!», «Хвост за хвост», «Неприятность эту мы переживём..
230 грн.
Создание сайтов