Фабрика игрушек Мякиши

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Єнот - лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
РазоГрілка Єнот Лікар М'якиш Єнот з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна використовув..
400 грн.
Іграшка 3 в 1 с вишневими кісточками Dream Жираф. Лікар М'якиш
РозіГРІЛКА Dream Жираф Лікар М'якиш Dream Жираф з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можн..
420 грн.
Іграшка 3 в 1 с вишневими кісточками Dream Кит. Лікар М'якиш
РозіГРІЛКА Dream Кит Лікар М'якиш Dream Кит з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна ви..
400 грн.
Іграшка 3 в 1 с вишневими кісточками Кактус. Лікар М'якиш
РозіГРІЛКА Кактус Лікар М'якиш Кактус з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна використ..
400 грн.
Іграшка 3 в 1 с вишневими кісточками Коргі. Лікар М'якиш
РозіГРІЛКА Коргі Лікар М'якиш Коргі з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна використов..
420 грн.
Іграшка 3 в 1 с вишневими кісточками Полунична корова. Лікар М'якиш
РозіГРІЛКА Полунична корова Лікар М'якиш Полунична корова з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кіс..
420 грн.
Нема в наявності
Жабка- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Жабка- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Жабка — унікальна лляна іграшка! Всередені Жабки мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок іграшку мо..
390 грн.
Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Зайчик — унікальна лляна іграшка! Всередені Зайчика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок іграшк..
390 грн.
Кіт- лляна іграшка з вишневими кісточками. Доктор М'якиш
Кіт - лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Кіт — унікальна лляна іграшка! Всередені Котика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок іграшку можн..
390 грн.
Кошеня - плюшева іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
РозіГРІЛКА Кошеня Лікар М'якиш Кошеня з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна використ..
400 грн.
Крихітка Ведмедик- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Крихытка Ведмедик лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихітка Ведмедик — унікальна лляна іграшка! Всередені Ведмедика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям в..
300 грн.
Крихітка Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Крихытка Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихітка Зайчик — унікальна лляна іграшка! Всередені Зайчика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишнев..
300 грн.
Крихітка Кошеня- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш
Крихітка Кошеня- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихітка Кошеня — унікальна лляна іграшка! Всередені Котика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневи..
300 грн.
Лисичка- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Лисичка- лляна іграшка з вишневими кісточками   Лікар М'якиш Лисичка — унікальна лляна іграшка! Всередені Лисички мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кі..
400 грн.
М'які кубики Мультики Малишарики. Лікар М'якиш
М'які кубики Мультики Малишарики. Лікар М'якиш Виготовлені з високо якісної натуральної тканини та м'ягкого наповнювача, що дозволяє їм бути абсолютно безпечними у грі. Вдало підібраний розмір, колір, яскраві та зрозумілі малюнки з відомими персонажами створюють умови для емоційного розви..
300 грн. 230 грн.
М'яка іграшка з плюша Дракоша
М'яка іграшка Дракоша 20 см Виготовлено з м'якого, ніжного плюшу. Ідеально підходить для: -емоційного розвитку - дрібної моторики -слухового сприйняття - зорового сприйняття - мовного розвитку   ..
400 грн.
Создание сайтов