Пазли, кубики, доміно, настільні ігри

Пазли, кубики, доміно, настільні ігри

Всі діти люблять складати пазли !

Захоплююче заняття допоможе розвинути посидючість, увагу і уяву.

Пропонуємо пазли з героями улюблених мультфільмів, що зробить складання ще більш захоплюючим і цікавим.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Пазли Лікар Плюшева 35 ел
Пазли Лікар Плюшева 35 елементів 23*33 см Захоплююче розвиваюче завдання для вашої дитини - скласти картинку з  улюбленим героєм. ТМ Степ Пазл   ..
65 грн.
Доміно Ріпка
Доміно Ріпка 28 деталей дерево ТМ ТОМІК   ..
150 грн.
Ратуша
Ратуша Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На малюнках крок за к..
220 грн.
Пекарня
Пекарня 18 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На ..
220 грн.
Пазли Феї Disney  60 ел
Пазли Феї Disney 60 елементів 23*33 см ТМ Степ Пазл   ..
65 грн.
Пазли Три коти 35 ел
Пазли Три коти 35 елементи 23*33 см Захоплююче розвиваюче завдання для вашої дитини - скласти картинку з  улюбленим героєм. ТМ Степ Пазл   ..
65 грн.
Пазли Три коти 260 ел
Пазли Три коти 260 елементів 23*33 см Захоплююче розвиваюче завдання для вашої дитини - скласти картинку з  улюбленим героєм. ТМ Степ Пазл   ..
90 грн.
Пазли Три коти 104 ел
Пазли Три коти 104 елементи 23*33 см Захоплююче розвиваюче завдання для вашої дитини - скласти картинку з  улюбленим героєм. ТМ Степ Пазл   ..
65 грн.
Пазли Смішарики 60 ел
Пазли Смішарики 60 элементів 23*33 см ТМ Степ Пазл   ..
60 грн.
Пазл Як Козаки, 104 ел
Пазл Як Козаки Step Puzzle 104 елементи 23*33 см ТМ Step Puzzle   ..
65 грн.
Пазл Мася Фиксики, 24 эл
Пазл Мася Фиксики ORIGAMI 24 элемента 13*18 см     ..
25 грн.
Мисливський замок
Збірна модель Мисливський замок 42 елементи Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інст..
400 грн.
Мини-пазл Степлер Фиксики, 54 эл
Мини-пазл Степлер Фиксики ORIGAMI 54 элемента 13*18 см     ..
20 грн.
Міська школа
Міська школа 14 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках..
220 грн.
Міська площа. Базар
Міська площа. Базар   29 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інст..
220 грн.
Міська площа. Актори
Міська площа. Актори   Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинк..
220 грн.
Создание сайтов