Новинки

Смартфончики Azbookvarik / Азбукварик

Смартфончики Azbookvarik / Азбукварик

Музыкальные смартфончики - современная игрушка, которая обязательно заинтересует вашего ребенка.

Веселые песенки дома, на прогулке, в гостях. Наши смартфончики не дадут скучать.

И это не только развлечение, но и веселое обучение.

Приятного выбора!!!

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Плеєр Новорічні подарунки
Плеєр Мультяшка Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить 20 новоічних пісеньок. Натискай на кнопочку з улюбленим героєм та слухай пісеньку!! ТМ Азбукварик     ..
280 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Смартфончик Мої мультяшки
Смартфончик Мої мультяшки Ваш малюк любить мультики? Тоді цей чудо-смартфончик буде для нього чудовим подарунком! На кольоровій сюжетній картинці всі персонажі говорять! Натискай на них - слухай 5 улюблених казок. Перемикай режими - і персонажі заспівають веселі пісеньки. А ще на смар..
260 грн.
Мультіплеєр Сюрприз
Мультіплеєр Сюрприз Електронна музична іграшка. Містить 5 мультказок російською мовою (Умка, Трям! Здравствуйте, Мама для Мамонтенка, Верное средство, Песенка Мышонка) та 15 пісеньок.  В плеєрі зібрані найпопулярніші та улюблені пісеньки, які обяв'язково сподобаються вашому м..
260 грн.
Мій друг Умка. Плеєр Пісеньки мультяшок
Мій друг Умка. Плеєр Пісенки мультяшок Інтерактивний плеєр-смартфончик з улюбленими мультяшками! Торкнись Умку і він розповість казку и заспіває пісеньки (російською мовою): «Когда мои друзья со мной», «Песенка Умки», «Пусть бегут неуклюже», «Колыбельная медведицы», «Почему медведь зи..
230 грн.
Мультіплеєр Михайлик та його друзі
Мультіплеєр Михайлик та його друзі Новинка в серії «Мульти плеєр»! 65 питань і загадок, 26 тваринок і голосів, 3 гри - все це чекає малюків в новому смартфончику! Натисни на велику картинку - Михайлик заговорить і заспіває. Слухай і вивчай вірші В.Степанова: "Жаба", "Борсук", "Ло..
260 грн.
Смартфончик Позвони звірятам (українською)
Смартфончик Позвони звірятам (українською) Електронна музична іграшка. Містить: -20 віршиків про цифри та звірят, -5 пісень, -справжні звуки тварин, -назви фігур, кольорів, тварин, -цифри ві 1 до 10, -набір номера телефона тваринки. Батарейки в комплект не вход..
190 грн.
Мультиплеєр Потішки
Мультиплеєр Потішки Електронна музична іграшка. Містить: -4 пісеньки, -16 потішок, - регулювання звуку, кнопка вкл/викл. ТМ Азбукварик ..
230 грн.
Смартфончик Цікавий алфавіт (українською)
Смартфончик Цікавий алфавіт (українською) Електронна музична іграшка. Містить: -звуки літер та слова, -33 віршики, -2 пісеньки. Батарейки в комплект не входять.     ..
190 грн.
Мультіплеєр з вогниками Чудо-пісеньки, 25 пісень та 6 мелодій
Мультіплеєр з вогниками Чудо-пісеньки, 25 пісень та 6 мелодій Електронна музична іграшка, російською мовою. За останні 30 веселих пісеньок і мелодій - у новому мультіплеере ( «Песенка Умки», «Когда мои друзья со мной», «Почему медведь зимой спит», «По дороге с облаками» і ін.). Сп..
280 грн.
Міні смартфончик Веселий сніговик
Міні смартфончик Веселий сніговик Подарунок на Новий рік для найменших! Потішний сніговик привітає з улюбленим святом, заспіває 6 новорічних пісеньок російською мовою («Снеговик», «Рождественская песенка», «Что такое Новый год?», «Белые снежинки», «Зима», «Песенка о ёлочке») та ро..
150 грн.
Мій друг Мамонтеня. Плеєр Пісеньки мультяшок
Мій друг Мамонтеня. Плеєр Пісеньки мультяшок Інтерактивний плеєр-смартфончик з улюбленими мультяшками! Торкнись Мамонтенятка і він розповість казку і заспіває пісеньки (російською мовою):  «Не волнуйтесь понапрасну», «Песенка Мамонтёнка», «Дождь пойдёт по улице», «Песенка друзей»..
230 грн.
Ігровий смартфончик Хто на фермі?
Ігровий смартфончик Хто на фермі? Вирушай на саму веселу ферму разом з новим ігровим смартфончиком! На яскравій картинці-екранчику тебе зустрінуть  потішні звірятка! Вони загадають тобі цікаві загадки про себе - спробуй їх відгадати. А ще грай в захоплюючу гру «ТАК - НІ», вгадуй ..
250 грн.
Смартфончик-телефончик Синій трактор. Абетка у віршах
Смартфончик-телефончик Синій трактор. Абетка у віршах Цікава музична іграшка для веселого навчання. ТМ Умка   ..
270 грн.
Плеєр Сонечко, 20 пісеньок
Плеєр Сонечко Електроная музична іграшка. Містить 20 улюблених пісеньок. ТМ Азбукварик   ..
240 грн.
Мультиплеєр Три коти
Інтерактивна іграшка мультиплеєр Три коти Електронна музична іграшка, російською мовою. Містить 5 пісеньок, понад 50 звуків,загадок, розповідей. Натискай на кнопочку з улюбленим героєм та слухай розповідь чи пісеньку!! ТМ Умка ..
280 грн.
Мультіплеєр з вогниками Оце так сюрприз!
Мультіплеєр з вогниками Оце так сюрприз! Електронна музична іграшка, російською мовою. В новому мультиплеєрі – більш ніж 30 веселих потішек та мелодій, російською мовою («Песня Львёнка и Черепахи», «Танец утят», «Весёлая карусель», «Песенка Водяного», "Белые кораблики", "Спи, моя ..
280 грн.
Создание сайтов