Іграшки для немовлят

Іграшки для немовлят
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Совушка- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Совушка- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Совушка — унікальна лляна іграшка! Всередені Совушки мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок ігра..
370 грн.
Брязкальце-бублик Бегемот Добряк. Масік
Брязкальце-бублик Бегемот Добряк Іграшка-брязкальце, що гримлить і шелестить, не дасть нудьгувати малюкові. Особливу увагу привернуть завитки - їх можна розтягувати, а збоку вшитто різнокольорові петельки, які цікаво перебирати крихітними пальчиками. «Смачні» вузлики з тканини пр..
140 грн.
Розвиваючі кубики Предметики Малишарики. Лікар М'якиш
Розвиваючі кубики Предметики Малишарики. Лікар М'якиш Виготовлені з високо якісної натуральної тканини та м'ягкого наповнювача, що дозволяє їм бути абсолютно безпечними у грі. Вдало підібраний розмір, колір, яскраві та зрозумілі малюнки з відомими персонажами створюють умови для емоційног..
300 грн.
Розвиваючі кубики Вчимо форми, кольори і рахунок Малишарики. Лікар М'якиш
Розвиваючі кубики Вчимо форми, кольори і рахунок Малишарики. Лікар М'якиш Виготовлені з високо якісної натуральної тканини та м'ягкого наповнювача, що дозволяє їм бути абсолютно безпечними у грі. Вдало підібраний розмір, колір, яскраві та зрозумілі малюнки з відомими персонажами створюють..
300 грн.
М'які кубики Мультики Малишарики. Лікар М'якиш
М'які кубики Мультики Малишарики. Лікар М'якиш Виготовлені з високо якісної натуральної тканини та м'ягкого наповнювача, що дозволяє їм бути абсолютно безпечними у грі. Вдало підібраний розмір, колір, яскраві та зрозумілі малюнки з відомими персонажами створюють умови для емоційного розви..
300 грн.
Крихітка Ведмедик- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Крихытка Ведмедик лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихітка Ведмедик — унікальна лляна іграшка! Всередені Ведмедика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям в..
260 грн.
Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
Зайчик- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Зайчик — унікальна лляна іграшка! Всередені Зайчика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок іграшк..
370 грн.
Єнот - лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
РазоГрілка Єнот Лікар М'якиш Єнот з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна використовув..
370 грн.
Розвиваючі кубики Збери Пандочку Малишарики. Лікар М'якиш
Розвиваючі кубики Збери Пандочку Малишарики. Лікар М'якиш Виготовлені з високо якісної натуральної тканини та м'ягкого наповнювача, що дозволяє їм бути абсолютно безпечними у грі. Вдало підібраний розмір, колір, яскраві та зрозумілі малюнки з відомими персонажами створюють умови для емоці..
200 грн.
Розвиваючі кубики Збери Їжачка Малишарики. Лікар М'якиш
Розвиваючі кубики Збери Їжачка Малишарики. Лікар М'якиш Виготовлені з високо якісної натуральної тканини та м'ягкого наповнювача, що дозволяє їм бути абсолютно безпечними у грі. Вдало підібраний розмір, колір, яскраві та зрозумілі малюнки з відомими персонажами створюють умови для емоційн..
200 грн.
Підвіска на липучці Люстерко. Масік
Підвіска на липучці Люстерко Розвиваюча іграшка з універсальним кріпленням. Забавну підвіску можна легко закріпити на колясці, ліжечку, автокріслі або до дуг розвиваючого килимка. Малюк із задоволенням буде вивчати іграшку, адже в ній так багато цікавого: веселе дзеркальце, хрусткі пе..
75 грн.
Михайлик - лляна іграшка з вишневими кісточками. Лікар М'якиш
РазоГрілка Михайлик Лікар М'якиш Михайлик з вишневими кісточками - це унікальна іграшка - грілка 3 в 1, яка неодмінно повинна бути у кожного малюка! За відгуками досвідчених мам, іграшки - грілки з вишневими кісточками, кращий засіб від колік у немовлят. Вишневі кісточки можна вико..
370 грн.
Кубик-підвіска Зоопарк Жираф бешкетник. Масік
Кубик-підвіска Зоопарк Жираф бешкетник Іграшка виконана повністю з натуральних слюнопоглинаючих матеріалів і не має гострих кутів, вона абсолютно безпечна для малюка. Для зручності мам і тат у кожного кубика є роз'ємне кільце, за допомогою якого іграшку можна підвісити на ліжечко, ко..
190 грн.
Крихітка Кошеня- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш
Крихітка Кошеня- лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Крихітка Кошеня — унікальна лляна іграшка! Всередені Котика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневи..
260 грн.
Кіт- лляна іграшка з вишневими кісточками. Доктор М'якиш
Кіт - лляна іграшка з вишневими кісточками Лікар М'якиш Кіт — унікальна лляна іграшка! Всередені Котика мішечок з справжніми вишневими кісточками, який можна виймати, нагрівати в мікроволновці та охолоджувати в холодильнику. Завдяки чарівним властивостям вишневих кісточок іграшку можн..
370 грн.
Забавка трикутник з кільцями. Масік
Забавка трикутник з кільцями Забавка - це сама незамінна іграшка для маленького дослідника світу. Малюк не захоче з нею розлучатися ні на секундочку. А весь секрет Забавки полягає в тому, що у неї є маса потішних вузликів і петелек, шаруділка і пищалка. Завдяки натуральним тканина..
100 грн. 80 грн.
Создание сайтов