Новинки

Іграшки для немовлят

Іграшки для немовлят
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Пінгвиненя - плюшева іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
РозіГРІЛКА Пінгвиненя Лікар М'якиш Пінгвиненя з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна ..
400 грн.
Підвіска на липучці Люстерко. Масік
Підвіска на липучці Люстерко Розвиваюча іграшка з універсальним кріпленням. Забавну підвіску можна легко закріпити на колясці, ліжечку, автокріслі або до дуг розвиваючого килимка. Малюк із задоволенням буде вивчати іграшку, адже в ній так багато цікавого: веселе дзеркальце, хрусткі пе..
75 грн. 55 грн.
Крихітка Кошеня- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш
Крихітка Кошеня- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихітка Кошеня — унікальна лляна іграшка! Всередені Котика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневи..
300 грн.
Іграшка 3 в 1 с вишневими кісточками Коргі. Лікар М'якиш
РозіГРІЛКА Коргі Лікар М'якиш Коргі з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна використов..
420 грн.
Іграшка 3 в 1 с вишневими кісточками Dream Жираф. Лікар М'якиш
РозіГРІЛКА Dream Жираф Лікар М'якиш Dream Жираф з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можн..
420 грн.
Розвиваючі кубики Збери Пандочку Малишарики. Лікар М'якиш
Розвиваючі кубики Збери Пандочку Малишарики. Лікар М'якиш Виготовлені з високо якісної натуральної тканини та м'ягкого наповнювача, що дозволяє їм бути абсолютно безпечними у грі. Вдало підібраний розмір, колір, яскраві та зрозумілі малюнки з відомими персонажами створюють умови для емоці..
200 грн. 150 грн.
Лисичка- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Лисичка- лляна іграшка з вишневими кісточками   Лікар М'якиш Лисичка — унікальна лляна іграшка! Всередені Лисички мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кі..
400 грн.
Крихітка Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Крихытка Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихітка Зайчик — унікальна лляна іграшка! Всередені Зайчика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишнев..
300 грн.
Крихітка Ведмедик- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Крихытка Ведмедик лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихітка Ведмедик — унікальна лляна іграшка! Всередені Ведмедика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям в..
300 грн.
Кошеня - плюшева іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
РозіГРІЛКА Кошеня Лікар М'якиш Кошеня з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна використ..
400 грн.
Забавка вушка жовті з прорізувачем. Масік
Забавка вушка жовті з прорізувачем Забавка - це сама незамінна іграшка для маленького дослідника світу. Малюк не захоче з нею розлучатися ні на секундочку. А весь секрет Забавки полягає в тому, що у неї є маса потішних вузликів і петелек, шаруділка і пищалка. Завдяки натуральним т..
100 грн. 80 грн.
Брязкальце-бублик Бегемот Добряк. Масік
Брязкальце-бублик Бегемот Добряк Іграшка-брязкальце, що гримлить і шелестить, не дасть нудьгувати малюкові. Особливу увагу привернуть завитки - їх можна розтягувати, а збоку вшитто різнокольорові петельки, які цікаво перебирати крихітними пальчиками. «Смачні» вузлики з тканини пр..
140 грн. 110 грн.
Іграшка 3 в 1 с вишневими кісточками Полунична корова. Лікар М'якиш
РозіГРІЛКА Полунична корова Лікар М'якиш Полунична корова з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кіс..
420 грн.
Іграшка 3 в 1 с вишневими кісточками Кактус. Лікар М'якиш
РозіГРІЛКА Кактус Лікар М'якиш Кактус з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна використ..
400 грн.
Іграшка 3 в 1 с вишневими кісточками Dream Кит. Лікар М'якиш
РозіГРІЛКА Dream Кит Лікар М'якиш Dream Кит з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна ви..
400 грн.
Єнот - лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
РазоГрілка Єнот Лікар М'якиш Єнот з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна використовув..
400 грн.
Создание сайтов