Пазли, кубики, доміно, настільні ігри

Пазли, кубики, доміно, настільні ігри

Всі діти люблять складати пазли !

Захоплююче заняття допоможе розвинути посидючість, увагу і уяву.

Пропонуємо пазли з героями улюблених мультфільмів, що зробить складання ще більш захоплюючим і цікавим.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Доміно Бджілка Майя
Доміно Бджілка Майя GT6287 28 деталей дерево ТМ Затейники   ..
150 грн. 80 грн.
Кубики Простоквашино Союзмультфільм, 12 шт
Кубики Простоквашино Союзмультфільм StepPuzzle 12 штук Іграшка допомагає развинути пам'ять, моторику, логічне мислення. Пластик ТМ Степ Пазл   ..
130 грн.
Доміно Ріпка
Доміно Ріпка 28 деталей дерево ТМ ТОМІК   ..
200 грн.
Доміно  пластикове Мі-мі-мішки 3 в 1
Доміно  пластикове Мі-мі-мішки 3 в 1 Гра виконана за мотивами популярного у дітей мультсеріалу «Мі-мі-мішки» і прикрашена кольоровим зображеннями його персонажів. Набір включає яскраві деталі для гри, які розділені на 2 частини, на кожній з яких є картинка мультгероя, а також цифра. ..
85 грн.
Том та Джеррі Tom and Jerry  60 ел
Пазли Том та Джеррі Tom and Jerry  60  елементів 23*33 см   ТМ Степ Пазл   ..
65 грн.
Ратуша
Ратуша Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На малюнках крок за к..
220 грн.
Пекарня
Пекарня 18 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На ..
220 грн.
Пазли Простоквашино 160 ел
Пазли Простоквашино  160 елементів 24*34 см   ТМ Степ Пазл   ..
150 грн.
Пазл Як Козаки, 104 ел
Пазл Як Козаки Step Puzzle 104 елементи 23*33 см ТМ Step Puzzle   ..
65 грн.
Пазл Мася Фиксики, 24 эл
Пазл Мася Фиксики ORIGAMI 24 элемента 13*18 см     ..
25 грн.
Пазл Барбоскіни, 60 ел
Пазл Барбоскіни 60 елементів 23*33 см ТМ Степ Пазл   ..
65 грн.
Міська школа
Міська школа 14 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках..
220 грн.
Міська площа. Базар
Міська площа. Базар   29 елементів Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інст..
220 грн.
Міська площа. Актори
Міська площа. Актори   Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинк..
220 грн.
Кузня
Кузня 32 елементи Перед Вами один з конструкторів серії "Середньовічне місто". Кожен з них є самодостатнім ігровим об'єктом, але в той же час їх можна об'єднувати в одне велике місто, так як вони сумісні між собою. У комплекті листи з деталями і докладна інструкція в картинках. На мал..
220 грн.
Кубики Улюблені мультфільми - Вовка в Тридев'ятому царстві, 9 шт
Кубики Улюблені мультфільми - Вовка в Тридев'ятому царстві 9 штук Іграшка допомогає розвивати пам'ять, моторику, логічне мислення. Кожній дитині сподобається збирати яскраві картинки з улюблених мультфільмів Вовка в Тридев'ятому царстві, Вінні Пух, Шайбу! Шайбу! Пластик ТМ..
90 грн. 60 грн.
Создание сайтов