Спеціальні пропозиції

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортувати за:
Абетка тварин. Абетка, що говорить
Абетка тварин. Абетка, що говорить 30 кнопок З цією чудовою Абеткою вивчення літер буде не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопки та слухайте звуки. 30*25,5*1 см, російською мовою. Тм Умка   ..
430 грн. 380 грн.
Абетка та загадки. К.Чуковський
Абетка та загадки. К.Чуковський 33 кнопки 30 звуків, 5 пісеньок, 3 загадки З цією чудовою Абеткою вивчення літер буде не просто корисним, але й приємним заняттям. Натискайте на кнопки та слухайте звуки, слова і чудові вірші. Начайтесь разом з улюбленими героями! 30*25,5*1 ..
450 грн. 420 грн.
Басік в смугастій футболці з оленем, 25 см - ДЕФЕКТ КОРОБКИ
М'яка іграшка котик Басік в смугастій футболці з оленем ДЕФЕКТ КОРОБКИ, прим"ята коробка 25 см Компанія BUDI BASA ..
955 грн. 800 грн.
Басік в футболці з принтом "Жабка" 25 см - ДЕФЕКТ КОРОБКИ
М'яка іграшка котик Басік в футболці з принтом "Жабка" ДЕФЕКТ КОРОБКИ, прим"ята коробка, кіт цілий. 25 см   Компанія BUDI BASA ..
940 грн. 800 грн.
Басік в футболці з принтом "Жабка" 30 см - ДЕФЕКТ КОРОБКИ
М'яка іграшка котик Басік в футболці з принтом "Жабка" ДЕФЕКТ КОРОБКИ. Трохи примята, порвана. 30 см   Компанія BUDI BASA ..
980 грн. 850 грн.
Блокнот Зайка Мі в твердій обкладинці, 120 лист
Блокнот Зайка Мі, Hatber 120 лист., тверда обкладинка 12*17 см, А6+   ..
85 грн. 60 грн.
Бременські музики, 5 пісеньок
Звукова книга Бременські музики В.Ліванов НЕ ПРИЦЮЄ МУЗИЧНИЙ ЧІП Красива книга з цупкими картонними сторінками та яскравими ілюстраціями. Пластиковий звуковий модуль має 5 кнопок з  улюбленими пісеньками Г.Гладкова та Ю.Ентіна. За мотивами одноіменного мультфільму. 22..
300 грн. 150 грн.
Ветеринарная помощь. 98 деталей
Конструктор Ветеринарная помощь 98 деталей С помощью этого конструктора ребенок сможет собрать машинку Ветеринарной помощи. В набор входит 3 пластиковые мини-фигурки.. ТМ Город мастеров   ..
280 грн. 250 грн.
Горка нолика. 45 дет. Фиксики
Горка нолика. Фиксики 45 деталей С помощью этого конструктора ребенок сможет собрать горку для Нолика. В набор входит пластиковая фигурка персонажа. ТМ Город мастеров   ..
230 грн. 200 грн.
Двосторонній смартфончик Левеня та мультяшки - ДЕФЕКТ
НЕ ПРАЦЮТЬ 2 КНОПКИ Двосторонній смартфончик Левеня та мультяшки Електронна музична іграшка, російською мовою. Гратися з цим смартфончиком вдвічі цікавіше – бо тепер натисками на звукові кнопочки можна з двух сторін! 20 улюблених пісеньок ("Чунга-чанга", "Який чудовий день!", "Пі..
260 грн. 180 грн.
Нема в наявності
Дерев'яна іграшка рамка-вкладиш Звірі (українською)
Дерев'яна іграшка рамка-вкладиш Звірі (велика) 38-29-1 см, українською. Рамка-вкладиш- корисна розвиваюча іграшка для вашого малюка. Збираючи картинку, дитина вчиться співвідносити окремі елементи та цілі зображення, підбираючи фрагменти по кольору, формі та розміру. Іграшка зроб..
150 грн. 135 грн.
Дерев'яна іграшка рамка-вкладиш Птахи (українською)
Дерев'яна іграшка рамка-вкладиш Птахи (велика) 38-29-1 см, українською. Рамка-вкладиш- корисна розвиваюча іграшка для вашого малюка. Збираючи картинку, дитина вчиться співвідносити окремі елементи та цілі зображення, підбираючи фрагменти по кольору, формі та розміру. Іграшка зроб..
150 грн. 135 грн.
Доміно Бджілка Майя
Доміно Бджілка Майя GT6287 28 деталей дерево ТМ Затейники   ..
150 грн. 100 грн.
Забавка трикутник з кільцями. Масік
Забавка трикутник з кільцями Забавка - це сама незамінна іграшка для маленького дослідника світу. Малюк не захоче з нею розлучатися ні на секундочку. А весь секрет Забавки полягає в тому, що у неї є маса потішних вузликів і петелек, шаруділка і пищалка. Завдяки натуральним тканина..
100 грн. 80 грн.
Забавка вушка жовті з прорізувачем. Масік
Забавка вушка жовті з прорізувачем Забавка - це сама незамінна іграшка для маленького дослідника світу. Малюк не захоче з нею розлучатися ні на секундочку. А весь секрет Забавки полягає в тому, що у неї є маса потішних вузликів і петелек, шаруділка і пищалка. Завдяки натуральним т..
100 грн. 80 грн.
Зайка Мі панянка в янтарно-золотому
Зайка Мі панянка в янтарно-золотому Колекція Панянки та Кавалер 25 см Зайка Мі зібралась на бал. Шикарне плаття кольору золота, мереживо та капелюшок роблять її неперевершеною. Компанія "Буді Баса" ..
1 150 грн. 900 грн.
Создание сайтов